Електронна сигарета Відгуки

» » Електронна сигарета Відгуки

Нових електронних сигарет і не впевнений, з чого почати? Або, можливо, ви не нову електронну сигарету, але просто не щаслива з що ваш вибір марки або моделі? Електронні сигарети були взяв Топ-виробників та top продажу продукти для вас огляд!

Тільки те, що таке e сигарети? Електронна сигарета є революційним новий альтернативою для куріння. Електронні сигарети виглядати, відчувати себе і смак як регулярних цигарок, але замість горіння тютюну і всі шкідливі сигарети токсинів, коли ви курите електронну сигарету, ви вдихаєте теплих та заспокійливих нікотин засновані водяної пари, яка є вільний від канцерогенів та смол, які зазвичай зустрічаються на сигарети.

Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG

Електронна сигарета Відгуки

Ми просто в захваті коли новий бренд електронна сигарета для розгляду, і це ще більш спеціальні, коли це дійсно гарним, як RedCig. RedCig електронну сигарету летіли з воріт цього місяця і б'є його на майже всі знаки. Якщо ім'я звучить знайомо, ви, можливо, бачили брендів продажу в декількох фронтах традиційного магазина до повного онлайн запуску.

Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG

Електронні сигарети були

Електронна сигарета RedCig, зроблені з сьогоднішніх найбільш передових технологію, e куріння Динамо. Власницьке літій полімерні батареї, найдовший міцний на ринку і зробив для забезпечення максимально парів обсяг. Замінні смак картриджів зроблені з їх ексклюзивні VaporMax технології, яка забезпечує і чистої нічия і, знову ж таки, максимальна парів. Силіконові відгук на e сигарети розроблений спеціально для запобігання витоку і для імітації і відчувати себе справжнім сигарет.

RedCig має 3 рівня з електронна сигарета стартові комплекти, з найбільш популярних буття RedCig Premium Starter Kit через вбивцю можливості та ціни. Входить до складу преміум Starter Kit є:

 • 1 RedCig електронна сигарета літій-іонний довгий акумулятор (додаткові можливості – вибір кольору автоматичний або ручний перемикач
 • 1 RedCig електронна сигарета літій-іонний короткий акумулятор (стандартна місткість будівлі – вибір кольору автоматичний або ручний перемикач
 • 1 Портативний зарядний
 • 1 USB зарядний пристрій (дозволяє заряджати від будь-якого комп'ютера USB порт)
 • 5 Нікотину картриджі – дорівнює 5 пачки сигарет (на ваш вибір з ароматом & сили).
 • 1 Посібник
Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG

Смак параметри REDCIG електронна сигарета

Коли ви вибираєте на ваш Starter Kit, ви отримаєте на вибір велике картридж RedCig аромат, смак і нікотину яскраво підкреслювати.

 • Flavors включити: класичний тютюн, Cool ментол, дуже ванілі, вишня Crush кави створення, м'ята перцева партії.
 • Існують 4 нікотин сильні сторони на вибір: 0 мг (без нікотину), 6 мг (Ultra Light), 12 мг (світла), 18 мг (повною ароматизовані).

Картриджі поставляються пакунки в красиву коробку, яка тримає 15 картриджі, і ви можете очікувати кожного картриджа на рівну приблизно еквівалентно пачку сигарет.

Параметри батареї

Вибір, який не закінчується, хоча. При виборі акумулятор, вам буде запропоновано вибрати колір, розмір і функції.

 • Ви можете вибрати з 3-х кольорів батарей: білий, чорний і нержавіюча сталь. Нержавіюча сталь електронних сигарет є гарячими!
 • А потім вибрати розмір батареї. Це компроміс між наскільки велика ви хочете електронна сигарета буде і як довго ви хочете батарею до останнього і, отже більше puff, ви вийдете з кожного з них. Очевидно, встановлення акумулятора більшої ємності = тривалими. Таким чином, ваш вибір,: стандартний (110 мм), mini (100 мм) і Лонг (118 мм).
 • Нарешті, ви хочете автоматично або вручну експлуатації акумулятора? Автоматичні функції, аналогічні звичайних сигарет, в тому, що він перейде коли puff на ньому. Ручне акумулятор вимагає, що ви натискаєте невеликий кнопку, щоб отримати в пар. Підказка: керівництво операції використовується більший розмір екрану.
Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG

RedCig надає гарантію програма для своєї електронна сигарета продукції, яка є ще одна причина, що ми вражений і має 30 день гроші назад гарантія. Їх парів обсяг дуже добре, і вони дуже швидко завойовує багато нових клієнтів. Варіантами складаючи Starter Kit фантастичним, і ціни на їх комплекти стартер є надзвичайно конкурентними.

RedCig також є доставкою додому програми для заправки картридж, що зовсім не обов'язково, але добре стоїть він і на що подивитися при замовленні. Це може врятувати набагато більше грошей в довгостроковій перспективі через те, що ви вже записуєте Переключившись на електронну сигарету. Це не є обов'язковим хоч і ніщо не що ви будете автоматично зараховані. Без фокусів.

Будь-які негативи? не дуже. Вони новачок, так як і раніше мати деякі полігон для покриття. Деякі важкі електронна сигарета курців хотіли б бачити вищі сили нікотину картриджі і може бути кілька більше смаку з них. Крім цього, нічого. Ці хлопці дійсно мати його прибив з воріт, і ми думаємо, що вони один, що має намір вітру до "top dog" досить скоро.

Таким чином, ви терпиться захопити RedCig електронну сигарету, і ми не звинувачую вас. Ми також схопив знижку 10% для наших читачів. Немає кодів, щоб скопіювати і вставити – він включений в будь-який RedCig посилання, що ви натиснете на цей сайт і знижка буде відображено у вашому кошику витягнувши при RedCig. Все, що ми просимо, які приходять сюди після вашого отримують Starter Kit і дайте нам знати, як це відбувається!

Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG