Електронна сигарета побічні ефекти

» » Електронна сигарета побічні ефекти

Якщо ви курите, то вам може бути стурбовані можливістю побічні ефекти від електронних сигарет. Я впевнений, що ви вже добре усвідомлює тютюну, і що ви повинні або диму менше або, переважно, кинути палити зовсім. Однак, ви можете бути обережними про альтернатив для куріння, які всі досить недавнє доповнення до ринку.

Це може включати в себе бути мало знаєте про електронних сигарет. Чи є ці дійсно як дивовижний продукт, як стверджував? Що може бути вплив на ваше здоров'я? Останнє, що ви хотіли б зробити це перейти тютюнових сигарет до іншої альтернативи, поки ти не впевнений, що вони безпечні вистачає.

Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG

Електронна сигарета побічні ефекти

Коли ви вперше почати використовувати електронну сигарету, кілька незвичайні побічні ефекти можуть виникнути. Однак, ці побічні ефекти найчастіше абстинентний синдром внаслідок припинення паління-ваше тіло кохалася, так що вона відчуває потяг до нормальні сигарети.

В цій статті я зроблю все можливе, щоб пояснити всі можливі причини та причини позаду найпоширеніших проблем, пов'язаних з використанням E-сигарети. Хоча це перше, дозвольте мені відзначити, що я не маєте досвід медичного роботи, і всі статті на основі моїх власних досліджень і особистий досвід.

Проте, більшість людей знаходять, що вони перейти на електронні сигарети, не відчуваючи будь-який з цих питань. Якщо будь-який з цих симптомів, і будуть наполегливо працювати, то ви повинні піти і зверніться до лікаря.

Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG

Електронна сигарета побічні ефекти

Головні болі

Почну з найбільш поширеною проблемою, ви можете виявити себе з головним болем. Якщо ви отримаєте боляче головний біль, потім можливість є, які ви прийняли, в занадто багато нікотину. У такому випадку просто відпочити, придушити вашу електронну сигарету і пити багато води. Потім наступного разу ви готові для vape, спробуйте використовувати нижній нікотин сили електронної рідини, або в іншому випадку не vape настільки багато.

Коли ви намагаєтеся кинути палити, це не просто важко для вас, але й для вашого тіла.

Це ще одна причина, що можуть виникнути головного болю. Коли ви кинути палити, ваш мозок кисню і хімічних рівнів змінити. Деякі з можливих наслідків є порушення тимчасові сну, підвищення кофеїну рівнях і зміни у вашому раціоні. Всі ці результат, головні болі, але в більшості випадків, ви будете почувати себе краще після декількох днів.

Горло болить / сухі або ніс

Ця проблема може бути пов'язана з пропилен гліколь (PG). PG є humectant, що означає вона вбирає вологу і тому може залишити вашого горла, сухий або хворе. Зазвичай це побічний ефект вщухають протягом декількох тижнів, в основному тому, що вашого горла, регулюючи від вашої звичайної диму для пари. Якщо у вас цю проблему, спробуйте пити багато води і якщо вона стає дуже болючим, будь ласка зверніться до лікаря відразу.

М'язові болі

PG перетворюється в молочної кислоти в організмі, що може викликати м'язові болі. Завжди Пийте багато води, щоб позбутися від надлишкового молочної кислоти.

Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG

Плями або акне

Це результат відмови від куріння-ваше тіло починає детоксикації себе, так що багато токсинів, що штовхають на і пори у вашій особі є досить добре втечу маршрут для них. Так що це дійсно пастці токсини, які були звільнені, що викликає акне і плями.

Кашель Tar

Це ще одна загальна проблема, коли відмова від куріння типовою сигарети тютюн. Пояснення для цього надзвичайно проста – ваші легені здатні нарешті почати прибирання собі!

Гикавка

Якщо ви продовжуєте отримувати гикавка, це може бути тому, що існує занадто багато нікотину, ввівши до вашого тіла. Крім того, переконайтеся, що ви не ковтання будь-який крапель рідини електронну сигарету з вашого картридж! Якщо e рідких часто вводите ваш рот, то ви повинні припинити її використання і купити нову електронну сигарету негайно!

Кровоточивість ясен

Це один є спільною проблемою, коли ви намагаєтеся кинути палити; Здається, що багато людей повідомляють про кровоточивість ясен, коли чистити зуби, і це є досить поширеним симптомом виведення. Один з варіантів може бути те, що курці розробити товщі ясна для захисту від диму. Вам не потрібно турбуватися про це, оскільки це повинні залікувати після тижня або біля того. Хоча, якщо вона тривати довше, будь ласка, зверніться до лікаря.

Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG

Переваги електронна сигарета

Користь для здоров'я від переміщення з типовою сигарети тютюн до електронних сигарет є суб'єктивним. Переваги дуже схожі на осіб, які мають кинути курити сигарети тютюн повністю. Ось деякі переваги загальний стан здоров'я, що я знайшов розміщена на електронна сигарета форум і веб-сайтів через Інтернет.Це невеликий список поширених переваги використання електронної сигарети:

  • Нігті / поради, переходячи від жовтувато очистити.
  • Зуби стають білішими.
  • Ваші ясна повернутися до своїх природних темний рожевий колір замість сірий.
  • Стати більш поміркованою вашого настрою.
  • Дихання є легше і витривалість вище під час вправи.
  • Продовольство смаки і пахне краще.
  • Збільшує вашу сексуальну потенцію.
Натисніть тут, щоб купити електронну сигарету REDCIG