Правда про тестостерону таблетки

» » Правда про тестостерону таблетки

Тестостерон таблетки призначаються для лікування хвороб, що виникають через недостатню кількість стероїдних гормону тестостерону в організмі дорослих чоловіків. Діти та підлітки віком до 18 років допускаються приймати таблетки тестостерону в рідкісних випадках.

Жінки протипоказано приймати таблетки тестостерону. Що стосується літні чоловіки вони призначаються з мінімальним щоденної дози тестостерону таблетки.

Натисніть тут, щоб купити Testoterone стероїди (офіційна)

Основні відомості про тестостерону таблетки

testosterone-steroidsТестостерон є андрогенних стероїдів, синтезуються в організмі чоловіків та жінок. У чоловіків тіла тестостерону виконує декілька функцій, одна з них полягає в впливати на чоловіків сексуальної активності.

Дефіцит тестостерону в чоловічому організмі може викликати еректильної дисфункції, низьке лібідо і. Але перші симптоми дефіциту тестостерону стає хронічною втомою і відсутність фізичної активності.

Чоловіки з відсутність тестостерону призначаються з терапії андрогену, за участю щоденне споживання в терапевтичних дозах тестостерону. Для лікування важких андрогенів недостатність, лікарі призначають ін’єкцію терапія як правило. Але якщо тестостерону дисбаланс незначні або м’який у тілі людини, він може призначатися з усні таблетки тестостерону.

Перш ніж почати приймати таблетки тестостерону, людини повинні переконатися, що симптоми недостатності андрогенів були зумовлені відсутністю тестостерону. Так, для підтвердження діагнозу передбачуваного, людина може знадобитися передати лабораторно-діагностичних досліджень. Тільки після визначення рівня тестостерону, підтвердження діагнозу андрогенів недостатністю, лікар може призначити Оптимальні дози тестостерону.

Незалежно від того, запропонованої дози тестостерону таблетки повинні бути прийняті, два рази на день. Інтервал між двома дози тестостерону таблетки часу, має бути мінімум 12 годин. Чоловіки повинні ніколи не жувати або розчавити усні і buccal тестостерону таблетки, перш ніж приймати їх.

Натисніть тут, щоб купити Testoterone стероїди (офіційна)

Показання до застосування тестостерону таблетки

Чоловіків старше 18 років повинні прийняти тестостерону таблетки для лікування гіпогонадизму, наслідки якої є:

 • ендокринної еректильна дисфункція;
 • низьке лібідо і зниження сексуальної активності;
 • порушення spermatogenesis і чоловічого безпліддя.
=>  Dianabol стероїди

Тестостерон таблетки можуть бути запропоновані для лікування основного та допоміжного гіпогонадизм.

Але якщо андрогенів недостатність серед причин розвитку остеопорозу, тестостерону таблетки входять у комбінованому лікуванні цього багатофакторних захворювання.

Протипоказання до використання тестостерону таблетки

Ймовірних або, підтвердженого молочної залози і Рак передміхурової залози є одними кілька протипоказання для тестостерону таблетки.

Тих людей, які були діагностовані з підвищена чутливість до стероїдний гормон, тестостерон, ніколи не слід приймати таблетки тестостерону.

Натисніть тут, щоб купити Testoterone стероїди (офіційна)

buy-testosterone-online

Побічні ефекти усних тестостерону таблетки

Якщо тестостерону береться в терапевтичних дозах, він рідко викликає побічних ефектів. Найбільш поширеним побічним ефектом тестостерону є жирної табурет. Однак, цей побічний ефект відбувається в менш ніж 10% чоловіків, приймаючи таблетки тестостерону.

Рідше тестостерону таблетки провокує нудоту. Але якщо пацієнт не поважає запропонованої дози режиму, тестостерону таблетки може викликати блювоту. У випадку, якщо таблетки тестостерону викликало блювота, у ній йдеться для при передозуванні, що вимагає негайного промивання шлунка.

 • Найбільш поширеним побічним ефектом buccal таблетки тестостерону, є подразнення слизової оболонки рота. Рідко buccal тестостерону таблетки викликати гіркий присмак у рот, ясен біль або ніжність і головний біль.
 • Найбільш поширеним побічним ефектом усних тестостерону таблетки, є жирний стілець. Рідко чоловіків, приймаючи таблетки тестостерону, нудить.

Однак, тестостерону таблетки побічні ефекти злегка вимовляється як у чоловіків, які їх приймають. Це означає, що людина не має зупинити андрогенної терапії після того, як він зауважив, що ці побічні ефекти.

З передозування тестостерону побічні ефекти можуть активізувати, тому для того, щоб зменшити їх, лікарі призначають симптоматичне лікування.

Натисніть тут, щоб купити Testoterone стероїди (офіційна)

Рекомендована доза режиму для тестостерону таблетки

 • Коли тестостерону таблетки приймати з їжею, збільшує їх андрогенний ефект. Тому тестостерону таблетки рекомендуються повинні бути прийняті з або незабаром після їжі.
 • Перший 14-21 день після з’явившихся андрогенної терапії, щоденні дози тестостерону таблетки може варіюватися від 120 мг до 160 мг.
 • У 2-3 тижні після того, як пацієнт почав приймати таблетки тестостерону, добова доза стероїдних гормонів може бути скорочений до 40-120 мг.
 • З метою підтримки андрогенний ефект протягом 24 годин, тестостерону таблетки мають бути 2 рази на день, з 12 годин інтервал.
 • Людина повинна не жувати, розчавити перерву або таблетки тестостерону. Пошкоджених оболонки тестостерону таблетки, погіршується їх фармакологічних і лікувальні властивості.
=>  Dianabol побічні ефекти

Тестостерон таблетки на регіональних фармацевтичних ринків

 • На фармацевтичному ринку США пропонує buccal тестостерону таблетки (виробник Колумбія Laboratories, Inc), які доступні під торговою маркою Striant (FDA, затверджених у червні 2003 року).
 • Виробник (постачальник) Усні таблетки тестостерону на канадському ринку фармацевтичної, є Merck Канади, Inc. В Канаді тестостерону таблетки доступні під торговою маркою Андріол (затверджені Міністерством охорони здоров’я Канади в грудні 1992 року).
 • Виробники (постачальників) тестостерону таблетки в новій Зеландії є двома фармкомпаніями: стрілка Фармацевтика та Merck Sharp та Dohme. У новій Зеландії тестостерону таблетки доступні під торговими назвами стрілка-тестостерону, Андріол Testocaps і Panteston Testocaps. Перший таблетки тестостерону були схвалені Medsafe в липні, 1981.
Натисніть тут, щоб купити Testoterone стероїди (офіційна)

buy testoterone pill

Рекомендації по використанню тестостерону таблетки

Андрогенної гормону тестостерону впливає на діяльність деяких ліків. Так і інші препарати можна збільшити або зменшити андрогенний ефект від тестостерону.

Ось чому треба навчитися ретельно інформація про взаємодій наркотиками, перш ніж додавати тестостерону таблетки в комбінованому лікуванні. Особливу увагу слід звернути на тих людей, які приймають:

 • імунодепресантів (як циклоспорин);
 • антидіабетичні наркотиків (наприклад, інсуліну).

Перш ніж приймати таблетки buccal тестостерону, рекомендується мити рот порожнини та щіткою зуби, якщо це можливо. Людина має місце buccal тестостерону таблетки трохи вище різця зуба.

Гормонів андрогенів (у тому числі тестостерону) може стимулювати зростання ракової пухлини в передміхурової залози. Ризик раку передміхурової залози збільшується з віком чоловічі. Таким чином літні чоловіки повинні бути обережні з тестостерону таблетки.

Незважаючи на те, що алкоголь не впливає на концентрацію андрогенних гормонів в чоловічому організмі це краще відмовитися від алкоголю напоїв, приймаючи таблетки тестостерону. Алкоголь може збільшити розведення у воді ставка тестостерону таблетки чохла і тим самим збільшити ймовірність побічних ефектів.

=>  де придбати Dianabol?

Тестостерон анаболічний стероїд протипоказані для жінок. Тому тестостерону таблетки не може призначатися для жінок з підтвердженим андрогенних недостатністю, викликаного відсутністю тестостерону.

Натисніть тут, щоб купити Testoterone стероїди (офіційна)

testosterone steroids review