Сироватковий протеїн доповнення, Відгуки

» » Сироватковий протеїн доповнення, Відгуки

Що таке сироваткового білка? Які основні переваги сироваткового білка?

Сироватковий протеїн доповнення, ВідгукиМолоко зробив два білки, Казеїн, сироватки. Сироватковий протеїн може бути відділена від Казеїн в молоці або формується як побічний продукт сиру.

Сироватковий протеїн вважається повним білком і містить всі 9 незамінних амінокислот і має низький вміст лактози.

Цей медичних новин сьогодні інформаційні статті міститься інформація про склад Сироватковий протеїн, його використання в нарощування м'язової маси а її потенційні вигоди для здоров'я. Також описано деякі з побічних ефектів, пов'язаних з сироваткового протеїну.

Дослідження, опубліковане в журналі клінічна і слідчі Medicine1 виявили, що Сироватковий протеїн допомагає зменшити втрати ваги серед ВІЛ позитивних пацієнтів.

Натисніть тут, щоб купити сироваткового протеїну доповнення

Склад та форм Сироватковий протеїн

Склад: Сироватковий протеїн являє собою суміш з таких дій:

Сироватковий протеїн молочний коктейль.

 • Бета lactoglobulin
 • Альфа лактальбуміну
 • Бичачий із
 • Immunoglobins

Існують три основних типів сироваткового білка: концентрату сироваткового білка (WPC), Сироватковий протеїн ізолювати (WPI) і сироватки білки (WPH):

 • Концентрат сироватковий білковий-батьківський контроль містить низьким рівнем жиру і низьких рівнів вуглеводів (лактоза).Процент протеїну в батьківський контроль залежить від того, наскільки концентровані це. Нижній кінець концентрати, як правило, мають 30% протеїну та сучаснішу до 90%.
 • Ізолят сироваткового протеїну-WPIs додатково оброблений для видалення жиру і лактози. WPI, як правило, принаймні 90% протеїну.
 • Сироватковий білки-WPH вважається "predigested" форма Сироватковий протеїн як він пройшов часткового гідролізу – процес, необхідний для тіла, щоб поглинути білка.
 • WPH не вимагає стільки травлення, як два інших видів сироваткового протеїну. Крім того, він зазвичай використовується в медичних протеїнові добавки та дитячому харчуванні, тому що вона має поліпшити засвоюваність і зниження алерген потенціал.
Натисніть тут, щоб купити сироваткового протеїну доповнення

З сироваткового протеїну нарощування м'язової маси

Сироватковий протеїн добавок разом з опір вправи допомагають поліпшити синтез білка м'язів і сприяти зростанню худий тканини маси.

Дослідження, опубліковане в International Journal спортивного харчування і вправ метаболізм до висновку, що “ сироваткового протеїну добавок під час тренувань пропонує певну користь, в порівнянні з опором підготовки поодинці. ” Крім того, “ чоловіків, які доповнив Сироватковий протеїн мали більший відносної нагулу в худий тканини Массачусетс ”

Набагато краще набирає силу, пов'язані з сироваткового изолята добавок у порівнянні з казеїну.

Це було продемонстровано в іншому дослідженні, опублікованій в International Journal спортивного харчування і фізичні вправи обміну, що до висновку, що у “ дві групи відповідністю, підготовку опір чоловіків сироваткового ізолювати передбачено значно більший прибуток у міцність, м'язової маси тіла і зниження жиру mass3 в порівнянні з добавками з Казеїн під час є інтенсивним 10 тиждень опір підготовки програми. ”

Натисніть тут, щоб купити сироваткового протеїну доповнення

Користь для здоров'я Сироватковий протеїн

Є багато переваг, пов'язаних зі споживанням Сироватковий протеїн, і дослідники постійно знаходять нові доступні лікувальні властивості.

Можливі вигоди для здоров'я споживання білка сироватки включають в себе:

 • Втрата ваги-за одне дослідження, опубліковані в харчування & метаболізму, люди, які взяли на спеціалізованих частку сироватка (Prolibra ™, високим вмістом лейцин, біологічно активних білків та молоко кальцію) "втратив значно більше жиру і показав більший збереження м'язової в порівнянні з предметів, які споживають контролю напоїв".4
 • Протизапальними властивостями на рак – Promising результати були опубліковані в журналі Протипухлинна дослідження для використання концентрату сироваткового білка (WPC) і глутатіон модуляції в рак treatment.5
 • Високий рівень холестерину-за даними дослідження, опубліковані в британський журнал з харчування, "там було значне зменшення загального холестерину і LDL холестерину в 12 тижнів у групі сироватки в порівнянні з казеїну (групи)" 6
 • Астма – Сироватковий білок може поліпшити імунну відповідь у дітей, що страждають на астму. Одне дослідження, опублікованій в International Journal науки продовольства і харчування, виявили, що діти страждають на астму, які були доповнені сироватки за один місяць були вдосконалені цитокін-response.7
 • Зниження кров'яного тиску і зниження ризику серцево-судинних захворювань – дослідження опубліковані в журналі молочного міжнародного виявили, що напоїв, які були доповнені білка сироватки значно знижується кров'яний тиск у пацієнтів з гіпертонією, їх ризик розвитку серцево-судинних захворювань або обведення також була нижче.
Натисніть тут, щоб купити сироваткового протеїну доповнення

Побічні ефекти Сироватковий протеїн

Деякі люди, які страждають алергією на молоко може бути конкретно алергія на сироватки. В помірних дозах Сироватковий протеїн взагалі не викликає будь-яких несприятливих подій.

Тим не менш, споживають серйозно високих дозах може викликати:

 • Живіт болю
 • Судоми
 • Зниження апетиту
 • Нудота
 • Головний біль
 • Втома
Натисніть тут, щоб купити сироваткового протеїну доповнення

Як проводиться сироваткового білка?

Коли молоко залишилося і coagulates, він в кінцевому рахунку перетворюється 5% розчином лактози в воді, завантажені з мінералами.

Це що залишилися побічний продукт, називається сироватки, складає 20% протеїну в молоці, інші 80% називається казеїну (маса сирна в сиру).

Рідкий сироватки відокремити від Казеїн і відправлені через фільтри видалити всі інгредієнти не сироватки. Це потім очищують у цей процес називається “ іонообмінні ”.

Останній крок видаляє воду з сироватки, перетворивши його в порошок при сушки Тауер.

Порошок білка готова бути упаковані і споживаються.

Натисніть тут, щоб купити сироваткового протеїну доповнення