סיגריה אלקטרונית חוות דעת

» » סיגריה אלקטרונית חוות דעת

חדשות סיגריות אלקטרוניות, לא בטוחה היכן להתחיל? או אולי, אתה לא חדש סיגריה אלקטרונית אך לא מאושרת עם הבחירה הראשונית שלך של המותג או מודל? ביקורות סיגריות אלקטרונית קטף את מפיקי העליון ו- top מכירת מוצרים כדי לסקור בשבילך!

מה בדיוק סיגריה אלקטרוני? הסיגריה האלקטרונית היא אלטרנטיבה חדשה מהפכני ללא עישון. סיגריות אלקטרוניות להיראות, להרגיש ולטעום כמו סיגריות רגילות, אבל במקום שריפת הטבק ומבוססות כל הרעלים סיגריות מזיקות, כשאתה מעשן סיגריה אלקטרונית שואפים ניקוטין חמים ומרגיעים אדי מים חופשי של חומרים מסרטנים, זפת המצויים בדרך כלל סיגריות.

לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG

סיגריה אלקטרונית חוות דעת

אנחנו בהחלט אוהבת את זה כאשר יש מותג סיגריה אלקטרונית חדש כדי לסקור, זה מיוחד אפילו יותר כאשר. זה ממש טוב, כמו RedCig סיגריה אלקטרונית RedCig עפו מחוץ לשער זה בחודש האחרון, מכה בו על כל הסימנים. אם השם נשמע מוכר, אולי ראיתם את המותג למכור כמה חזיתות החנות מסורתיים לקראת ההשקה מלאה באינטרנט.

לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG

סיגריה אלקטרונית הדעת

סיגריה אלקטרונית של RedCig עשוי עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר של היום, הפיכתה של דינמו e-עישון. סוללות ליתיום-פולימר קניינית זה הם הארוך שנמשך בשוק עשוי לספק נפח אדים מקסימלית. מכלי טעם להחלפה מיוצרים בטכנולוגיה שלהם VaporMax בלעדי זה מבטיח ולנקות צייר ו, שוב, אדי המרבי. קצה סיליקון על סיגריה האלקטרוני שלהם נועד במיוחד כדי למנוע דליפה לדמות ולהרגיש סיגריה אותנטי.

RedCig יש 3 רמות של אלקטרונית סיגריות ערכות המתנע, בלהיות הכי פופולרי RedCig פרימיום Starter Kit בשל תכונות הרוצח של אותו ערך עבור המחיר. כלול עם ערכת הנושא פרימיום הם:

 • 1 RedCig אלקטרונית סיגריה ליתיום יון סוללה ארוכים (קיבולת נוספת – בחירה של צבע אוטומטי או ידני מתג
 • 1 RedCig אלקטרונית סיגריות יון קצר סוללת ליתיום (תקן קיבולת – בחירה של צבע אוטומטי או ידני מתג
 • מטען קיר נייד 1
 • מטען USB 1 (מאפשר לך לגבות מכל מחשב ליציאת USB)
 • 5 מחסניות ניקוטין – שווה 5 חבילות של סיגריות (הבחירה שלך של טעם & כוח).
 • מדריך למשתמש 1
לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG

אפשרויות טעם של סיגריה אלקטרונית REDCIG

כאשר תבחר שלך Starter Kit, תקבל לבחירה הדיו טעם RedCig מעולה גם טעם וגם Strenth ניקוטין.

 • טעמים: קלאסי טבק, מנטול מגניב, מאוד וניל, צ'רי קראש, קפה הבריאה, המפלגה מנתה.
 • ישנם 4 עוצמות ניקוטין לבחירה: 0 מ"ג (ללא ניקוטין), 6 מ ג (אולטרה לייט), 12 מ ג (אור), 18 מ"ג (מלא בטעמים).

מכלי לבוא חבילות בתוך קופסה נחמדה המחזיקה 15 מחסניות, אתה יכול לצפות בכל מחסנית שווה על המקבילה של חפיסת סיגריות.

אפשרויות סוללה

הבחירות לא מסתיים, למרות זאת. בעת בחירת הסוללה שלך, אתה יכול לבחור את הצבע, הגודל, והפונקציה.

 • באפשרותך לבחור מתוך 3 צבעים של סוללות: לבן, שחור, פלדת אל-חלד. פלדת אל-חלד דואר סיגריות שוות!
 • ולאחר מכן לבחור את הגודל של הסוללה. זה פשרה בין כמה גדול אתה רוצה את הסיגריה האלקטרונית להיות וברצונך כמה זמן הסוללה שלך כדי אחרונה ומכאן אצלם יותר שתקבל כל אחד. ללא ספק, הסוללה גדול יותר = לטווח ארוך יותר. . אז, האפשרויות שלך הן: תקן (110 מ מ), מיני (100 מ מ) וארוך (118 מ מ).
 • לבסוף, אתה רוצה אוטומטי או ידני הפעולה של הסוללה? הפונקציות אוטומטית הדומה סיגריה המקובלת, כי זה להדליק כאשר אתה תשאף את זה. הסוללה ידנית דורשת כי ילחץ על כפתור קטן כדי לקבל את אדי. רמז: הפעולה המדריך משתמש יותר כוח סוללה.
לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG

RedCig מספק תוכנית אחריות למוצרי זה סיגריה אלקטרונית, אשר הוא סיבה נוספת אנו מתרשמים, יש את 30 יום הכסף בחזרה להבטיח. נפח אדי שלהם הוא טוב מאוד, הם מנצחים הרבה לקוחות חדשים מהר מאוד. האפשרויות ניתנה להרכיב ערכה התחלתית פנטסטי, התמחור על ערכות המתנע שלהם הם מאוד תחרותיים.

RedCig יש גם תוכנית משלוח הביתה למילוי המחסנית, הוא אופציונאלי לחלוטין, אבל שווה את זה, על מה להסתכל בעת הזמנת. זה יכול לחסוך הרבה יותר כסף בטווח הארוך על מה כבר שומרים על ידי מיתוג את הסיגריה האלקטרונית. אבל זה לא חובה ולא שום דבר כי אתה נכנס באופן אוטומטי לרשימת. . בלי טריקים.

כל התשלילים? . לא ממש- . הם חדשים, אז עדיין יש איזה שלושים כדי לכסות. מעשנים סיגריה אלקטרוני כבד כמה הייתי רוצה לראות מחסניות ניקוטין חוזק גבוה יותר, אולי כמה טעמים יותר מהם. חוץ מזה, כלום. החבר'ה האלה באמת יש זה ממוסמר מחוץ לשער, אנחנו חושבים שהם אחד עומד לגמור כלב"העליון" די בקרוב.

כך, תוכלו לקחת סיגריה אלקטרוני RedCig, אנחנו לא מאשימים אותך. אנחנו גם תפס 10% הנחה עבור הקוראים שלנו. אין קודים כדי להעתיק ולהדביק – נכלל בתוך כל קישור RedCig ללחוץ על האתר הזה ועל ההנחה ישתקף בעגלת הקניות שלך בעת הוצאת-RedCig. כל מה שאנו מבקשים הוא זה שאתה בא לכאן לאחר שלך שלך Starter Kit, תן לנו לדעת איך זה הולך!

לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG