תוספת קריאטין הטוב ביותר

» » תוספת קריאטין הטוב ביותר

תוספת קריאטין הטוב ביותר

קריאטין הוא תרכובת אורגנית אשר נמצא בתוך גוף האדם, תוך שהיא מסייעת להבטיח כי השרירים לקבל גדול וחזק על ידי מקבל את הכמות הנכונה של אנרגיה.

עבור מי אתה עובד קשה לשנות את גופם מן הכחוש כדי חוטפים תוספי קראטין יכול לעזור עם השינוי.

תוספי קראטין הטוב ביותר יכול לעזור להפוך האלה אימונים בעוצמה גבוהה יותר אפקטיבי, על ידי הגדלת כוח וגודל שלך.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קריאטין

סוגי קריאטין והיתרונות שלהם

תוספת קריאטין הטוב ביותראנשים רבים לבלות כל הזמן הפנוי שלהם הקדיש את גופם ואת מנסה להשיג גדול וחזק.

בשלב מסוים, באימונים. שלהם הולכים לעכב, ואת זה יהיה הזמן להחליף את השגרה שלך הוספת תוספי קראטין לתערובת יכולה לסייע לך לפרוץ דרך מישורים אלה. למרות שאתה אולי לא שמעתם על קריאטין, היום אנחנו הולכים להסתכל קריאטין הכי טוב להשתמש כדי לסייע לך להשיג תוצאות.

קריאטין ציטראט: מכיל חומצה ציטרית, ופירוש הדבר הוא בקלות מתמוסס במים. עבור בוני הגוף רוצה יותר אנרגיה, חומצת הלימון יכול לעזור עם זה. בנוסף, ויטמין C בחומצת הלימון גם עשה את המערכת החיסונית של מפתחי הגוף הרבה יותר חזקה, סיוע עם השחזור.

קריאטין מונוהידראט: נחשב את קראטין הטוב ביותר וגם בצורת קריאטין זה משמש לרוב על ידי ספורטאים בוני הגוף. Monohydrate קריאטין מה גורם המשמשים במיוחד היא העובדה כי זה הוא הצורה של קריאטין, והולך ישירות לשרירים כדי לעזור להם חוזה, להתרחב ולגדול. עם כזה צורה טהורה של קריאטין, ספורטאים מלאים לעתים קרובות עם פרץ של אנרגיה, והם מסוגלים לקחת שלהם אימונים שפר.

קריאטין HCL: הוא סופג 59 פעמים יותר מאשר קריאטין מונוהידראט. מחקרים התגלה גם ש-hcl קריאטין זה היה יעיל יותר מאשר קריאטין אתיל אסתר ו ברזל עדין-alkalyn. קריאטין הידרוכלוריד ניתן מיקרו עצומות, כך שעליך לקחת ¼ כפית לכל 100 ק ג משקל גוף, רק צריך לקחת את זה פעם ביום.

קריאטין אתיל-אסתר: כמו קליטה גבוהה קצב, momhydrate יותר זמן מחצית חיים ואז קריאטין, אך מחקרים הראו כי קריאטין אתיל אסתר אינו מייצר את התוצאות עם הרכב הגוף, כוח, או שריר רווחי כמו קריאטין מונוהידראט.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קריאטין

תוספי קראטין הטוב ביותר

אבקת קריאטין הוא אחד המהירה הדרכים הטובות ביותר כדי להשלים את השרירים בעזרת אנרגיה

  • אימונים אינטנסיבית יותר
  • לשפר את שריר Volumization
  • תפקוד המוח משופרת
  • שיפור ביצועים ושרירים המונית
  • שחזור משופר
  • תוצאות מהיר וגלוי

קריאטין הוא תרכובת שנעשו באופן טבעי בגופנו מחומצות אמינו ארגינין, מתיונין, גליצין.

התפקיד העיקרי שלו הוא כמו replenisher אנרגיה ויצרו תרכובת הנקראת קראטין פוספט אשר מאוחסן סיבי שריר. המרת קראטין פוספט על ידי אנזימים כדי לייצר אדנוזין טריפוספט (ATP) אשר נשבר לייצר אנרגיה המאפשרים שרירים ואברים לתפקד.

מחקרים הראו כי הסכום של קריאטין נוכח לשריר תאים (עד לרמה המקסימלית) לסייע לחדש ATP רמות יותר ביעילות שזמינה יותר אנרגיה ומאפשר אימונים אינטנסיביים יותר.

קריאטין גם מסייע לקדם את צמיחת השריר על ידי גירוי סינתזה של חלבון, משמש מאגר של חומצה לקטית, אשר מסייע עיכוב תחילתה של עייפות.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קריאטין

עובדות חשובות על אבקת קריאטין

  • אתה נאבק כדי לקבל גודל? קריאטין מגביר את volumization של השרירים שלך ומאפשר לך לקבל יותר, מהר יותר.
  • אתה רוצה אימונים אינטנסיבית יותר? קריאטין מאפשר שלך אימונים אינטנסיבית יותר עבור עוד הרציונאלית, את השרירים בעזרת האנרגיה הם צריכים להמשיך
  • רוצה שאת זמן ההחלמה הייתה מהירה יותר? קריאטין הוא חומצה אורגנית המצויה כבר הגוף המספק אנרגיה לתאי השריר עבור צרורות קצרים של אנרגיה. אז להשלים קריאטין זה לספק יותר אנרגיה לשרירים שלך ולעשות בתורו להם לשחזר מהר יותר.

אבקת קריאטין משתמשת את החומרים באיכות הגבוהה ביותר

אבקת קריאטין הוא תרכובת שנעשו באופן טבעי בגופנו מחומצות אמינו ארגינין, מתיונין, גליצין.

קריאטין גם מסייע לקדם את צמיחת השריר על ידי גירוי סינתזה של חלבון, משמש מאגר של חומצה לקטית, אשר מסייע עיכוב תחילתה של עייפות.

לחץ כאן כדי לקנות תוספת קריאטין