תופעות לוואי סיגריה אלקטרונית

» » תופעות לוואי סיגריה אלקטרונית

אם אתה מעשן, אז אתה כנראה מודאג לגבי האפשרות של תופעות לוואי של סיגריות אלקטרוניות. אני בטוחה שאתה כבר יודע על הסכנות של טבק, כי כדאי גם לעשן פחות או, רצוי, לוותר על עישון לחלוטין. עם זאת, ייתכן נזהרים על חלופות עישון, אשר כל התוספות יחסית לשוק.

זה עשוי לכלול להיות לא בטוחה לגבי סיגריות אלקטרוניות. ? אלה באמת כמו מדהים מוצר ככל טען מה יהיה ההשפעות על הבריאות שלך? הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות זה לעבור את הסיגריה טבק חלופות אחרות למרות שאינך בטוח אם הם בטוחים מספיק גם.

לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG

תופעות לוואי סיגריה אלקטרונית

בתחילת השימוש של סיגריה אלקטרוני, אתה עשוי להיתקל במספר תופעות לוואי בלתי רגיל. אולם, תופעות אלו הן לרוב תסמיני גמילה עקב הפסקת עישון – הגוף שלך הוא מכור, אז הוא חווה שהתאווה סיגריות נורמלי.

במאמר זה, אני אעשה כמיטב יכולתי להסביר את כל האפשר הגורמים והסיבות מאחורי הבעיות הנפוצות ביותר כתוצאה משימוש של סיגריה אלקטרוני. למרות הראשון, תן לי כי יש לי ללא רקע רפואי, וכי כל המאמרים מבוססים על מחקר משלי וניסיון אישי.

עם זאת, רוב האנשים חושבים כי הם עוברים דואר סיגריות בלי לחוות בכל אחד מהנושאים הללו. אם יש לך אחד מן הסימפטומים הללו, הם מתמידים, ואז אתה צריכים ללכת ולראות את הרופא שלך.

לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG

תופעות לוואי סיגריה אלקטרונית

כאבי ראש

כדי להתחיל עם הבעיה הנפוצה ביותר, אתה עלול למצוא את עצמך עם כאב ראש. אם אתה מקבל כאב ראש כואב, אז אפשרות הוא שלקחת ב מדי ניקוטין. במקרה כזה, פשוט להירגע, תוריד את האלקטרוני הסיגריה, לשתות הרבה מים. לאחר מכן, בפעם הבאה אתם מוכנים vape, נסה להשתמש התחתון ניקוטין כוח נוזל, או אחרת, אל vape די הרבה.

כאשר אתה מנסה להפסיק לעשן, קשה לא רק לך, אלא גם בשביל הגוף שלך.

זו סיבה נוספת שאולי תחוש כאבי ראש. כאשר שהפסקת לעשן, חמצן למוח שלך ורמות כימי לשנות. חלק ההשפעות האפשריות הן הפרעות שינה זמניים, רמות קפאין מוגברת, שינויים בתזונה שלך. כל אלה לגרום כאבי ראש, אך ברוב המקרים, תרגיש טוב יותר. אחרי כמה ימים.

גרון כואב-יבש או האף

בעיה זו יכולה להיות קשורות ל פרופילן גליקול (עמוד). PG הוא humectant, כלומר שזה סופג לחות, ולכן יכול להשאיר לך את הגרון יבש או פצע. בדרך כלל, זה תופעת לוואי שוככת בתוך כמה שבועות, בעיקר בגלל הגרון שלך הוא התאמת מן העשן הרגיל שלך עומד להתאדות. אם יש לך הבעיה, ואז לנסות לשתות הרבה מים, אם זה הופך להיות מאוד כואב, אנא פני לרופא שלך מיד.

כאבי שרירים

PG מומר חומצה לקטית בגוף שלך, אשר יכול לגרום כאבי שרירים. תמיד לשתות הרבה מים כדי להיפטר של עודף חומצת חלב.

לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG

כתמים או אקנה

זו היא תוצאה של לוותר על עישון – הגוף שלך מתחיל לטהר את עצמו, אז יש הרבה רעלים נדחף, ויש הנקבוביות בפנים שלך נתיב בריחה טובה עבורם. אז זה באמת לכודה רעלים ששוחרר אשר גורם לאקנה ואת נקודות.

משתעל זפת

זו בעיה נפוצה נוספת כאשר הפסקת סיגריות טבק המסורתית. ההסבר לכך הוא פשוט מאוד – הריאות שלך סוף-סוף להתחיל לנקות את עצמם!

שיהוקים

אם אתה ממשיך השיהוקים, ייתכן כי יש יותר מדי ניקוטין נכנס לגוף שלך. בנוסף, עליך לוודא שהם לא לבלוע כל טיפות של נוזל סיגריה אלקטרוני של מחסנית שלך! אם נוזל הוא לעתים קרובות מזין את הפה שלך, לאחר מכן עליך להפסיק להשתמש, לקנות סיגריה אלקטרונית חדשה באופן מיידי!

דימום בחניכיים

זו בעיה נפוצה כאשר אתה מנסה להיגמל מעישון; נראה כי אנשים רבים מדווחים על דימום בחניכיים בעת צחצוח השיניים שלהם, וזה סימפטום נפוץ של גמילה. אפשרות אחת ייתכן כי מעשנים לפתח החניכיים עבה יותר כדי להגן מפני העשן. אתה לא צריך לדאוג. לגבי זה, מאז זה אמור להחלים בצורה לאחר שבוע בערך. למרות, אם זה להמשיך עוד זמן, אז אנא פנה לרופא.

לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG

היתרונות של סיגריה אלקטרונית

היתרונות הבריאותיים של העברת מ סיגריות טבק המסורתית סיגריות אלקטרוניות הן סובייקטיביות. היתרונות הם דומים מאוד לאנשים להפסיק לעשן סיגריות טבק לחלוטין. הנה כמה יתרונות בריאות כללית שמצאתי פורסם על סיגריה אלקטרוני פורומים ואתרים ברחבי האינטרנט.זוהי רשימה קצרה של יתרונות נפוץ השימוש E-הסיגריה:

  • ציפורניים / טיפים הופך מצהבהב כדי לנקות.
  • השיניים שלך להפוך לבן.
  • החניכיים שלך לחזור שלהם צבע ורוד כהה טבעי במקום אפור.
  • הרוח שלכם להיות יותר מאוזן.
  • נשימה קל, סיבולת גבוהה יותר במהלך התרגיל.
  • מזון טעמים וריחות טובים יותר.
  • מגביר את האון המיני.
לחץ כאן כדי לקנות סיגריה אלקטרונית REDCIG