Dianabol Kullanımı Ek Olarak

» » Dianabol Kullanımı Ek Olarak

Dianabol (ya da dbol olarak yaygın olarak adlandırılan) en sık kullanılan oral steroid biridir. Kimyasal adı methanedienone veya methandrostenolone ve Anabol ve Naposim dahil olmak üzere birçok farklı ilaç ve genel çeşitleri vardır. Biz pro-hormonlar veya pro-steroid kullanmak yerine bir ek olarak düşük doz kullanım-in dianabol bak bu yazıda.

Dianabol steroid almak için burayı tıklayın

Dianabol karaciğer toksisitesi

Dianabol Kullanımı Ek Olarak17 Alfa alkylated özelliklerini methanedienone karaciğer zehirli yapmak, ama en-in onun toksisite kanıt gelir bireyler üzerinde çalışmalar ve bodybuilders dianabol kullanarak geniş bir grup çalışmaları olarak, ben inanıyorum, abartılmış olduğunu.

Fareler üzerinde bir çalışma dianabol değişiklikleri doz veya yönetim süresi ne olursa olsun hepatositlerin pituiter yol açar, enzimatik etkinliğinde üretir gösterdi; hangi temelde o dianabol gösterir karaciğere toksik.

Ama başka bir çalışmada Nerobol (Rus Dianabol) önceki delil çelişmektedir karaciğer fonksiyonel ve metabolik bozuklukların hızlı normalleşmesi lehine tespit edildi. Bu dianabol tehlikeli olma fikrine hiç bir şekilde bazı yapacak kadar kötü olduğunu gösterir.

Dianabol steroid almak için burayı tıklayın

Dianabol kullanım faydaları

Dianabol gövde inşa laktik asit artar anaerobik Glikoliz artırmak için gösterilmiştir. Laktik asit kaslar sırayla anaerobik metabolizma enerji sağlayan form glikojen için kullanılır, bu özellik faydalıdır. Laktik asit tuşu şişmanlayacaksın dianabol kullanırken daha az olasıdır anlamına gelir elden diyet karbonhidrat, kimyasal da.

Osteoporoz üzerine bir çalışma gösterdi, sadece 9 ay boyunca günde 2.5 mg doz dianabol kalsiyum takviyesi Osteoporotik etkinliğini azaltarak daha etkili, bu da kas kütlesi daha etkili bir şekilde artırmak için gösterilmiştir. 24 Ay sürdü, sadece nasıl dianabol Osteoporoz üzerinde çalıştığını gösterdi Osteoporoz üzerine başka bir çalışma; Vücut kalsiyum ve toplam vücut potasyum Dianabol arttı.

Bu size bir vücut geliştirmeci önemli olmayabilir, ama kalsiyum eylemler olarak bunu çok sayıda amino asitleri taşır ve ayrıca creatine ve bu iki şeyi kas büyüme hayati vücut geliştiriciler için çok önemli. Olarak kas kasılma asist, potasyum da çok önemlidir aktaran sinir sinyalleri ve insülin açıklaması; Bu yüzden de çok anabolik bir maddedir.

Çok ilginç bir çalışma, vücut geliştirme açısından, önemli değil, ancak gösterdi o dianabol radyoterapi gırtlak tümör hücrelerine hassasiyeti artırır ve sonucuna ‘ gırtlak kanseri olan hastaların radyoterapi sırasında kullanılmak üzere bu hormon tavsiye '.

Dianabol steroid almak için burayı tıklayın

Dianabol geçiş yapmak nasıl

Steroid daha ek olarak kullanmaya etrafında dayanır dianabol çevriminde oluşturmak için öncelikle dianabol bisiklet için mevcut trendi bakmak ve ne yanlış olduğunu analiz etmek gerekir. Dianabol ortalama bir döngü genellikle 25-40 mg her gün 4-6 hafta boyunca bölünmüş olarak yapılandırılmış tek başına ya da diğer steroidler ile yığılmış.

İlk olarak 25mg veya daha yaygın bir doz, su tutma neden olur. Dianabol kolayca aromatise ve su tutma çoğu genellikle atfedilir bir sürüme kadar aşırı östrojen bilinen. Ancak, öyle başlangıçta su tutma benim inanç özellikle vücudun mineral dengesi dianabol etkileri nedeniyle su üzerinde tutan vücudun potasyum sodyum denge kaynaklanır.

Bu ve dianabol neden östrojenik yan etkileri, su birikmesi, çok yol açar gibi orada çok az değişiklik organları mineral dengesi hakkında yapabileceğimiz gerçeği ile birleştiğinde, yapabileceğimiz tek şey, aromatisation, genellikle ile Nolvadex (tamoxifen) ya da diğer anti-östrojen azaltmaya çalışın.

Dozu azaltarak, daha az ilaç aromatise rağmen bu tek yöntem hangi daha az östrojen ve daha da önemlisi daha az su tutma yol değil. Döngüsünün her gün 10-20 mg daha düşük bir doz ile başlamalıdır bu yüzden döngüsü sırasında ilaç azaltılması, yavaş yavaş siliniyor östrojen düzeyleri için yol açacak.

Dianabol steroid almak için burayı tıklayın

Sen-ecek almak ilacın çok daha küçük bir tepe gibi düşük bir dozda kullanıldığında dozu bölerek neredeyse anlamsız. Yani bu durumda sabah (tercihen ile greyfurt suyu) içinde tek bir doz almak en iyisidir. Bu doğal testosteron bastırılması engellemez, ancak vücudun hala daha sonra gün içinde uzun süre dolaşan küçük testosteron olduğunda ve bu yüzden hala bazı üretmek sahip olacak gibi o bunu belli bir dereceye azaltmak olabilir.

Şimdi çok düşük bir doz gerçek bir etkisi var, ama nasıl kısa döngüsü süresi bakarsanız, 4-6 hafta görünüyor dianabol için artık bu bizim karaciğer üzerinde daha fazla risk koymadan kullanıyoruz? Aslında oldukça basit bir çözümdür; kapalı, hafta sonları uyuşturucu alarak bizim karaciğerleri ara ilaç işlemesini vereceğiz.

Şimdi bu kazançlar size mal olacak, ama vücutta etkin bir ilaç yok olsa bile gerçek aslında sizin veya çok az kayıplar uzun vadede olarak mal olacak gibi görünüyor herhangi bir etkin madde dozunu son 24 saat içinde bizim sistem dışı olacak kısa yarılanma etkileri Yani hala mevcut fazladan kas içi suve bir daha anabolik mineral dengesi. Bu etkiler genellikle birkaç gün içinde konik.

Bu işlem oldukça uzun sürebilir olarak bu yöntemi ancak Inhibe durumuna döndürmek için doğal testosteron yardımcı olmayacaktır. Hafta sonları çıkar ve daha düşük bir dozda kullanmak, teorik olarak herhangi bir sorun ile 10 hafta boyunca dianabol kullanmak mümkün olmalıdır. Basit matematik biraz bu noktada en iyi gösterebilir:

  • 6 hafta @25 mg her gün Dianabol 1050 mg toplam =
  • hafta sonları ile 10 hafta kapalı @15 mg her gün Dianabol 750 mg toplam =

Gördüğünüz gibi karaciğerin aslında geleneksel bir döngü içinde daha az dianabol işleyecek bu sistemi kullanarak, bu kazançlar için 10 hafta yerine 6 ve daha az yan etkileri ile yapabilirsiniz ve çok sağlam bir döngü olsun gerçeği ekleyin.

Dianabol steroid almak için burayı tıklayın

Özet

Bu döngü teorisi pek çok farklı durumlarda uygulanabilir, örneğin bir acemi dianabol o üzerinde kendi 10 hafta boyunca kullanmak ve çok iyi kazanç. Daha deneyimli bir steroid kullanıcısı bu enjekte edilebilir çevriminin çok iyi kazançları ile birlikte de, Dianabol ilk hızlı kazançlar bir injectable daha yavaş ancak daha güçlü kazançlar ile faydalanmakta alabilirim.

Bu döngü dianabol kullanım mevcut eğilimler çoğunu karşı gitmek için görünebilir ama iyi bir eğitim ve beslenme ek olarak dianabol kullanarak çok iyi kazançlar yapabilirsiniz inanıyoruz.

Dianabol steroid almak için burayı tıklayın