Elektronická Cigareta Recenze

» » Elektronická Cigareta Recenze

Nové elektronické cigarety a nevíte kde začít? Nebo možná, nejste na elektronické cigarety, ale prostě není spokojený s počáteční volbu značku nebo model? Elektronické cigarety hostů zachytil předními výrobci a nejprodávanějších produktů, ke kontrole pro vás!

Co je e cigareta? Elektronická cigareta je revoluční nová alternativa ke kouření. Elektronické cigarety vypadat, cítit a ochutnat jako běžné cigarety, ale namísto spalování tabáku a všechny škodlivé cigarety toxinů, když kouříte elektronické cigarety vdechujete nikotin, teplé a uklidňující založené vodní pára, která je bez karcinogenů a dehtu, které se běžně vyskytují v cigaretách.

Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG

Elektronická Cigareta Recenze

Absolutně jsme rádi, když je nové elektronické cigarety značky k přezkoumání, a to je ještě zajímavější, když to je opravdu dobrý, jako RedCig. Elektronická cigareta RedCig letěl z brány to minulý měsíc a udeří na téměř všechny značky. Je-li jméno zní povědomě, jste možná viděli v několika tradičních výlohách před kompletní online spuštění prodeje značky.

Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG

Elektronická cigareta Recenze

Elektronická cigareta je RedCig je vyroben s dnešní nejmodernější technologií, takže je dynamo e kouření. Je to proprietární lithium polymerová baterie jsou nejdéle trvající na trhu a poskytovat maximální páru objem vyrobené. Nahraditelné příchuť kazety jsou vyrobeny s jejich exkluzivní VaporMax technologií, která zajišťuje a čistit draw a opět maximální pára. Silikon tip na jejich e cigareta je určena speciálně, aby se zabránilo úniku a simulovat a pocit autentické cigaret.

RedCig má 3 úrovně z elektronických cigaret Startovních sad, s nejvíce populární bytí RedCig Premium Starter Kit vrah rysy a za rozumnou cenu. Součástí Premium Starter Kit jsou:

 • 1 RedCig elektronické cigarety baterie Lithium-Ion dlouhé (Extra kapacita – výběr barvy automatické nebo ruční spínač
 • 1 RedCig elektronické cigarety baterie Lithium-Ion krátké (standardní kapacita – výběr barvy automatické nebo ruční spínač
 • 1 Přenosná nabíječka
 • 1 USB nabíječka (umožňuje nabíjení z USB portu počítače)
 • 5 Nikotinu kazety – rovná se 5 balení cigaret (vaše volba chuť a sílu).
 • 1 Příručka uživatele
Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG

Chuť možnosti elektronické cigarety REDCIG

Když si vybrat Starter Kit, dostanete vybrat z velké RedCig kazety chuť chuť a nikotinu Strenth.

 • Patří: klasický tabák, chladném Menthol, velmi vanilka, Cherry rozdrtit, tvorbu kávy, máta stranou.
 • Existují 4 nikotinu silné vybírat: 0 MG (č. nikotinu), 6 MG (Ultra Light), 12 MG (světlo), 18 MG (plné příchutí).

Kazety pocházejí balíčky v pěkným okno, které obsahuje 15 kazet a lze očekávat, že každá kazeta rovnat o ekvivalent krabičku cigaret.

Baterie možnosti

Možnosti nekončí, ačkoli. Při výběru baterie, dostanete vybrat barvu, velikost a funkci.

 • Můžete si vybrat ze 3 barev baterií: bílá, černá a nerez oceli. Z nerezové oceli E-cigarety jsou horké!
 • A pak vyberte velikost baterie. Je to kompromis mezi jak velké chcete elektronické cigarety se, a jak dlouho chcete baterii naposledy a tedy více nafouknout, dostaneš z každé z nich. Samozřejmě větší baterie = delší životností. Takže, vaše možnosti jsou: standard (110mm), mini (100mm) a long (118mm).
 • Konečně chcete, Automatický nebo manuální provoz z baterie? Automatické funkce, podobně jako běžné cigarety, v tom, že se zapne, když si nafouknout na něm. Manuální baterie vyžaduje, stiskněte malé tlačítko se dostat pára. Tip: ruční operace používá více energie.
Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG

RedCig poskytuje záruční program pro elektronické cigarety produktů, což je další důvod, proč jsme ohromeni a má 30 denní vrácení peněz záruka. Jejich objem páry je velmi dobrá a že vyhrál spoustu nových zákazníků velmi rychle. Jsou fantastické možnosti, když dávají dohromady Starter Kit a ceny na jejich Úvodní sady jsou extrémně konkurenceschopné.

RedCig mají také rozvoz program pro cartridge náplně, který je zcela dobrovolná, ale stojí za to a co dívat pokud objednáváte. To může ušetřit mnohem více peněz v dlouhodobém horizontu nad co už uložíte přepnutím na elektronické cigarety. To není povinné ale a nic že jste automaticky zařazeni v. Žádné triky.

Všechny negativy? Ne tak docela. Jsou nové, takže stále mít nějaký proving ground pokrýt. Některé těžké e-kuřáků cigaret by rád vyšší síla nikotinu kazety a možná pár více chutí z nich. Než to. Tito lidé opravdu zamčenou z brány a myslíme si, že to člověk, který se chystá skončit "top dog" docela brzy.

Svrbí tě chytit RedCig e cigareta, a my vás neviníme. Vzali jsme také 10 % sleva pro naše čtenáře. Žádné kódy, které chcete kopírovat a vkládat – je součástí RedCig odkaz, který klepnete na tomto webu a sleva se projeví v nákupním košíku při rezervaci na RedCig. Je vše, co žádáme, že jste tady po své získané Starter Kit a dejte nám vědět, jak se to!

Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG