Elektronická Cigareta Recenzie

» » Elektronická Cigareta Recenzie

Nové elektronické cigarety a neviete kde začať? Alebo možno, nie ste na elektronické cigarety, ale len nie sú spokojní s vašu prvotnú vo¾bu značku alebo model? Elektronické cigarety Recenzie vybrala poprednými výrobcami a najpredávanejších produktov, aby preskúmala pre vás!

Čo je e-cigareta? Elektronická cigareta je revolučná nová alternatíva k fajčeniu. Elektronické cigarety vyzerajú, pocit a chuť ako bežné cigarety, ale miesto spaľovania tabaku a všetky škodlivé cigarety toxínov, keď fajčíte elektronická cigareta nádychu vrelá a upokojujúca nikotínu založené vodnej pary, ktorá neobsahuje karcinogény a dechtu, ktoré sa bežne nachádzajú v cigaretách.

Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta

Elektronická Cigareta Recenzie

Sme naprosto milujú, keď tam je nová elektronická cigareta značky na preskúmanie, a to je ešte viac zvláštne, keď je to naozaj dobré, ako RedCig. RedCig elektronická cigareta letel z brány to minulý mesiac a udrie na takmer všetky značky. Ak meno znie povedome, možno ste videli značku predáva v niekoľkých tradičné výkladoch pred začatím online.

Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta

Elektronická cigareta Recenzie

RedCig je elektronická cigareta je vyrobená s dnešné najmodernejšie technológie, čo je e-fajčenia dynamo. Je to proprietárnu lítium-polymérové batérie sú najdlhšie trvajúci na trhu a robil poskytovať maximálnu par objem. Vymeniteľná príchuť kazety sú vyrobené s ich exkluzívny VaporMax technológiou, ktorá zaisťuje a čisté kresliť a opäť, maximálne par. Silikónové tip na ich e-cigareta je určený špeciálne pre zabránenie úniku a simulovať a autentické cigaretu cítiť.

RedCig má 3 úrovne o elektronickej cigarety štartovacích balíčkov, sa najviac populárne RedCig Premium Starter Kit to je vrah funkcie a cena. Zahrnuté v Premium Starter Kit sú:

 • 1 RedCig elektronických cigariet Li-Ion dlho batéria (Extra kapacita-výber farby automatické alebo manuálne prepínač
 • 1 RedCig elektronických cigariet Li-Ion krátke batéria (štandardná kapacita – výber farby automatické alebo manuálne prepínač
 • 1 Prenosná nabíjačka
 • 1 USB nabíjačka (umožňuje nabíjanie z akéhokoľvek USB portu počítača)
 • 5 Nikotínu kaziet-rovná 5 balení cigariet (vaša voľba chuť a silu).
 • 1 Návod na obsluhu
Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta

Chuť možnosti REDCIG elektronických cigariet

Keď si vyberiete z Starter Kit, dostanete vybrať z veľkej RedCig príchuť kazety chuť a nikotínu Strenth.

 • Flavors patrí: Classic tabak Cool mentol, veľmi vanilka, Cherry Crush kávy tvorba, mäta pieporná Party.
 • Existujú 4 nikotínu silné vyberať: 0 MG (č nikotínu), 6 MG (Ultra Light), 12 MG (svetlo), 18 MG (plný ochutené).

Kazety sa vyskytujú balíky v peknej krabici obsahujúci 15 kaziet a môžete očakávať, že každú kazetu na rovnaké o ekvivalent krabičku cigariet.

Batéria – možnosti

Voľby nekončí, hoci. Pri výbere vašej batérie, dostanete vybrať farbu, veľkosť a funkcia.

 • Môžete si vybrať z 3 farby batérií: biela, čierna a nerezovej ocele. Z nerezovej ocele E-cigarety sú horúce!
 • A potom si vybrať veľkosť batérie. Je to kompromis medzi ako veľký chcete elektronickej cigarety treba a ako dlho chcete vaše batérie posledných a teda viac lístkového dostanete z každej z nich. Samozrejme, väčší batériu = dlhšie trvajúce. Takže, vaše možnosti sú: štandard (110mm), mini (100mm) a dlhé (118mm).
 • Napokon, chcete, Automatická alebo manuálna prevádzka batérie? Automatické funkcie podobné konvenčné cigarety, v tom to prepne keď si nafúknuť na to. Ručné batériu vyžaduje, že stlačiť malé tlačidlo dostať pary. Tip: manuál operácia používa viac energie batérie.
Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta

RedCig poskytuje záručný program pre to je elektronická cigareta produkty, čo je ďalším dôvodom, že sme dojem a má 30 dní peniaze späť záruka. Ich objem para je veľmi dobrá a oni sú výherné veľké množstvo nových zákazníkov veľmi rýchlo. Voľby pri zostavovaní Starter Kit sú fantastické a cien na ich starter kity sú veľmi konkurencieschopné.

RedCig majú tiež rozvoz program pre kazety náplne, ktorá je úplne dobrovoľné, ale stojí za to a niečo pozrieť, keď si objednáte. To môže ušetriť oveľa viac peňazí v dlhodobom horizonte nad to, čo ste už úsporu pri prechode na elektronické cigarety. To nie je povinné hoci a nič, že ste automaticky zapísaní v. Žiadne triky.

Žiadne negatíva? nie naozaj. Sú nové, takže ešte nejakú proving ground na pokrytie. Niektoré ťažkých e-fajčiarov cigariet by chceli vidieť vyššiu silu nikotínu kaziet a možno pár viac chuťou z nich. Iné ako to, že nič. Títo chlapi naozaj to pribitý brány a myslíme si, že ste ten, ktorý bude natahovat "top dog" docela čoskoro.

Takže ste svrbenie chytiť RedCig e-cigareta a sme Nedivím sa vám. Sme si tiež chytil 10% zľavu pre našich čitateľov. Žiadne kódy na kopírovanie a prilepenie – je súčasťou žiadne RedCig prepojenie kliknete na tejto stránke a zľava sa prejaví v nákupnom košíku pri check-out v RedCig. Všetky žiadame je, že ste prišiel sem po vaše dostať vaše Starter Kit a dajte nám vedieť, ako to bude!

Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta