Elektronická Cigareta Vedľajšie účinky

» » Elektronická Cigareta Vedľajšie účinky

Ak ste fajčiar, potom možno budete znepokojený možnosťou nežiaducich účinkov z elektronickej cigarety. Určite ste už dobre uvedomuje nebezpečenstvo tabaku, a že by ste mali buď fajčili menej alebo najlepšie, vzdať sa fajčiť úplne. Však môže byť ostražití o alternatívy k fajčeniu, ktoré sú všetky pomerne nedávne Prírastky na trh.

To môže zahŕňať bytia trochu neistý o elektronickej cigarety. Sú to naozaj ako úžasný produkt, ako tvrdia? Čo by mohlo byť vplyv na vaše zdravie? Posledná vec, ktorú budete chcieť urobiť, je prejsť tabakových cigariet na iné alternatívy, kým nie ste istí, či sú bezpečné dosť buď.

Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta

Elektronická Cigareta Vedľajšie účinky

Keď ste najprv začať používať E-cigareta, môžu sa vyskytnúť niekoľko neobvyklých nežiaducich účinkov. Avšak, tieto vedľajšie účinky sú najčastejšie Abstinenčné príznaky z prestať fajčiť-vaše telo je závislý, tak pocíti túžbu po normálnych cigariet.

V tomto článku, budem robiť moje najlepšie vysvetliť všetky možné príčiny a dôvody za najčastejšie problémy vyplývajúce z používania E-cigareta. Hoci najprv mi dovoľte zdôrazniť, že som žiadne lekárske zázemie, a všetky články sú založené na môj vlastný výskum a osobné skúsenosti.

Však, väčšina ľudí zistí, že prechádzajú do E-cigarety bez niektorý z týchto problémov. Ak máte niektorý z týchto príznakov, a sú vytrvalé, potom by ste mali ísť a vidieť svojho lekára.

Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta

Elektronická cigareta vedľajšie účinky

Bolesti hlavy

Ak chcete začať s najčastejším problémom, môžete nájsť sami s bolesťou hlavy. Ak dostanete bolestivé bolesti hlavy, potom možnosť je, že ste si vzali v príliš veľa nikotínu. Ak sa to stane, jednoducho relaxovať, odložil svoje E-cigarety a piť veľa vody. Potom nabudúce ste pripravení vápe, skúste použiť nižšie nikotínu silu e-kvapaliny, alebo inak Nechcem vápe pomerne toľko.

Keď sa pokúšate prestať fajčiť, to nie je len ťažké pre vás, ale aj pre vaše telo.

To je ďalší dôvod, prečo sa môžu vyskytnúť bolesti hlavy. Keď prestanete fajčiť, zmena vášho mozgu kyslíkom a chemické limity. Niektoré z možných účinkov sú narušenie dočasné spánku, zvýšená kofeín a zmeny vo vašej strave. Všetky tieto spôsobiť bolesti hlavy, ale vo väčšine prípadov sa budete cítiť lepšie po niekoľkých dňoch.

Bolesť / suché hrdlo alebo nosa

Tento problém môže súvisieť s propylénglykol (PG). PG je zvlhčujúca látka, absorbuje vlhkosť, a preto môžete nechať vaše hrdlo sucho alebo bolesť. Zvyčajne tento vedľajší účinok ustúpi počas niekoľkých týždňov, hlavne preto, že krku upravuje od svoje obvyklé dym výparov. Ak máte tento problém, skúste piť veľa vody, a ak sa stáva veľmi bolestivé, navštívte svojho lekára ihneď.

Bolesti svalov

PG je prevedený do kyseliny mliečnej v tele, čo môže spôsobiť bolesti svalov. Vždy piť veľa vody, aby sa zbavili prebytočnej kyseliny mliečnej.

Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta

Škvrny alebo akné

Je to výsledok o odvykaní od fajčenia – vaše telo začína detoxikovať samo o sebe, takže existuje veľa toxínov vytláča a póry vo vašej tvári sú docela dobrý únikovú cestu pre ne. Takže je to naozaj pasce uvoľňujú toxíny, ktoré spôsobuje akné a škvŕn.

Vykašliavanie Tar

To je ďalší spoločný problém pri odvykaní tradičných tabakových cigariet. Vysvetlenie pre to je veľmi jednoduchá – vaše pľúca sú konečne mohol začať čistenie sami von!

Čkanie

Ak ste Dostávam čkanie, môže byť preto tam je príliš veľa nikotínu vstupujú do vášho tela. Okrem toho Skontrolujte, či nie sú prehĺtanie žiadne kvapky kvapaliny, e-cigareta z vašej kazety! Ak e-kvapaliny je často vstupujú úst, potom by mali prestať používať a kúpiť nové elektronické cigarety okamžite!

Krvácanie ďasien

Tohle je bežným problémom, keď sa pokúšate prestať fajčiť; Zdá sa, že mnohí ľudia správa krvácanie ďasien, keď čistila zuby, a to je celkom bežným príznakom na odstúpenie od zmluvy. Jednou z možností by mohlo byť, že fajčiari rozvíjať silnejší ďasná na ochranu proti dymu. Nemusíte sa starať o to, pretože to by mal liečiť až po týždni alebo tak. Hoci, ak to aj naďalej po dlhšiu dobu, potom prosím navštívte svojho lekára.

Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta

Výhody elektronickej cigarety

Zdravotné prínosy prechodu od tradičných tabakových cigariet na elektronické cigarety sú subjektívne. Výhody sú veľmi podobné jednotlivcov, ktorí majú prestať fajčiť tabak cigarety úplne. Tu sú niektoré všeobecné zdravotné výhody, ktoré som našiel zaslaný na e-cigareta fóra a webové stránky cez internet.To je malý zoznam spoločné výhody použitia E-cigareta:

  • Nechty / tipy odbočka z žltkastý jasné.
  • Stať belšie zuby.
  • Vaše ďasná vrátiť ich prírodné tmavo ružovej farby nie sivý.
  • Vaše nálady sa stal vyrovnanejšia.
  • Dýchanie jednoduchšie a vytrvalosti je vyššia počas cvičenia.
  • Jedlo chutí a vonia lepšie.
  • Zvyšuje vaše sexuálnu potenciu.
Kliknite tu kúpiť REDCIG elektronická cigareta