Elektronická Cigareta Vedlejší účinky

» » Elektronická Cigareta Vedlejší účinky

Pokud jste kuřák, pak možná budete znepokojeni možnosti vedlejší účinky elektronických cigaret. Jsem si jistý, jste již dobře vědomi nebezpečí, tabáku, a že byste měli buď méně kouřit, nebo nejlépe, přestat kouřit úplně. Však může být ostražití o alternativy ke kouření, které jsou všechny docela nedávno doplňky na trhu.

To může zahrnovat, je trochu nejistý o elektronické cigarety. To jsou opravdu jako úžasný produkt, jak se tvrdí? Co by mohlo být účinky na vaše zdraví? Poslední, co by chtěl udělat je přepnout cigaretového tabáku na jiné alternativy, když si nejste jisti, zda jsou bezpečné dost buď.

Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG

Elektronická Cigareta Vedlejší účinky

Když jste poprvé začít používat E-cigareta, může mít několik neobvyklé vedlejší účinky. Nicméně tyto vedlejší účinky jsou nejčastěji abstinenční příznaky způsobené odvykání kouření – vaše tělo je závislý, takže zkušenosti chutě pro běžné cigarety.

V tomto článku budu dělat moje nejlepší vysvětlit všechny možné příčiny a důvody za Nejčastější problémy vyplývající z použití E-cigarety. Přestože první, dovolte mi připomenout, že nemám žádné lékařské vzdělání, a všechny články vycházejí z mého vlastního výzkumu a osobní zkušenosti.

Většina lidí však zjistit, že se přejít do E-cigarety bez některé z těchto problémů. Pokud máte některý z těchto příznaků, a jsou trvalé, pak byste měli jít a navštívit svého lékaře.

Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG

Elektronická cigareta vedlejší účinky

Bolesti hlavy

Chcete-li začít s nejčastějším problémem, můžete najít sami s bolestí hlavy. Pokud se bolestivé bolesti hlavy, pak možnost je, že jste přijali v příliš mnoho nikotinu. Pokud k tomu dojde, prostě relax, odložte vaše E-cigareta a pít hodně vody. Pak se příště budete připraveni k vape, zkuste použít nižší nikotinu sílu e kapalina, nebo jinak, ne vape natolik.

Když se snaží přestat kouřit, není jen pro vás těžké, ale i pro vaše tělo.

To je další důvod, proč že může dojít k bolesti hlavy. Když budete kouřit, váš mozek kyslíkem a úrovně chemikálií změnit. Některé z možných účinků jsou dočasné spánku narušení, kofein zvýšené úrovně a změny ve vaší stravě. Všechny tyto vyústit v bolesti hlavy, ale ve většině případů se budete cítit lépe po pár dnech.

Suchý / bolest v krku nebo nosu

Tento problém může souviset s propylenglykol (PG). PG je zvlhčující, což znamená absorbuje vlhkost a může proto opustit do krku, sucho nebo bolest. Obvykle tento vedlejší účinek odezní během několika týdnů, hlavně proto, že do krku je úprava od své obvyklé kouře na par. Pokud máte tento problém, zkuste pít hodně vody a pokud se stane velmi bolestivé, navštivte svého lékaře ihned.

Svalové bolesti

PG je převáděno na kyselinu mléčnou ve vašem těle, který může způsobit bolesti svalů. Vždy dostatečně zapít vodou, aby se zbavili přebytečné kyseliny mléčné.

Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG

Skvrny a akné

To je výsledkem odvykání kouření – vaše tělo začne detoxikovat, takže existuje spousta toxinů vytlačuje a póry v obličeji jsou docela dobré úniková cesta pro ně. Takže je to opravdu pasti toxiny vydané, které způsobuje akné a skvrny.

Vykašlávání Tar

To je další společný problém při odvykání tradičních tabákových cigaret. Vysvětlení pro toto je velmi jednoduchá – vaše plíce jsou konečně mohl začít čistit sami!

Škytavka

Pokud jste dostávám škytavku, pravděpodobně proto, že existuje příliš mnoho nikotinu do vašeho těla. Navíc je třeba opravdu že nejsou polykání žádné kapky e cigaret z vaší kazety! Je-li e kapalina často vstupuje do úst, měli přestat používat a okamžitě koupit nové elektronické cigarety!

Krvácení z dásní

Tohle je společný problém, když se snažíte přestat kouřit; Zdá se, že mnoho lidí hlásí krvácení z dásní při čištění zubů, a to je docela častým příznakem odstoupení. Jednou z možností může být, že kuřáci rozvíjet silnější dásně k ochraně proti kouři. Není třeba znepokojovat, protože by měl léčit až po týdnu, nebo tak. Přestože, je-li to pokračovat po delší dobu, pak prosím navštivte svého lékaře.

Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG

Výhody elektronické cigarety

Zdravotní přínosy přechodu od tradičních tabákových cigaret na elektronické cigarety jsou subjektivní. Výhody jsou velmi podobné jedince, kteří mají zcela přestat kouřit tabák cigarety. Zde jsou některé obecné zdravotní přínosy, které našel jsem odeslal na e cigaretu fóra a webové stránky v Internetu.To je malý seznam společných výhody použití E-cigarety:

  • Nehty / tipy od žlutavě vymazat.
  • Vaše zuby bělejší.
  • Vaše dásně návrat do jejich přirozené tmavě růžové barvy namísto šedá.
  • Vaše nálady vyrovnanější.
  • Dýchání je snazší a výdrž je vyšší během cvičení.
  • Jídlo chutná a voní lépe.
  • Zvyšuje sexuální potenci.
Chcete-li koupit elektronické cigarety REDCIG