Elektroniczny Papieros Opinie

» » Elektroniczny Papieros Opinie

Nowy do elektronicznych papierosów i nie wiesz gdzie zacząć? A może, nie jesteś nowy elektroniczny papieros, ale po prostu nie jest zadowolony z początkowych wybór marki i modelu? Recenzje elektroniczne papierosy ożywił czołowych producentów i góry sprzedaży produktów do przeglądu!

Tylko co to jest e papierosa? Elektroniczny papieros jest nowa rewolucyjna alternatywa do palenia. Elektroniczne papierosy patrzeć, czuć i smak jak zwykłe papierosy, ale zamiast spalania tytoniu i papierosów szkodliwych toksyn, gdy palisz papieros wdychamy ciepłe, kojące nikotyny oparte pary wodnej, która jest wolna od czynników rakotwórczych i tar, które są powszechnie spotykane w papierosach.

Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros

Elektroniczny Papieros Opinie

Absolutnie kochamy go, gdy jest zupełnie nowy elektroniczny papieros przeglądu, i to jeszcze bardziej wyjątkowy, gdy jest to naprawdę dobry, jak RedCig. Elektroniczny papieros RedCig poleciał z bramy ten miniony miesiąc i uderza go na prawie wszystkie znaki. Jeśli nazwa brzmi znajomo, może widzieliście marki sprzedaży w kilku tradycyjnych Overloon przed premierą pełnej online.

Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros

Elektroniczny papieros Opinie

Elektroniczny papieros RedCig w składa się z dzisiejszym najbardziej zaawansowanych technologii, dzięki czemu e palenia dynamo. To jest prawnie litowo polimerowe baterie są najdłużej trwających na rynku i aby zapewnić maksymalną pary wielkości. Smak wymienne wkłady wykonane są z ich wyłączna technologia VaporMax, która zapewnia i rysować, i ponownie, maksymalna pary. Końcówki silikonowe na e papierosa jest zaprojektowany specjalnie po to, aby zapobiec wyciekom i do symulacji i poczuć autentyczny papierosa.

RedCig ma 3 poziomy z elektronicznych papierosów zestawy startowe, z których najbardziej popularne jest RedCig Premium Starter Kit to zabójca cechy i wartości do ceny. Dołączony zestaw startowy Premium są:

 • 1 RedCig elektroniczny papieros baterii litowo-jonowy długi (dodatkowe zdolności – wybór kolorów automatyczny lub ręczny przełącznik
 • 1 RedCig elektroniczny papieros baterii litowo-jonowy krótki (standardowa pojemność-wybór kolorów automatyczny lub ręczny przełącznik
 • 1 Przenośna ładowarka
 • 1 Ładowarka USB (pozwala na ładowanie z dowolnego komputera w USB port)
 • 5 Nikotyny kasety-równa 5 opakowań papierosów (wybór smaku i siła).
 • 1 Instrukcja obsługi
Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros

Smak opcje REDCIG elektroniczny papieros

Gdy wybierasz się Twoje Starter Kit, będziesz mógł wybrać kasetę wielki RedCig smak, smak i nikotyny Strenth.

 • Pierogów: Classic Tytoń, fajne mentol, bardzo wanilii, Cherry Crush, tworzenie kawy, mięty pieprzowej partii.
 • Istnieją 4 mocne nikotyny do wyboru: 0 MG (nr nikotyna), 6 MG (Ultra Light), 12 MG (światło), 18 MG (pełna smaku).

Kasety są pakiety w ładne pudełko, które posiada 15 nabojów i można oczekiwać, że każdy wkład równą o równowartość paczkę papierosów.

Opcje baterii

Wybory nie kończy tam, choć. Przy wyborze baterii, masz do wyboru kolor, wielkość i funkcja.

 • Można wybrać z 3 kolorów baterii: biały, czarny i ze stali nierdzewnej. Ze stali nierdzewnej E-papierosy są gorące!
 • A następnie wybrać Rozmiar baterii. Jest to kompromis między jak duży chcesz, elektroniczny papieros jest i jak długo chcesz baterii do ostatnio, a co za tym idzie więcej puff, którą otrzymasz z każdego z nich. Oczywiście pojemna bateria = trwalsze. Tak, są do wyboru: standard (110mm), mini (100mm) oraz long (118mm).
 • Wreszcie czy automatyczny lub ręczny baterii? Automatyczne funkcje podobne do tradycyjnych papierosów, że to będzie włączyć, gdy francuskie na to. Ręczne bateria wymaga, że możesz nacisnąć mały przycisk, aby uzyskać pary. Wskazówka: praca ręczna zużywa więcej energii baterii.
Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros

RedCig przewiduje program gwarancji to elektroniczny papieros produktów, które jest powodem, że jesteśmy pod wrażeniem i ma 30 dzień zwrotu pieniędzy gwarancja. Ich objętości pary jest bardzo dobry i wygrywają wiele nowych klientów bardzo szybko. Do wyboru biorąc pod uwagę podczas układania Starter Kit są fantastyczne i ceny na ich zestawy startowe są bardzo konkurencyjne.

RedCig mają również program dostawy do domu dla kasety wkłady, który jest całkowicie opcjonalny, ale warte i co patrzeć Kiedy zamawiasz. To zaoszczędzić dużo więcej pieniędzy w długim okresie na co masz już oszczędności poprzez przełączenie do elektronicznych papierosów. To nie obowiązkowe choć i nic że automatycznie jesteś zapisany w. Żadnych sztuczek.

Żadnych negatywów? nie naprawdę. Są one nowe, więc nadal mają jakiś poligon na pokrycie. Niektórych ciężkich e papieros Palacze chciałbym zobaczyć większe siły nikotyny naboje i może więcej smaków z nich. Poza tym, nic nie. Ci faceci naprawdę ma on przybity przez bramę i uważamy, że są one jednym, który ma zamiar likwidacji psa"top" dość szybko.

Tak jesteś swędzenie wobec zagrabić RedCig e papierosów i nie można winić. Możemy również chwycił 10% zniżki dla naszych czytelników. Nie ma kodów do kopiowania i wklejania – to jest zawarte w RedCig łącza, kliknij na tej stronie i rabat odbije się w koszyku możesz sprawdzić w RedCig, kiedy. Pytamy jest, że można przyjść z powrotem tutaj po dostać twój zestaw startowy i daj nam znać, jak to będzie!

Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros