Elektronik Sigara Değerlendirmeden Edinildi

» » Elektronik Sigara Değerlendirmeden Edinildi

Elektronik sigara için yeni ve emin nerede başlar? Veya belki de, elektronik sigara için yeni değilsin ama markasını veya modelini ilk seçim mutlu değil mi? Elektronik sigara değerlendirmeleri en iyi üreticileri ve en çok satan ürünleri sizin için gözden geçirmek için seçti!

E-sigara nedir? Elektronik Sigara İçilmeyen bir devrimci yeni alternatiftir. Elektronik sigara, bakmak hissediyorum ve tütün yanan yerine ama düzenli sigara gibi tadı ve ne zaman bir elektronik sigara sıcak ve rahatlatıcı bir nikotin nefes duman sigara zararlı toksinler kanserojen ve sık sigara içinde bulunan tar su buharı dayalı.

REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız

Elektronik Sigara Değerlendirmeden Edinildi

Biz kesinlikle onu gözden geçirmek için yeni bir elektronik sigara marka ve RedCig gibi iyi bir olduğunda daha da özel seviyorum. RedCig elektronik sigara kapıdan bu geçmiş ay uçtu ve hemen hemen tüm izleri vurur. İsim tanıdık geliyorsa, tam online başlatma öncesinde birkaç geleneksel mağaza cephede satan marka görmüş olabilirim.

REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız

Elektronik sigara değerlendirmeden edinildi

RedCig'ın elektronik sigara, e-sigara Dinamo yapım o günümüzün en ileri teknoloji ile yapılır. 'S özel Lityum Polimer piller piyasaya süren en uzun ve en fazla buharı cilt sağlamak için yapılmış bulunmaktadır. Değiştirilebilir lezzet kartuşları sağlar ve beraberlik ve yine en fazla buharı temiz kendi özel VaporMax teknoloji ile yapılır. Silikon uç üstünde onların e-sigara, özellikle kaçağı önlemek için ve taklit etmek için tasarlanmıştır ve otantik sigara hissediyorum.

RedCig's katil özellikleri ve fiyat değeri nedeniyle RedCig prim başlangıç kiti 3 düzeyleri, elektronik sigara Başlangıç setleri, en popüler olmak ile vardır. Premium Starter Kit ile birlikte şunlardır:

 • 1 RedCig elektronik sigara lityum iyon uzun pil (ekstra kapasite – renk otomatik ya da manuel geçiş seçeneği
 • 1 RedCig elektronik sigara lityum iyon kısa pil (Standart kapasite – renk otomatik ya da manuel geçiş seçeneği
 • 1 Taşınabilir duvar şarj cihazı
 • 1 USB şarj cihazı (herhangi bir bilgisayar USB portu şarj sağlar)
 • 5 Nikotin kartuşu – eşittir 5 sigara paketleri (Seçtiğiniz lezzet & güç).
 • 1 Kullanıcı el kitabı
REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız

REDCIG elektronik sigara lezzet seçenekleri

Başlangıç setleri seçerken, youll'almak-e tat ve nikotin Strenth büyük RedCig lezzet kartuş seçmek.

 • Tatlar katmak: Klasik tütün, serin mentol, çok vanilya, Cherry Crush, kahve yaratma, nane parti.
 • 4 Nikotin güçlü seçim vardır: 0 MG (No nikotin), 6 MG (Ultra Light), 12 MG (ışık), 18 MG (tam aromalı).

Kartuşlar 15 kartuşlar tutan güzel bir kutu paketlerde gelir ve bir paket sigara eşdeğer hakkında eşit her kartuş bekleyebilirsiniz.

Pil seçenekleri

Seçimler var, ama sonunda yok. Pilinizi seçerken, rengi, boyutu ve işlev seçmeyi olsun.

 • Pil 3 renklerarasında seçim yapabilirsiniz: beyaz, siyah ve paslanmaz çelik. Paslanmaz çelik E-sigara sıcak!
 • Ve pil boyutuseçin. Bu bir trade-off arasında büyük elektronik sigara olmak istiyorum ve ne kadar pil için son ve dolayısıyla daha fazla puff her biri alırsınız istiyorum. Tabii ki, büyük pil daha uzun süreli =. Yani, seçenekleriniz vardır: Standart (110mm), mini (100mm) ve uzun (118mm).
 • Son olarak, Otomatik veya manuel operasyon pil ister misin? Otomatik işlevler üzerinde puf zaman bu geçiş yapar ki geleneksel bir sigara için benzer. Manuel akü buharı elde etmek için küçük bir düğmeye basmak gerekir. İpucu: daha fazla pil gücü manuel işlem kullanır.
REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız

RedCig başka bir nedeni biz etkilendik 's elektronik sigara ürünler için bir garanti programı sağlar ve bir 30 gün para iade garantisi vardır. Buharı kendi hacmi çok iyi ve çok hızlı bir şekilde yeni müşteriler çok kazanan vardır. Seçimler son derece rekabetçi bir başlangıç kiti fantastik bir araya getirmek ve onların Başlangıç setleri fiyat verildi.

RedCig tamamen isteğe bağlıdır, ancak iyi değer o ve ne zaman sipariş de bakmak bir şey bir eve teslim programı kartuşu doldurma için de var. Bunu zaten elektronik sigara için geçiş yaparak kaydettiğiniz üzerinde uzun vadede çok daha fazla para kaydedebilirsiniz. Bu yine de hiçbir şey otomatik olarak kaydolur zorunlu değildir. Numara yapma.

Herhangi bir negatif? Pek sayılmaz. Onlar yeni, bu yüzden hala karşılamak için bazı proving ground yok. Bazı ağır e-sigara içenler daha yüksek güç nikotin kartuşu ve belki bazı diğer tatlar onları dışarı görmek istiyorum. Bir şey dışında. Bu adamlar gerçekten kapıdan çivilenmiş var ve biz çok yakında bir "üst köpek" Rüzgar olacak bir tane olduklarını düşünüyorum.

Yani, bir RedCig e-sigara kapmak için sabırsızlanıyorsanız ve seni suçlamıyorum. Biz de okuyucularımız için % 10 indirim yakaladı. Kopyalama ve yapıştırma-Hayır kodları bu sitede tıklatın herhangi bir RedCig bağlantı eklenir ve RedCig denetlediğinizde indirim alışveriş sepetinize yansıtılır. Tek istediğimiz bu bize nasıl gidiyor bildirin ve burada başlangıç kiti alın sonra geri gel!

REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız