Elektronik Sigara Yan Etkileri

» » Elektronik Sigara Yan Etkileri

Eğer sigara içen, elektronik sigara yan etkileri konusunda endişe olabilir. Eminim zaten tütün tehlikeleri farkında ve gerekir ya daha az duman veya, tercihen, tamamen sigara verin. Ancak, Sigara, piyasadaki tüm yeni eklemeler vardır alternatifleri hakkında ihtiyatlı olabilir.

Bu elektronik sigara hakkında biraz emin olmak içerebilir. Bu gerçekten inanılmaz bir ürün olduğunu iddia ettiği gibi gibi? Ne sağlık üzerinde etkileri olabilir? Yapmak istediğin son şey ise kendilerini güvende olduğundan emin değildir diğer alternatifler tütün sigara geçiş yapmaktır yeterince ya.

REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız

Elektronik Sigara Yan Etkileri

E-sigara kullanmaya ilk başladığınızda çeşitli alışılmamış yan etkileri karşılaşabilirsiniz. Ancak, bu yan etkiler genellikle sigara bırakma nedeniyle çekilme belirtileri vardır-vücudunuzun bağımlısı, yani normal sigara cravings deneyimleri.

Bu makalede, tüm olası nedenleri ve E-Sigara kullanımından kaynaklanan en yaygın sorunların arkasındaki nedenleri açıklamak için elimden geleni yapacağım. İlk rağmen bana tıbbi hiçbir arka plan var ve tüm makaleleri kendi araştırma ve kişisel deneyim tabanlı işaret edelim.

Ancak, çoğu insan bu sorunların hiçbirini yaşamadan E-sigara için geçiş bulabilirsiniz. O zaman bu belirtiler var ve onlar kalıcı, git ve doktorunuza başvurmanız gerekir.

REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız

Elektronik sigara yan etkileri

Baş ağrısı

En yaygın sorun başlamak için kendinize bir baş ağrısı ile bulabilirsiniz. Acı verici bir baş ağrısı olsun, çok fazla nikotin almış bir olasılık tek. Bu durumda, sadece rahatla, E-Sigara koymak ve bol miktarda su içilmelidir. Daha sonra vape için hazır duruma geçtiğinizde alt nikotin e-sıvı güç kullanmayı deneyin veya aksi halde, oldukça çok vape yok.

Sigara durdurmak çalışırken, sadece, ama aynı zamanda sizin vücut için zor değil.

Bu baş ağrısı karşılaşabilirsiniz bir başka nedendir. Sigarayı ne zaman beyin oksijen ve kimyasal düzeylerini değiştirin. Bazı olası etkileri geçici uyku kesintiye uğraması, artan kafein düzeyleri ve diyet değişiklikleri vardır. Tüm bunlar neden baş ağrısı, ancak çoğu durumda, birkaç gün sonra daha iyi hissedeceksin.

Boğaz / kuru boğaz veya burun

Bu sorun için propilen glikol (PG) ilgili olabilir. PG Nemi emer ve bu nedenle boğazın kuru ya da ağrıyan bırakabilirsiniz bir nemlendirici olduğunu. Genellikle, çünkü esas olarak boğazını senin her zamanki duman buharı için ayarlama bu yan etki birkaç hafta içinde azalır. Bu sorunu varsa, o zaman bol su içmek ve çok acı verici hale gelirse lütfen hemen doktorunuza ziyaret deneyin.

Kas ağrıları

PG kas ağrıları neden olabilir vücudunuzun laktik asit dönüştürülür. Her zaman çok fazla laktik asit kurtulmak için su içerim.

REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız

Lekeler veya akne

Bu sigarayı verilmesi sonucu-kendisi, yani çok sıkışık dışarı toksinler Detoks vücudunuzun başlar ve yüzünüzü gözenekler için onları çok iyi kaçış yolu vardır. Sivilce ve lekeler neden gerçekten kapana kısılmış toksinlerin serbest bırakılması demek.

Tar öksürük

Geleneksel tütün sigara bırakma zaman başka bir ortak sorunu bu. Bunun için açıklama son derece basittir-akciğerlerin sonunda kendilerini temizlemeye başlar mümkün!

Hıçkırık

Hıçkırık almaya devam edersen, çünkü çok fazla nikotin vücudunuza giren olabilir. Ayrıca, sizin kartuşu herhangi bir damla sıvı e-sigara yutma değil emin olmalısınız. E-sıvı sık ağzını giriyorsanız, öyleyse bunu kullanmayı durdurmak ve hemen yeni bir elektronik sigara satın!

Diş etlerinde kanama

Sigarayı bırakmak çalışırken bu bir ortak bir sorundur; Öyle görünüyor ki birçok kişi rapor onların diş fırçalama Diş etlerinde kanama ve çekilme ortak bir semptomdur. Bir ihtimal, Sigara dumanı karşı korumak için daha kalın diş etleri geliştirmek olabilir. O kadar hafta sonra iyileşir bu yana bu konuda endişelenmenize gerek yok. Her ne kadar Eğer daha uzun süre devam sonra lütfen doktorunuza.

REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız

Elektronik sigara yararları

Geleneksel tütün sigara elektronik sigara için hareketli sağlık yararları sübjektiftir. Yararları tütün tamamen sigarayı bireyler için çok benzer. I-si olmak kurmak ve Internet üzerinde e-sigara Forum ve Web sitelerinde yayınlanan bazı genel sağlık yararları vardır.Bu E-Sigara kullanımının yaygın yarar küçük bir liste.

  • Tırnak / ipuçları sarımsı temizlemek için dönüm.
  • Dişlerinizi beyaz olur.
  • Diş etlerini, onların doğal koyu pembe renk yerine gri geri dönün.
  • Ruh daha dengeli olur.
  • Nefes almak kolaydır ve dayanıklılık egzersiz sırasında yüksek.
  • Gıda tadı ve daha güzel kokuyor.
  • Cinsel potens arttırır.
REDCIG elektronik sigara satın almak için tıklayınız