Elektroninė Cigarečių Atsiliepimai

» » Elektroninė Cigarečių Atsiliepimai

Naujų elektroninių cigarečių ir nežinote, kur pradėti? Arba gal jūs ne naują elektroninių cigarečių, bet tik ne laimingas su savo pradinį prekės ženklo arba modelio pasirinkimą? Elektroninių cigarečių atsiliepimai buvo nuskintos viršų gamintojai ir geriausiai parduodamų produktų peržiūrėti jums!

Kas yra e-cigarete? Elektroninių cigarečių yra revoliucinė nauja alternatyva rūkyti. Elektroninės cigaretės atrodyti, jaustis ir skonis kaip reguliariai cigarečių, bet vietoj degimo tabako ir visi kenksmingi cigarečių toksinai, kai jūs rūkyti elektroninę cigaretę jums įkvėpti šiltas ir raminantis nikotino pagal vandens garų, kad nėra kancerogenų ir dervų, kad cigarečių, dažniausiai aptinkami.

Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių

Elektroninė Cigarečių Atsiliepimai

Mums labai patinka, kai yra naujo Elektroninė Cigarečių prekės ženklo peržiūrėti, ir ji dar ypatingesnė, kai tai tikrai geras, kaip RedCig. RedCig Elektroninė cigarečių skrido iš vartų tai praėjusį mėnesį ir hitai ji beveik visų prekių ženklams. Jei pavadinimas skamba pažįstamas, jums gali matyti keletą tradicinių parduotuvė frontuose prieš visas pradėti pardavinėti markės.

Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių

Elektroninė cigarečių atsiliepimai

RedCig's Elektroninė cigaretė gaminama su šiuolaikinių pažangiausių technologijų, todėl e-rūkymas Dinamo. Tai patentuotas ličio polimerų akumuliatoriai yra ilgiausiai trunkantis rinkoje ir padarė teikti didžiausią garų kiekis. Keičiamų skonio kasetės yra pagaminti su jų išimtinės VaporMax technologija, kuri užtikrina ir valyti atkreipti ir, Vėlgi, didžiausias garų. Silikono Papasakokite apie savo e-cigarete yra sukurta specialiai kad nenutekėtų ir imituoti ir autentiški cigarečių jaustis.

RedCig turi 3 lygius, elektroninių cigarečių pradinių rinkinių, labiausiai populiarus yra RedCig Premium Starter Kit, nes jo žudikas funkcijas ir kuklus, bet švarus. Kartu su Premium Starter Kit yra:

 • 1 RedCig elektroninių cigarečių ličio jonų ilgai baterija (papildoma galia-pasirinktos spalvos Automatinis ar rankinis jungiklis
 • 1 RedCig elektroninių cigarečių ličio jonų trumpas baterija (standartinė pajėgumas – pasirinktos spalvos Automatinis ar rankinis jungiklis
 • 1 Nešiojamų siena çkroviklio
 • 1 USB įkroviklis (leid¾ia krauti iš bet kurio kompiuterio USB prievadą)
 • 5 Nikotino kasečių – lygu 5 cigarečių pakuotės (jūsų pasirinkimas skonio ir stiprumo).
 • 1 Vadove
Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių

REDCIG Elektroninė cigarečių skonio variantų

Kai jums pasirinkti jūsų Starter Kit, jūs galėsite rinktis labai RedCig skonis kasetė skonio ir nikotino Strenth.

 • Skoniai įtraukti: klasikinis tabako, Cool mentolio, labai vanilės, Cherry Crush, kavos kūrimas, pipirmėčių šalis.
 • Yra 4 nikotino privalumus galima rinktis: 0 MG (Nr nikotino), 6 MG (Ultra Light), 12 (šviesos), MG 18 MG (pilnas skonio).

Kasetės atėjo pakuočių gražus lauke kad turi 15 kasetės ir galite tikėtis kiekviena kasetė turi būti lygi apie Pakelį cigarečių ekvivalentas.

Akumuliatoriaus parinktis

Pasirinkimas ne tikslu, nors. Renkantis akumuliatorių, jūs galite pasirinkti spalvą, dydį ir funkciją.

 • Galite rinktis iš 3 spalvų baterijas: balta, juoda ir nerūdijančio plieno. Nerūdijančio plieno E-Cigaretės yra karšta!
 • Ir tada pasirinkti tokio dydžio baterijos. Ji yra kompromisas tarp kokio norite elektroninių cigarečių, kad ir kaip ilgai savo bateriją į paskutinį kartą ir, tokiu būdu gausite iš kiekvienos vienas daugiau sluoksniuotos. Žinoma, didesnis akumuliatorius = ilgiau trunkantis. Taigi, jūsų pasirinkimai yra: standartas (110mm), mini (100mm) ir ilgai (118mm).
 • Pagaliau, ar norite Automatinis ar rankinis baterijos? Automatinės funkcijos panašios į tradicinių cigarečių, kad jis bus įjungti kai jūs sluoksniuotos ant jo. Rankinio bateriją reikalauja, kad jūs stumti maža mygtuką gauti garai. Patarimas: vadovo operacija naudoja daugiau akumuliatoriaus energijos.
Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių

RedCig garantijų programa numato tai Elektroninė cigarečių produktai, kurie yra dar viena priežastis, kad mes garantuojame ir turi 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jo garų kiekį yra labai geras ir jie laimi daug naujų klientų labai greitai. Kai komponavimas rinkinį pasirinkimas yra fantastinis ir dėl jų pradinių rinkinių kainos yra labai konkurencinga.

RedCig taip pat turi pristatymas į namus programa kasetė įpilti vandens, kad yra privaloma, tačiau verta jį ir ką nors išsiaiškinti, kai užsisakote. Jis gali sutaupyti daug daugiau pinigų ilgalaikėje perspektyvoje per ką jūs jau sutaupysite pereina į elektroninių cigarečių. Tai nėra privaloma nors ir nieko kad jūs esate automatiškai mokosi. Jokios gudrybės.

Bet kokį negatyvų? tikrai ne. Jie yra nauji, todėl vis dar turi šiek tiek poligonas padengti. Kai kurių sunkiųjų e-cigarečių rūkalių norėtų matyti didesnį stiprumo nikotino kasečių ir gal keletą daugiau skonio iš jų. Išskyrus kad, nieko. Šie vaikinai tikrai jį prikalti iš vartų ir mes manome, kad jie yra vienas, kad bus baigti "top dog" gana greitai.

Taigi, jūs esate niežulys paimti RedCig e-cigarete ir mes ne jūsų kaltė. Mes taip pat sugriebė 10 % nuolaida mūsų skaitytojams. Nr kodus, nukopijuokite ir įklijuokite-jis yra įtrauktas į visus RedCig nuorodą, kad jūs spustelėkite šioje svetainėje ir nuolaida atsispindės jūsų pirkinių krepšelis kai paimate į RedCig. Viskas, mes prašome, tai kad ateini grįžti čia po jūsų gauti jūsų Starter Kit ir leiskite mums žinoti, kaip tai bus!

Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių