Elektroninė Cigarečių šalutinis Poveikis

» » Elektroninė Cigarečių šalutinis Poveikis

Jei esate rūkalius, tada jums gali būti susirūpinimą dėl to, šalutinis poveikis nuo elektroninių cigarečių. Aš tikiu, kad jums jau gerai žino keliamą pavojų, tabako, ir kad reikia arba rūkyti mažiau ar, pageidautina, mesti rūkyti visiškai. Tačiau, jums gali būti atsargūs apie rūkymo, kuris yra gana neseniai papildymų į rinką.

Tai gali apimti ir yra šiek tiek nežinote apie elektroninių cigarečių. Ar tai tikrai kaip nuostabų produktą kaip prašoma? Kas gali poveikis būti jūsų sveikatai? Paskutinis dalykas norite daryti yra pereiti jūsų tabako cigarečių prie kitų alternatyvų, o jūs nesate tikras, ar jie yra saugūs pakankamai nors.

Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių

Elektroninė Cigarečių šalutinis Poveikis

Kai pirmą kartą pradėti naudojant E-cigarete, jums gali pasireikšti keletas neįprastas šalutinis poveikis. Tačiau šie šalutiniai poveikiai yra dažniausiai abstinencijos simptomų dėl mesti rūkyti-jūsų kūnas yra priklausomas, todėl jis patiria cravings už įprastą cigaretę.

Šiame straipsnyje, aš darysiu viską paaiškinti visas galimas priežastis ir priežasčių už Dažniausias problemas, kylančias naudojant E-cigarete. Nors pirma, leiskite man priminti, kad aš ne medicininės aplinkybės, ir visi straipsniai yra pagrįsti savo mokslinių tyrimų ir asmeninė patirtis.

Tačiau, dauguma žmonių mano, kad jie persijungti į E-Cigaretės be patiria bet kuris iš šių klausimų. Jei jūs turite bet kurį iš šių simptomų, ir jie yra patvarūs, tada reikia eiti ir pamatyti savo gydytoją.

Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių

Elektroninė cigarečių šalutinis poveikis

Galvos skausmas

Norėdami pradėti su labiausiai paplitusi problema, galite rasti sau galvos skausmas. Jei jūs gausite skausminga galvos skausmas, tada tikimybė yra kad išgėrėte per daug nikotino. Tokiu atveju tiesiog atsipalaiduoti, pribaigti savo E-cigarete ir gerti daug vandens. Tada, kai kitą kartą būsite pasirengę vape, pabandykite naudoti mažesnę nikotino koncentracija e-skysčio, arba kitaip, ne vape gana daug.

Kai jūs bandote mesti rūkyti, tai ne tik sunku jums, bet ir savo kūną.

Tai dar viena priežastis, jums gali pasireikšti galvos skausmas. Kai jums mesti rūkyti, jūsų smegenų deguonies ir cheminių medžiagų kiekis pakeisti. Kai kurių galimas poveikis yra laikinas miego sutrikimų, didesnis kofeino kiekis ir keisti savo mitybą. Visus šiuos sukelti galvos skausmą, bet daugeliu atveju jϋs jausitλs geriau po kelių dienų.

Gerklės / sausas gerklės ir nosies

Šios problemos gali būti susijusios su propilenglikolis (PG). PG yra drėkintuvai, tai reiškia, jis sugeria drėgmę, ir todėl gali palikti savo gerklės, sausas arba gerklės. Paprastai, šis šalutinis poveikis praeina per kelias savaites, daugiausia todėl, gerklės yra tikslinantis nuo savo įprastos dūmų garų. Jei turite šią problemą, tada pabandykite gerti daug vandens, ir jei ji tampa labai skausminga, prašome aplankyti savo gydytoją iš karto.

Raumenų skausmai

PG yra paverčiamas pieno rūgšties organizme, kuris gali sukelti raumenų skausmai. Visada Gerkite daug vandens, kad atsikratyti pieno rūgšties perteklius.

Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių

Dėmės ir spuogai

Tai lemia mesti rūkyti-jūsų kūnas pradeda detoksikuoti, todėl yra daug toksinų stumiamos iš, ir poras ir veido yra gana gera evakuavimo maršruto jiems. Todėl išleidžiant tikrai spąstais toksinų, kurie sukelia spuogai ir dėmės.

Kosėja Tar

Tai yra dar vienas bendras klausimas, kai rūkyti tradicinius tabako cigaretėms. Paaiškinimas šiam yra labai paprasta-jūsų plaučiai yra pagaliau galėtų pradėti valyti save!

Žagsulys

Jei jūs nuolat gauti į hiccups, tai gali būti todėl, kad yra per daug nikotino į savo kūną. Be to, turėtumėte įsitikinti, kad jums yra ne ryti bet e-cigarete skysčio lašus nuo savo kasetę! Jei e-skysčio dažnai į burną, tada turėtų nustoti naudoti jį ir įsigyti naują elektroninę cigaretę iš karto!

Kraujavimas iš dantenų

Tai yra bendra problema, kai jūs bandote mesti rūkyti; Atrodo, kad daug žmonių, praneša, kraujavimas iš dantenų kai valyti dantis, ir tai yra gana dažnas simptomas atsisakyti. Viena galimybė gali būti, kad rūkaliai sukurti storesnis dantenų apsaugos nuo dūmų. Jums nereikia nerimauti apie tai, nes ji turėtų išgydyti iki po savaitę arba tiek. Nors, jei tai tęsiasi ilgiau, tada prašome kreipkitės į gydytoją.

Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių

Elektroninė cigarečių privalumai

Sveikatos nauda pereinant nuo tradiciniams tabako cigaretėms elektroninių cigarečių yra subjektyvus. Nauda yra labai panašus į asmenų, kurie mesti rūkyti tabako cigaretėms visiškai. Štai keletas bendrųjų naudą sveikatai, aš manau, kad paskelbtas e-cigarete forumuose ir svetainėse internete.Tai nedidelis sąrašas, bendra nauda, naudojant E-cigarete:

  • Nagai / patarimai sukasi nuo gelsvai išvalyti.
  • Jūsų dantys taps baltesni.
  • Jūsų dantenos grįžti į savo gamtos tamsiai rožinė spalva vietoj pilka.
  • Nuotaiką tapo labiau subalansuotas.
  • Lengviau ir ištvermė yra didesnis fizinio krūvio metu.
  • Maisto skonis ir kvapas geriau.
  • Padidina savo seksualinę potenciją.
Spauskite čia Norėdami pirkti REDCIG Elektroninė cigarečių