Elektroniskā Cigarete Atsauksmes

» » Elektroniskā Cigarete Atsauksmes

Jaunas elektroniskās cigaretes un nav pārliecināts, kur sākt? Vai varbūt jūs neesat jaunu elektronisko cigareti, bet vienkārši nav apmierināti ar savu sākotnējo izvēli, zīmolu un modeli? Elektroniskās cigaretes atsauksmes ir palielinājies top ražotāji un top pārdošanas produktiem, lai pārskatītu jums!

Tikai to, kas ir e-cigarete? Elektroniskā cigarete ir revolucionāri jauna alternatīva smēķēšana. Elektroniskās cigaretes izskatās, jūtas un garša tāpat kā regulāru cigaretes, bet nevis sadedzinot tabakas un kaitīgu cigarešu toksīnu, ja Jūs smēķējat elektroniskā cigarete, ieelpot silti un mierinoši nikotīna pamatoti ūdens tvaiku, kas ir brīva no kancerogēnu un darvas, kas parasti sastopamas cigaretes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu

Elektroniskā Cigarete Atsauksmes

Mēs absolūti love to tad, kad ir jaunu elektronisko cigarešu zīmolu pārskatīt, un tas ir vēl īpašāku, kad tas ir patiešām labs, piemēram, RedCig. RedCig Electronic Cigarette lidoja ārā pa vārtiem tas pagājušajā mēnesī un trāpījumu gandrīz visas atzīmes. Ja nosaukums izklausās pazīstami, jums var būt redzējis dažas tradicionālās veikalā frontēs, pirms uzsākt pilnīgu tiešsaistes tirdzniecības markas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu

Elektroniskā cigarete Atsauksmes

RedCig ir elektroniskā cigarete tiek veikta ar šodienas visprogresīvāko tehnoloģiju, padarot e-smēķēšana "Dinamo". Tas ir patentēta litija polimēru baterijas ir visilgāk ilgstošu tirgū un, lai nodrošinātu maksimālu tvaiku apjoma. Nomaināms aromāts kasetnes tiek veikti ar to ekskluzīvas VaporMax tehnoloģija, kas nodrošina un tīru zīmēt un atkal maksimāli tvaiks. Silikona tip par to e-cigarete ir paredzēta jo īpaši, lai novērstu noplūdi un simulēt un justies autentisks cigareti.

RedCig ir 3 līmeņi par elektronisko cigarešu paraugu komplektu, ar visvairāk populārs ir RedCig Premium Starter Kit killer iezīmes un vērtību cenu. Iekļauta Premium iesācēja komplekts ir:

 • 1 RedCig elektronisko cigarešu litija jonu ilgi akumulators (papildu jaudu – izvēli krāsu automātiski vai manuāli slēdzi
 • 1 RedCig elektronisko cigarešu litija jonu īstermiņa akumulators (standarta tilpums – izvēli krāsu automātiski vai manuāli slēdzi
 • 1 Portatīvais lādētājs
 • 1 USB lādētājs (ļauj iekasēt no jebkura datora USB portu)
 • 5 Nikotīna kārtridži – cigaretes ir vienāds ar 5 iepakojumi (izvēles aromāts & spēks).
 • 1 Īpašnieka rokasgrāmata
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu

Aromāts opcijas REDCIG Electronic Cigarešu

Kad jūs pamanīsit Starter Kit, jūs saņemsiet izvēlēties no lielo RedCig aromāts aromāts, gan nikotīns Strenth kasetnes.

 • Ietver flavors: klasisko tabakas, Cool mentols, ļoti vaniļas, Ķirsis saspiest, kafijas radīšanu, piparmētru puse.
 • Pastāv 4 nikotīna stiprās puses, no kuriem izvēlēties: 0 MG (Nr nikotīna) 6 MG (Ultra Light) 12 MG (Light) 18 MG (pilna piegaršu).

Kasetnes nāk jauku kastē, kas satur 15 kasetnes iepakojumu un jūs varat gaidīt katrā kasetnē par paciņu cigarešu ekvivalents ir vienāds.

Akumulatora opcijas

Izvēles nebeidzas tur, though. Izvēloties jūsu akumulatoru, jums izvēlēties krāsu, lielumu un funkcijas.

 • Var izvēlēties no 3 baterijas krāsas: balta, melna un nerūsējošā tērauda. Stainless Steel E-cigaretes ir karsti!
 • Un tad izvēlieties baterijas izmēra. Tas ir kompromiss starp to, cik liela vēlaties elektroniskā cigarete ir un cik ilgi akumulators, lai pēdējo reizi, un līdz ar to vairāk dvesma, katrs no jums būs to. Protams, lielāks akumulatora = ilgstošāka. Tātad, jūsu izvēle ir: standarta (110mm), mazā (100mm) un ilgtermiņa (118mm).
 • Visbeidzot, jūs vēlaties automātisku vai manuālu darbību no akumulatoru Automātiskās funkcijas, kas ir līdzīga parasto cigarešu, ka to ieslēgtu, kad dvesma par to. Manuālā akumulatoru prasa jums push mazu pogu, lai iegūtu tvaiku. Padoms: manuāla darbība izmanto vairāk akumulatora jaudas.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu

RedCig garantiju programma paredz tā elektroniskā cigarete produktiem, kas ir vēl viens iemesls, ka mēs esam iespaidu un ir 30 dienu naudas atmaksas garantiju. To tvaiku apjoms ir ļoti laba, un viņi ļoti ātri tie piesaista daudz jaunu klientu. Izvēli, ņemot vērā kad sagrupējot Starter Kit ir fantastiska un kļūst ārkārtīgi konkurētspējīgi cenu par savu paraugu komplektu.

RedCig ir arī mājās piegādes programma kārtridžu uzpildes, kas ir pilnīgi obligāti, bet vērts to un kaut ko apskatīt, kad pasūtāt. Tās var ietaupīt daudz vairāk naudas ilgtermiņā pār to, ko jūs jau saglabāšanu, pārejot uz elektronisko cigareti. Tā nav obligāta gan un nekas, ka tu esi automātiski uzņemti. Bez blēdībām.

Jebkurš negatīvi? ne gluži. Viņi ir jauni, tā joprojām ir dažas pierāda zemes, lai segtu. Daži smagie e-cigarete smēķētājiem vēlētos redzēt lielāku spēku nikotīna kārtridži un varbūt daži vairāk flavors no tiem. Izņemot, ka, nekas. Šie puiši tiešām ir tā pavirši no vārtiem, un mēs domājam, ka viņi ir viens, ka gatavojas pavisam drīz likvidēt "top dog".

Tātad, esat nieze, lai greifers RedCig e-cigarete, un mums nav vainīgi jums. Mēs esam arī satvert ar 10 % atlaidi mūsu lasītājiem. Nav kodus, lai kopētu un ielīmētu-tas iekļauts jebkuras RedCig saites noklikšķiniet šajā lapā un atlaides tiks atspoguļotas jūsu iepirkumu grozs paņemot pie RedCig. Visi mēs lūdzam, ir, ka jūs nākt atpakaļ šeit, pēc jūsu saņemt sākuma komplektu un dariet mums zināmu, kā tas notiek!

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu