Elektroniskā Cigarete Blakusparādības

» » Elektroniskā Cigarete Blakusparādības

Ja esat smēķētājs, tad jums varētu būt bažas par iespēju blakusparādības no elektroniskās cigaretes. Es esmu pārliecināts, ka jums jau ir labi informēti par tabakas kaitīgumu un vajadzētu vai nu smēķēt mazāk, vai, vēlams, atmest smēķēšanu pilnībā. Tomēr jums var būt piesardzīgs par smēķēšanu, alternatīvas, kas ir samērā nesen visi papildinājumi tirgū.

Tas var ietvert, to nedaudz drošs par elektroniskās cigaretes. Vai šie patiešām, kā pārsteidzošs produkts, kā tiek apgalvots? Kāda ietekme varētu būt uz jūsu veselību Pēdējā lieta, ko jūs vēlētos darīt, ir tabakas cigarešu pieslēdzieties citām alternatīvām, kamēr neesat pārliecināts, vai tās ir drošas pietiekami.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu

Elektroniskā Cigarete Blakusparādības

Kad pirmo reizi sākat, izmantojot E-cigarete, var rasties vairākas neparastas blakusparādības. Tomēr šīs blakusparādības ir visbiežāk paģiru dēļ atmest smēķēšanu-tavs ķermenis ir atkarīgi, tādēļ tas piedzīvo alkas pēc parasto cigarešu.

Šajā rakstā es darīšu visu iespējamo, lai izskaidrotu visus iespējamos cēloņiem un iemesliem, aiz visbiežāk sastopamās problēmas, kas rodas, izmantojot E-cigarete. Lai gan pirmā, ļaujiet man uzsvērt, ka man nav nekādu medicīnisko vēsturi, un visi raksti ir balstīti uz mana pētījumi un personīgā pieredze.

Tomēr lielākā daļa cilvēku uzskata, ka viņi pāriet uz E-cigaretes bez piedzīvo nevienu no šiem jautājumiem. Ja lietojat kādu no šiem simptomiem, un tie ir noturīgi, aiziet un redzēt savu ārstu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu

Elektroniskā cigarete blakusparādības

Galvassāpes

Sākt ar visizplatītākā problēma, jūs varētu atrast sev ar galvassāpēm. Ja jums sāpīgi galvassāpes, tad iespēja ir, ka esat lietojis pārāk daudz nikotīna. Ja tā notiek, vienkārši atpūsties, nolika savu E-cigarete un dzert daudz ūdens. Tad nākamreiz, kad jūs esat gatavi vape, pamēģiniet izmantot zemāku nikotīna stiprums e-šķidruma vai pretējā gadījumā vape nav gluži tik daudz.

Kad jūs mēģināt pārtraukt smēķēšanu, ir ne tikai grūti jums, bet arī par savu miesu.

Tas ir vēl viens iemesls, kas var rasties galvassāpes. Kad Jūs atmetīsiet smēķēšanu, skābekļa smadzenēm un ķīmisko līmeņu pārmaiņas. Dažas no iespējamām sekām ir pagaidu miega traucējumus, palielinātu kofeīns līmeni un izmaiņas jūsu diēta. Visi šie izraisīt galvassāpes, bet vairumā gadījumu, jūs jūtaties labāk pēc dažām dienām.

Pušums / sauss rīkles vai degunu

Šī problēma var būt saistīta ar propilēnglikols (PG). PG ir humectant nozīmē tas uzsūc mitrumu, un tāpēc atstāt jūsu kakls, sausa vai kakla. Parasti šī blakusparādība izzūd pēc pāris nedēļām, galvenokārt tāpēc, ka no jūsu parastās dūmu tvaiku pielāgojas jūsu rīklē. Ja esat saskāries ar šo problēmu, mēģiniet dzert daudz ūdens, un, ja tas kļūst ļoti sāpīgi, lūdzu apmeklējiet savu ārstu uzreiz.

Muskuļu sāpes

PG pārvērš pienskābi jūsu organismā, kas var izraisīt muskuļu sāpes. Vienmēr dzert daudz ūdens, lai atbrīvotos no liekās pienskābes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu

Plankumiem vai pinnes

Tas ir rezultāts atmest smēķēšanu – jūsu organisms sāk detoksicēt sevi, tāpēc ir daudz toksīnu, kas tiek izstumti un jūsu sejas poras ir diezgan labs evakuācijas ceļu viņiem. Tātad tas ir tiešām notverto atmaksājot toksīnus, kas izraisa pinnes un plankumiem.

Atklepoja darvas

Tas ir citu kopīgu problēmu, kad iziet no tradicionālajiem tabakas cigaretēm. Šis izskaidrojums ir ļoti vienkāršs-plaušām ir beidzot varētu sākt tīrīt sevi!

Žagas

Ja jūs paturiet kļūst žagas, tas varētu būt tāpēc, ka tur ir pārāk daudz nikotīnam ieplūstot jūsu organismā. Turklāt jums vajadzētu pārliecināties, ir nevis rīšanas jebkura e-cigarete šķidruma pilienus no jūsu kasetnes! Ja e-šķidruma bieži iebrauc muti, apturēt tā lietošanu un uzreiz nopirkt jaunu elektroniskā cigarete!

Asiņošana smaganas

Šī ir izplatīta problēma, kad jūs cenšaties, lai atmest smēķēšanu; Šķiet, ka daudzi cilvēki ziņojumu asiņošana smaganas, kad suku zobus, un tas ir diezgan tipiskā atsaukšanu. Viena iespēja varētu būt smēķētājiem attīstīt biezāka smaganas, lai aizsargātu pret dūmiem. Jums nav jāuztraucas par to, jo to vajadzētu sadzīt pēc nedēļas, vai arī tā. Lai gan, ja tā turpināt ilgāk, tad lūdzu, redzēt savu ārstu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu

Elektroniskā cigarete priekšrocības

Ieguvumi veselībai no pāreju no tradicionālajiem tabakas cigaretes elektroniskās cigaretes ir subjektīvi. Ieguvumi ir ļoti līdzīgi cilvēkiem, kuri ir pilnīgi atmest smēķēt tabaku cigarešu. Šeit ir dažas vispārējas veselības ieguvumus, kas ir atraduši, publicēta e-cigarete forumiem un mājas lapām internetā.Tas ir neliels saraksts ar kopējo E-cigarete izmantošanas priekšrocībām:

  • Nagi / padomus no dzeltenīgi skaidrs pagrieziena.
  • Jūsu zobi kļūst baltāks.
  • Jūsu smaganas atgriezt to dabas tumši rozā krāsu, nevis pelēks.
  • Jūsu garastāvokli vienmērīgāk izlīdzinājusies.
  • Elpošana ir vieglāk un izturība ir augstāka uzdevuma laikā.
  • Pārtika garšo un smaržo labāk.
  • Palielina jūsu seksuālās potences.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos REDCIG electronic cigarešu