Elektrooniline Sigaret Arvustust

» » Elektrooniline Sigaret Arvustust

Uued elektroonilised sigaretid ja ei ole kindel, kust alustada? Või äkki, sa ei ole uue elektroonilise sigareti, kuid lihtsalt ei ole rahul oma esialgse valiku brändi või mudel? Elektrooniliste sigarettide arvustust on kasvanud suurtootjatega ja top toodete müük läbi teie jaoks!

Lihtsalt, mis on e-sigaret? Elektrooniline sigaret on revolutsiooniline uus alternatiiv keelatud. Elektroonilised sigaretid vaatama, tunnete ja maitse nagu korrapärane sigarettide aga asemel tubaka ja kahjulike sigaret toksiine, kui te suitsetate Elektrooniline sigaret sa hingata soe ja rahustav nikotiini aluseks on kantserogeenid ja tõrv, mis on tavaliselt leitud sigarettide veeaur.

Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret

Elektrooniline Sigaret Arvustust

Meil väga armastan seda uue elektroonilise sigareti brändi läbivaatamiseks ja on veelgi erilist, kui see on tõesti hea üks nagu RedCig. RedCig Elektrooniline sigaret möödunud kuul see väravast läbi lendas ja tabab peaaegu kõik märgid. Kui nimi tuttav, olete näinud mõned traditsioonilised salvestada rindel enne täielikku käivitamist müüa brand.

Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret

Elektrooniline sigaret arvustust

RedCig on elektrooniline sigaret on tehtud tänapäeva kõige arenenum tehnoloogia, mistõttu e keelatud Dünamo. Varaliste liitium-polümeer akud on pikima kestva turul ja valmistatud pakkuda maksimaalset vapor maht. Vahetatav maitse padrunid on tehtud nende eksklusiivne VaporMax tehnoloogia, mis tagab puhta viik ja uuesti, maksimaalse auru. Silikoon otsa saavad e-sigarettide eesmärk on konkreetselt takistada lekke ja simuleerida ja autentne sigaret tunda.

RedCig on 3 taset ning Elektrooniline sigaret stardikomplektid, kusjuures kõige populaarsemad RedCig Premium stardipaketi tapja tunnuseid ja hinna ja hinna tõttu. Premium Starter Kit kaasas on:

 • 1 RedCig Elektrooniline sigaret liitium-ioon pikk aku (Extra võimsus – värv automaat või manuaal lüliti
 • 1 RedCig Elektrooniline sigaret Ion lühikese liitiumaku (Standard võimsus – värv automaat või manuaal lüliti
 • 1 Kantavate seina laadija
 • 1 USB laadija (abil saate igast arvutist USB port)
 • 5 Nikotiini padrunite – võrdub 5 pakki sigarette (sinu valik maitse ja tugevus).
 • 1 Käsiraamat
Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret

REDCIG Elektrooniline sigaret maitse Valikud

Kui valid välja oma stardipaketi, saad valida hea RedCig maitse kassett maitse ja nikotiini Strenth.

 • Maitsete hulka kuuluvad: klassikaline tubaka, lahe Mentool, väga Vanilla, Cherry purustada, kohvi loomine, piparmünti poole.
 • Seal on 4 nikotiini tugevused valida: 0 MG (nr nikotiin) 6 MG (Ultra Light), 12 MG (valgus) 18 MG (täielik maitsestatud).

Padrunid tule kena kast, mis hoiab 15 padrunid paketid ja saab oodata iga kassett peab võrduma umbes samaväärne pakk sigarette.

Aku Valikud

Valikud ei lõpe, küll. Aku valides saate valida värvi, suuruse ja funktsioon.

 • Patareid 3 värvivalida: valge, musta ja roostevabast terasest. Roostevabast terasest E-sigaretid on kuum!
 • Ja siis valida aku suurus. See on kompromiss vahel kui suur sa tahad olla Elektrooniline sigaret ja kui kaua aku kuni viimase ja seega rohkem koorija saad läbi iga üks. Ilmselt suurem aku = kauem kestev. Niisiis, teie valikud on: tavaline (110mm), mini (100mm) ja pika (118mm).
 • Lõpetuseks tahan automaat või manuaal aku? Automaatsed funktsioonid, mis on sarnane tavalise sigareti, et see vahetab kui seda puff. Manuaal aku vajab vajutage väikest nuppu Saada auru. Vihje: käsiraamat toiming kasutab rohkem akut.
Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret

RedCig annab garantii programm see on elektrooniline sigaret toodete puhul, mis on teine põhjus, et me oleme muljet ja on 30-päevase raha tagasi garantii. Vapor maht on väga hea ja nad on võitnud palju uusi kliente väga kiiresti. Kui panna kokku stardipaketti Valikud on fantastiline ja hinnakujunduse kohta nende stardikomplektid on väga konkurentsivõimeline.

RedCig on ka kojukanne programmi kasseti täitmine, mis on täiesti vabatahtlik, kuid väärt ja midagi vaadata Millal tellite. Selle üle mida sa oled juba kokkuhoid liikudes Elektrooniline sigaret salvestada palju rohkem raha pikas perspektiivis. See ei ole kohustuslik küll ja midagi et sa oled automaatselt osalesid. Ole näpunäiteid.

Kõik negatiivid? mitte päris. Need uued, ikka nii on mõned Polügoon katmiseks. Mõned rasked e-sigaret Suitsetajad tahaks näha suurema tugevuse nikotiini padrunite ja äkki mõned veel maitseid neist. Et, midagi peale. Need kutid tõesti on see löödud väravast läbi ja me arvame, et nad on üks, mis saab likvideerida "top koera" üsna kiiresti.

Nii, teil on häälestamisega kiire haarata RedCig e-sigaret ja me ei süüdista teid. Me oleme haaras 10% allahindlust meie lugejatele. Kopeerimine ja kleepimine-koodid kaasatakse RedCig link, mis klõpsate sellel saidil ja kajastuvad vaadata läbi RedCig teie ostukorvis allahindluse. Kõik palume ei tule tagasi siia pärast oma saada Starter Kit ja andke teada, kuidas see läheb!

Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret