Elektrooniline Sigaret Kõrvaltoimed

» » Elektrooniline Sigaret Kõrvaltoimed

Kui oled suitsetaja, siis võib olla mures võimalus kõrvaltoimeid: Elektroonilised sigaretid. Ma olen kindel, et sa oled juba teadlik tubaka ohtlikkusest ja tuleks kas vähem suitsetama või, eelistatavalt, loobuma suitsetamisest täielikult. Siiski võib olla ettevaatlikud alternatiive keelatud, mis on kõik üsna hiljutine täiendusi turul.

See võib olla pisut ebakindel umbes Elektroonilised sigaretid. On need tõesti nii hämmastav toode, sest taotletakse? Mida võib mõju teie tervisele? Viimane asi, mida sa tahaksid teha, on minna tubaka sigaret muid alternatiive sa pole kindel, kas need on ohutud piisab kas.

Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret

Elektrooniline Sigaret Kõrvaltoimed

Kui te esimest algab, kasutades E-sigaret, võivad ilmneda mitmeid ebatavalised kõrvalnähud. Kuid need kõrvaltoimed on kõige sagedamini tingitud suitsetamisest ärajäämanähud-keha on sõltuvuses, et ta kogemusi tavaline sigarettide isu.

Käesolevas artiklis ma annan endast parima selgitada kõik võimalikud põhjused ja põhjust taga kõige levinumad probleemid tulenevad kasutades E-sigaret. Kuigi esimene, andke mulle meelde, ma ei ole meditsiinilist tausta ja kõiki artikleid põhineb minu enda teadus- ja isiklik kogemus.

Enamik inimesi leida, et nad vahetada E-sigaretid ilma esineb mõni nendest küsimustest. Kui teil on mõni neist sümptomitest, ja nad on püsivad, siis tuleks minna ja arsti.

Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret

Elektrooniline sigaret kõrvaltoimed

Peavalu

Algavad kõige levinum probleem, võite leida ennast koos peavalu. Kui teil tekib valus peavalu, siis võimalus on, et te olete võtnud liiga palju nikotiini. Sel juhul lihtsalt lõõgastuda, panema oma E-sigaret ja juua palju vett. Siis järgmine kord olete valmis vape, proovige kasutada väiksema nikotiini tugevus e-vedelik või muidu ei vape üsna palju.

Kui soovite suitsetamisest loobuda, ei ole just raske teile, vaid ka keha.

See on üks põhjus võib tekkida peavalu. Kui teil suitsetamisest, teie aju hapnikku ja keemilist taset muuta. Mõned võimalikud mõjud on ajutised une häireid, suurenenud kofeiini tasemete ja muudatusi oma toitumises. Kõik need põhjustada peavalu, kuid enamasti on tunne parem paar päeva pärast.

Haige / kuiva kurgu või nina

Probleemi lahendamiseks saate seotud propüleenglükool (PG). PG on niiskusesäilitaja, mis tähendab, see imab niiskust ja seetõttu jätta oma kurgu kuiv või haige. Tavaliselt on see kõrvaltoime laheneb paari nädalaga peamiselt seetõttu, et kõri kohandub teie tavalist suitsu auru. Kui teil on selline probleem, siis püüa juua palju vett, ja kui see muutub väga valus, palun külastage oma arsti otsekohe.

Lihasvalu

PG ümber keha, mis võib põhjustada lihasvalu piimhape. Alati juua palju vett, et vabaneda liigse piimhappe.

Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret

Laigud või akne

See on tingitud suitsetamisest loobumine-keha hakkab mürgitustamine ise, nii et seal on palju toksiine, mida lükatakse ja näo poorid on neil päris hea pääsetee. Seega on tõesti püütud vabanemist toksiinidest, mis põhjustab akne ja laigud.

Köhimine Tar

See on teine levinud küsimus, kui loobuda traditsiooniliste sigaretid sigaretid. See seletus on väga lihtne-teie kopsud on lõpuks võimalik alustada puhastus ise läbi!

Luksumine

Kui korduvalt luksumine, oleks, sest seal on liiga palju nikotiini sisenemist keha. Lisaks tuleks veenduge, te allaneelamist mitte ühtegi tilka e-sigaret vedeliku alates teie kasseti! Kui e-vedelikuga on sageli suus, peaks lõpetage see ja osta uus Elektrooniline sigaret kohe!

Verejooks kummivaigud

See on üldine probleem, kui soovite suitsetamisest loobuda; Tundub, et paljud inimesed aruande verejooks kummivaigud, kui harjata hambaid ja see on üsna tavaline sümptom tühistamine. Üks võimalik Suitsetajad arendada paksem igemed suitsu eest kaitsta. Sa ei pea muretsema, sest see peaks paranema pärast nädal või nii. Kuigi, kui ta kestma kauem, siis palun oma arsti.

Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret

Elektroonilise sigareti eelised

Tervis kasu liigub traditsioonilised sigaretid sigaretid Elektroonilised sigaretid on subjektiivne. Kasu on väga sarnane üksikisikutele, kes on quit tubaka suitsetamise täielikult. Siin on mõned üldised tervisele kasulik, et olen leidnud postitatud e-sigaret foorumeid ja veebisaite Internetis.See on väike nimekiri ühise kasu kasutades E-sigaret:

  • Küüned / näpunäiteid keerates kollakas selge.
  • Hambaid saada valgemad.
  • Igemetele tagasi oma loomulik tume roosa värvus Hall asemel.
  • Teie meeleolu muutub rohkem tasakaalus.
  • Hingamine on lihtsam ja vastupidavusele on kõrgemad treeningu ajal.
  • Toit maitseb ja lõhnab parem.
  • Oma seksuaalse potentsi suureneb.
Vajuta siia, et osta REDCIG Elektrooniline sigaret