Išrūgų Baltymų Papildymas Apώvalgos

» » Išrūgų Baltymų Papildymas Apώvalgos

Kas yra išrūgų baltymų? Kas yra nauda, išrūgų baltymai?

Išrūgų Baltymų Papildymas ApώvalgosPienas yra iš dviejų baltymų, kazeino ir išrūgų. Išrūgų baltymai gali būti atskirta nuo kazeino pieno arba suformuota kaip sūrių gamybos šalutinis produktas.

Išrūgų baltymai yra laikomas visiškai baltymų ir yra visos 9 pagrindinių amino rūgščių ir turi mažai laktozės kiekis.

Šis medicinos naujienos šiandien informacijos straipsnis apima informaciją apie išrūgų baltymų sudėtį, jo naudojimo raumenų, ir jos galimą naudą sveikatai. Straipsnyje taip pat paaiškina kai kurių šalutinis poveikis, susijęs su išrūgų baltymų.

Leidinyje paskelbtas tyrimas klinikiniai ir tyrimų Medicine1 nustatyta, kad išrūgų baltymai padeda sumažinti svorio tarp ŽIV infekuotiems pacientams.

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų papildymas

Sudėtis ir rūšių išrūgų baltymų

Sudėtis: Išrūgų baltymai yra mišinys iš šių veiksmų:

Išrūgų baltymų kokteilis.

 • Beta-lactoglobulin
 • Alfa laktalbuminas
 • Galvijų serumo albumino
 • Immunoglobins

Yra trijų pagrindinių tipų išrūgų baltymai: išrūgų baltymų koncentratas (DPK), išrūgų baltymų izoliatas (WPI) ir išrūgų baltymų hidrolizatas (WPH):

 • Išrūgų baltymų koncentratas – WPC yra mažai riebalų ir mažai angliavandenių (laktozės) lygio.WPC baltymų procentas priklauso kaip koncentruota tai. Apatinės pabaigos koncentratai paprastai būna 30 % baltymų ir aukščiausios klasės iki 90 %.
 • Išrūgų baltymų izoliatas-WPIs toliau tvarkomi siekiant pašalinti visus riebalų ir laktozės. MIP paprastai yra ne mažiau kaip 90 % baltymų.
 • Išrūgų baltymų hidrolizatas-WPH yra laikoma "predigested" forma išrūgų baltymai kaip tai jau įvyko dalinę hidrolizę-reikalingi organizmui įsisavinti baltymų procesas.
 • WPH nereikalauja tiek virškinimą kaip kitų dviejų rūšių išrūgų baltymų. Be to, jis plačiai naudojamas medicinos baltymų papildais ir mišinių kūdikiams, nes ji turi pagerinti virškinimą ir sumažinti alergenų potencialą.
Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų papildymas

Raumenų su išrūgų baltymų

Išrūgų baltymų papildai kartu su atsparumu naudotis gali padėti pagerinti raumenų baltymų sintezę ir skatina augimą, liesos audinio masė.

Paskelbtas tarptautinio žurnalo sporto mitybos ir pratimai apykaitos tyrimas padarė išvadą, kad “ išrūgų baltymų papildai per treniruokliais siūlo tam tikros naudos, palyginti su pasipriešinimo mokymo ramybėje. ” be to, “ vyrai, kurie papildė išrūgų baltymai buvo tai daugiau santykinis augimas liesos audinių MASS ”

Daug geriau naudą jėga yra susiję su išrūgų izoliatas papildų palyginti su kazeino.

Tai buvo įrodyta paskelbtas tarptautinio žurnalo sporto mitybos ir naudotis metabolizmą, kuris padarė išvadą, kad į kitą tyrimą “ dviejų grupių suderintos, atsparumo apmokyti vyrų išrūgų izoliuoti pateiktas žymiai didesnis pelnas stiprumas, raumenų masės ir sumažinti riebalų mass3 palyginti su papildų su kazeino metu yra intensyvus 10 savaičių atsparumo mokymo programa. ”

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų papildymas

Išrūgų baltymų naudą sveikatai

Yra daug naudos, susijusios su išrūgų baltymų vartojimu, ir mokslininkai nuolat randa naujų galimų gydomųjų savybių.

Vartojimo išrūgų baltymų sveikatai naudą apima:

 • Numesti svorio-vieno tyrimo duomenimis, paskelbtas mitybos ir medžiagų apykaitos, žmonių, kurie buvo specializuotos išrūgų frakcija (Prolibra ™, daug leucinas, biologiškai aktyvių peptidų ir pieno kalcio) "prarado žymiai daugiau kūno riebalų ir parodė didesnį išsaugoti raumenų, palyginti su vartojimo kontrolės gėrimų."4
 • Priešvėžinių savybių – Promising rezultatai buvo paskelbti leidinyje vėžio tyrimų išrūgų baltymų koncentratas (DPK) ir Glutationas moduliavimo vėžio treatment.5, skirti
 • Didelis cholesterolio kiekis – pagal tyrimas paskelbtas The britų žurnalo mitybos, "čia buvo reikšmingai sumažėjo bendro cholesterolio ir MTL cholesterolio savaitė 12 išrūgų grupėje, palyginti su kazeino (grupė)".6
 • Astma – išrūgų baltymų gali pagerinti imuninės sistemos atsakas vaikams, sergantiems astma. Vienas tyrimas, paskelbtas tarptautinis žurnalas maisto mokslo ir mitybos, nustatyta, kad vaikai su astma, kurie buvo papildytas išrūgų vieną mėnesį geriau citokinų response.7
 • Sumažinti kraujo spaudimą ir sumažinti riziką susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis – mokslinių tyrimų nepaskelbta International Dairy leidinyje nustatė, kad gėrimus, kurie buvo papildytas išrūgų baltymų žymiai sumažinti kraujospūdį pacientams, sergantiems hipertenzija, jų rizika susirgti širdies liga arba insultas taip pat buvo mažesnis.
Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų papildymas

Šalutinis poveikis, išrūgų baltymai

Kai kurie žmonės, kurie yra alergiški pieno gali būti konkrečiai alergiškas išrūgų. Vidutinio sunkumo dozes išrūgų baltymai paprastai nesukelia jokių nepageidaujamų reiškinių.

Tačiau vartoja labai didelėmis dozėmis gali sukelti:

 • Skrandžio skausmai
 • Mėšlungis
 • Sumažėja apetitas
 • Pykinimas
 • Galvos skausmas
 • Nuovargis
Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų papildymas

Kaip gaminamas išrūgų baltymų?

Kai pieno yra likę ir coagulates, jis galų gale virsta 5 % tirpalas laktozės vandenyje, pakrautas su mineralais.

Šis likusių šalutinis produktas, vadinamas išrūgų, sudaro iki 20 % pieno baltymą, kiti 80 % yra vadinamas kazeinas (varškė, varškės).

Skystos išrūgos yra atskirtas nuo kazeiną ir siunčiami per filtrą pašalinti visus ne išrūgų ingredientus. Jis išgryninamas tada procesas vadinamas “ Jonù mainù ”.

Paskutinis žingsnis yra pašalinus vandenį iš išrūgų sukant jį į miltelius ne džiovinimo bokšto.

Baltymų milteliai pasirengė tada pakuojamas ir suvartoti.

Spauskite čia Norėdami pirkti išrūgų baltymų papildymas