Patiesība Par Testosterona Tabletes

» » Patiesība Par Testosterona Tabletes

Testosterona tabletes ir paredzētas, lai ārstētu slimības, kas rodas sakarā ar nepietiekamu steroīdu hormonu testosteronu pieaugušiem vīriešiem ķermeņa apjomu. Bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadiem atļauts veikt testosterona tabletes, retos gadījumos.

Sievietes ir kontrindicēta veikt testosterona tabletes. Kā veci vīri, viņi ir jāsertificē ar minimālu testosterona tabletes ikdienas devu.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone steroīdi (oficiālā)

Pamatinformāciju par testosterona tabletes

testosterone-steroidsTestosterons ir Androgēns steroīdu, sintezēta organismā vīriešiem un sievietēm. Vīriešiem ķermeņa testosterona veic vairākas funkcijas, viena no tām ir ietekmē vīriešu seksuālo aktivitāti.

Vīrieša ķermeņa testosterona trūkums var izraisīt zemu libido un Erekcijas disfunkcija. Bet pirmie simptomi testosterona trūkums kļūst par hronisku nogurumu un fizisko aktivitāšu trūkums.

Vīrieši ar testosterona trūkums ir jāsertificē Androgēns aizstājterapiju, iesaistot terapeitisko devu testosterona dienas devu. Izārstēt smagu Androgēns mazspēju, ārsti noteikt injekciju terapijas, kā parasti. Bet ja testosterona neatbilstība ir nenozīmīga vai vieglas cilvēka organismā, viņš varētu parakstītas ar mutisku tabletes testosterona.

Pirms uzsākt veikt testosterona tabletes, cilvēks ir jāpārliecinās, vai Androgēns nepietiekamības simptomiem, ko izraisa testosterona trūkums. Tātad, apstiprināt prezumptīvu diagnozi, cilvēks varētu nepieciešams iziet laboratorijas un diagnostikas testu. Tikai pēc tam, kad noteiktu testosterona līmenis, apstiprinot Androgēns nepietiekamības diagnostikā, ārsts var noteikt optimālo devu testosterona.

Neskatoties uz noteikto devu testosterona tabletes jāveic divas reizes dienā. Laika intervāls starp divām devām testosterona tableti, ir jābūt vismaz 12 stundas. Vīriešiem vajadzētu nekad košļāt vai sasmalcināt mutiskās un jutīgajām testosterona tabletes pirms viņiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone steroīdi (oficiālā)

Testosterona tabletes lietošanas indikācijas

Vīrieši vecāki par 18 gadiem jāveic testosterona tabletes hypogonadism, režīma kuras sekas ir:

 • endocrinal Erekcijas disfunkcija;
 • zemu libido un samazinājās seksuālās darbībās;
 • pārkāpjot spermatogenēzes un vīriešu neauglību.
=>  Testosterona Steroīdu Priekšrocības

Testosterona tabletes var tikt noteikti gan pamatskolas, gan vidusskolas hypogonadism ārstēšanai.

Bet ja Androgēns nepietiekamību ir vidū osteoporoze cēloņus, testosterona tabletes ir iekļautas kombināciju terapijas šīs multifactor slimības.

Kontrindikācijas lietošanai testosterona tabletes

Aizdomas vai apstiprināts krūts un prostatas karcinoma ir vieni dažas kontrindikācijas attiecībā uz testosterona tabletes.

Tiem vīriešiem, kuriem bija diagnosticēta paaugstināta jutība pret steroīdu hormonu testosteronu, nekad nav jāņem testosterona tabletes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone steroīdi (oficiālā)

buy-testosterone-online

Mutvārdu testosterona tabletes blakusparādības

Ja testosterons ir iesniegta terapeitiskās devas, reti izraisa blakusparādības. Visbiežāk testosterona blakusparādība ir eļļaini izkārnījumos. Tomēr šī blakusparādība ir sastopams mazāk nekā 10 % no vīriešiem, ņemot testosterona tabletes.

Daudz retāk testosterona tabletes provocēt slikta dūša. Bet, ja pacients neievēro noteikto devu režīms, testosterona tabletes var izraisīt vemšanu. Ja testosterona tabletes izraisa vemšanu, tas teikts pārdozēšanas, kas prasa tūlītēju kuņģa skalošana.

 • Jutīgajām testosterona tabletes, visbiežāk blakusparādība ir mutes gļotādas kairinājums. Reti jutīgajām testosterona tabletes izraisīt rūgta garša mutē, gumija sāpes vai maigums un galvassāpes.
 • Mutvārdu testosterona tabletes, visbiežāk blakusparādība ir taukaini izkārnījumos. Reti vīri, ņemot testosterona tabletes justies slikti.

Tomēr testosterona tabletes blakusparādības nedaudz izteikts vīriešu, kas ņemt tos. Tas nozīmē, ka cilvēks nav pārtraukt Androgēns terapija, kad viņš pamanīja šīs blakusparādības.

Ar pārdozēšanu, testosterona blakusparādības var pastiprināties, tā lai tos mazinātu, ārsti noteikt simptomātiska ārstēšana.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone steroīdi (oficiālā)

Ieteicamās devas režīmu testosterona tabletes

 • Kad testosterona tabletes kopā ar ēdienu, to androgēnas ietekme palielinās. Tādēļ testosterona tabletes ieteicams ar vai drīz pēc maltītes.
 • Pirmo 14-21 dienu laikā pēc iestāšanās androgēnas terapija, testosterona tabletes ikdienas devu var atšķirties no 120mg 160 mg.
 • 2-3 nedēļu laikā pēc pacienta sāka veikt testosterona tabletes ikdienas steroīdu hormonu devu var būt samazināts līdz 40-120mg.
 • Lai saglabātu androgēnas efekts, 24 stundu laikā, testosterona tabletes ir jāveic 2 reizes dienā, ar 12 stundu intervālu.
 • Cilvēks nedrīkst košļāt, simpātiju vai salauzt testosterona tabletes. Bojātu čaumalu testosterona tabletes, pasliktina to farmakodinamikas un ārstnieciskās īpašības.
=>  Kur Var Iegādāties Dianabol?

Testosterona tabletes, reģionālajiem farmācijas tirgū

 • ASV farmācijas tirgū piedāvā jutīgajām testosterona tabletes (ražotājs Columbia Laboratories, Inc.), kas ir pieejami saskaņā ar tirdzniecības nosaukumu Striant (FDA apstiprināti 2003. gada jūnijā).
 • Tabletes Iekšķīgai testosterona Kanādas farmācijas tirgū, ražotājs (Piegādātājs) ir Merck Canada, Inc. Kanādā, testosterona tabletes ir pieejamas saskaņā ar tirdzniecības nosaukumu Andriol (apstiprināta ar Health Canada 1992. g. decembris).
 • Ražotāju (piegādātāju) no testosterona tabletes NZ ir divi farmācijas uzņēmumi: bultiņa farmaceitisko un Merck Sharp & Dohme. NZ, testosterona tabletes ir pieejamas ar tirdzniecības nosaukumiem Arrow-testosterona, Andriol Testocaps un Panteston Testocaps. Pirmais testosterona tabletes tika apstiprināti Medsafe Jūlijs 1981.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone steroīdi (oficiālā)

buy testoterone pill

Ieteikumi testosterona tabletes lietošanai

Androgēnas hormonu testosteronu ietekmē dažas narkotikas aktivitāti. Tātad un citas narkotikas var palielināt vai samazināt androgēnas testosterona ietekmi.

Tas ir iemesls, kāpēc viens rūpīgi vajadzētu uzzināt informāciju par narkotiku mijiedarbība, pirms pievienojot tabletes testosterona terapija kombinācijā. Īpaša uzmanība ir jāpievērš tiem vīriešiem, kuri lieto:

 • immunosuppressants (piemēram, Cyclosporine);
 • Pretdiabēta zāles (piemēram, insulīns).

Pirms jutīgajām testosterona tabletes, ir ieteicams skalo mutes dobumu un suku zobus, ja tas ir iespējams. Cilvēks jānovieto virs priekšējie zobu jutīgajām testosterona tabletes.

Androgēns hormoni (ieskaitot testosterons) var veicināt augšanu vēža audzējs prostatas dziedzeris. Prostatas vēža risks palielinās līdz ar vīriešu vecuma. Tādējādi veci vīri ir jābūt uzmanīgiem ar testosterona tabletes.

Neskatoties uz to, ka alkohols neietekmē androgēnas hormonu koncentrāciju vīrieša ķermenī, tas ir labāk atteikties no alkohola dzērienu, vienlaikus ņemot testosterona tabletes. Alkoholu var palielināt šķīdinošs testosterona tableti likme un tādējādi palielinātu varbūtību blakusparādības.

Testosterona anabolisko steroīdu kontrindicēta sievietēm. Tādēļ testosterona tabletes sievietēm nevar noteikti ar apstiprināto androgēnas mazspēju, izraisa testosterona trūkums.

=>  Zemu Testosterona Vīriešiem Blakusparādības

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos Testoterone steroīdi (oficiālā)

testosterone steroids review