Skutki Uboczne Elektroniczny Papieros

» » Skutki Uboczne Elektroniczny Papieros

Jeśli jesteś palaczem, to może być zaniepokojeni tym skutków ubocznych z elektronicznych papierosów. Jestem pewien, jesteś już sobie sprawę z niebezpieczeństw związanych z tytoniu, i że należy albo pali mniej, lub najlepiej zrezygnować z palenia całkowicie. Jednak może być ostrożny o alternatywy dla palenia, które są wszystkie dość ostatnio dodane do rynku.

Może to jest trochę niepewny elektroniczne papierosy. Są one naprawdę jak niesamowity produkt, jak twierdzi? Co może być wpływ na Twoje zdrowie? Ostatnią rzeczą, co chcesz zrobić, to przełączyć papierosa tytoń do innych alternatyw, gdy nie jesteś pewien, czy są one bezpieczne tyle albo.

Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros

Skutki Uboczne Elektroniczny Papieros

Kiedy po raz pierwszy rozpocząć za pomocą E-papieros, może wystąpić kilka niezwykłe efekty uboczne. Jednakże te skutki uboczne są najczęściej objawy odstawienia ze względu na rzucenie palenia – Twoje ciało jest uzależniony, więc doświadcza pragnienia dla normalnych papierosów.

W tym artykule będzie wszelkich starań aby wyjaśnić wszystkich możliwych przyczyn i powodów za najbardziej typowych problemów wynikających z korzystania z E-papierosa. Mimo, że jest to pierwszy, Pozwolę sobie zwrócić uwagę, że mam nie wykształcenie medyczne, a wszystkie artykuły są oparte na moich własnych badań i osobistych doświadczeń.

Jednak większość ludzi uważa, że oni przejść do E-papierosów nie odczuwając żadnego z tych problemów. Jeśli masz jakiekolwiek z tych objawów, i są one trwałe, powinny iść i skonsultować się z lekarzem.

Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros

Skutki uboczne elektroniczny papieros

Bóle głowy

Zacznę od ten najliczniejszy wspólny problem, może znaleźć się z bólem głowy. Jeśli masz bolesne bóle głowy, następnie możliwość jest że podjęto w zbyt dużo nikotyny. Jeśli to się dzieje, po prostu zrelaksować się, położył Twojego E-papierosa i pić dużo wody. Następnie następnym razem, gdy jesteś gotowy do vape, spróbuj niższe nikotyny siły e ciecz, lub inaczej, nie vape dość znacznie.

Gdy próbujesz rzucić palenie, nie jest tak trudne dla Ciebie, ale także dla ciała.

Jest to kolejny powód, że mogą wystąpić bóle głowy. Po rzuceniu palenia, twój mózg tlenu i chemicznych poziom zmienić. Niektóre z możliwych skutków są zaburzenia snu tymczasowe, kofeina zwiększone poziomy i zmiany w diecie. Wszystkie te powodują bóle głowy, ale w większości przypadków, czujesz się lepiej po kilka dni.

Ból / suchego gardła lub nosa

Ten problem może być związany do glikol propylenowy (PG). PG jest substancja utrzymująca wilgotność, co oznacza to pochłania wilgoć i dlatego można zostawić gardła, suchy lub ból. Zwykle ten efekt uboczny ustępuje w ciągu kilku tygodni, głównie dlatego, że gardło jest regulacja od twój zwykle dymu, pary. Jeśli masz ten problem, spróbuj pić dużo wody i jeśli ono staje się bardzo bolesne, proszę odwiedzić lekarza od razu.

Bóle mięśni

PG jest konwertowany do kwasu mlekowego w organizmie, które mogą powodować bóle mięśni. Zawsze należy popić dużą ilością wody, aby pozbyć się nadmiaru kwasu mlekowego.

Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros

Miejsca lub trądzik

Jest to wynik o rzucaniu palenia-Twoje ciało zaczyna się detoksykacji, więc istnieje wiele toksyn, które pchają, i pory w twarz są całkiem dobre ewakuacyjne dla nich. Więc to naprawdę uwięzionych wydany toksyn, co powoduje trądzik i miejsca.

Odkrztuszanie Tar

To jest inny wspólny problem przy zamykaniu tradycyjne papierosy. Wyjaśnienie to jest bardzo proste-płuca są wreszcie mógł zacząć się czyszczenie!

Czkawka

Jeśli ty utrzymywać dostawanie czkawka, może być, bo ma zbyt dużo nikotyny wprowadzania do ciała. Dodatkowo upewnij się, że są nie połykania żadnej kropli cieczy e papierosa od twój wkład! Jeśli e ciecz często wchodzi w ustach, należy ją wyłączyć i kupić nowy elektroniczny papieros natychmiast!

Krwawienie z dziąseł

To jest wspólny problem podczas jesteś trudny wobec kwitować palenie; Wydaje się, że wielu ludzi raport krwawienie dziąseł podczas szczotkowania zębów, i to jest bardzo częstym objawem odstawienia. Jedną z możliwości może być, że palacze rozwijać grubszą dziąsła do ochrony przed dymem. Nie musisz się martwić o to, ponieważ powinno leczyć się po tygodniu lub tak. Chociaż, jeśli nadal przez dłuższy czas, a następnie proszę skonsultować się z lekarzem.

Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros

Zalety elektronicznego papierosa

Korzyści zdrowotne przejście z tradycyjnych papierosy elektroniczne papierosy są subiektywne. Korzyści są bardzo podobne do osób, które mają rzucić palenie papierosy całkowicie. Oto niektóre korzyści ogólnego stanu zdrowia, które mają znaleźć, zamieszczone na forum e papierosa i stron internetowych w Internecie.Jest to krótka lista wspólnych korzyści z używania E-papierosów:

  • Paznokcie / porady skręcając z żółto jasne.
  • Zęby stają się bielsze.
  • Dziąseł powrócić do ich naturalny ciemny kolor różowy, a nie szary.
  • Nastrój stają się bardziej zrównoważone.
  • Oddychanie jest łatwiejsze i wytrzymałość jest większe podczas ćwiczeń.
  • Jedzenie smakuje i pachnie lepiej.
  • Zwiększa twój potencji seksualnej.
Kliknij tutaj, aby kupić REDCIG elektroniczny papieros