Srvátkový Proteínový Doplnok Hostí

» » Srvátkový Proteínový Doplnok Hostí

Čo je srvátkový proteín? Aké sú výhody srvátkových bielkovín?

Srvátkový Proteínový Doplnok HostíMlieko je vyrobený z dvoch proteínov, kazeínu a srvátky. Srvátkové bielkoviny môžu byť oddelené od kazeín v mlieku alebo vznikla ako vedľajší produkt výroby syra.

Srvátkových bielkovín je považovaná za kompletný proteín a obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín a má nízky obsah laktózy.

Tento článok lekárskej správy dnes informácie obsahuje informácie o zložení srvátkových bielkovín, jeho použitie v budovanie svalov a jeho potenciálny prínos pre zdravie. Článok tiež vysvetľuje niektoré nežiaduce účinky spojené s srvátkových bielkovín.

Štúdia uverejnená v časopise klinické a vyšetrovacie Medicine1 zistili, že srvátkový proteín pomáha znížiť úbytok hmotnosti u HIV-pozitívnych pacientov.

Kliknite tu kúpiť srvátkový proteínový doplnok

Zloženie a formy srvátkových bielkovín

Zloženie: Srvátkový proteín je zmes nasledujúce:

Srvátkový proteínový koktail.

 • Beta-lactoglobulin
 • Alfa-laktalbumín
 • Sérového albumínu z hovädzieho dobytka
 • Immunoglobins

Existujú tri základné typy srvátkových bielkovín: srvátkový bielkovinový koncentrát (WPC), srvátkový proteínový izolát (WPI) a srvátka proteínový hydrolyzát (WPH):

 • Srvátkový proteínový koncentrát – WPC obsahuje nízke hladiny tuku a nízke hladiny sacharidov (laktózu).Percento bielkovín vo WPC závisí ako koncentrované je. Dolnom konci koncentráty mávajú 30% bielkovín a vyššia end až 90%.
 • Izolát srvátkovej bielkoviny – WPIs sa ďalej spracúvajú na odstránenie všetkých tukov a laktózy. WPI je zvyčajne najmenej 90% bielkovín.
 • Hydrolyzát srvátkových bielkovín – WPH považuje "predigested" forme srvátkových bielkovín ako už prešla čiastočnou hydrolýzou – proces potrebné pre telo absorbovať proteín.
 • WPH nevyžaduje toľko trávenie ako ostatné dve formy srvátkových bielkovín. Okrem toho, to je bežne používané v lekárskej proteín a KDV kvôli tomu má zlepšiť stráviteľnosť a znížiť potenciál alergén.
Kliknite tu kúpiť srvátkový proteínový doplnok

Svalovej budova s srvátkových bielkovín

Srvátkový proteín doplnenie spolu s cvičením môže pomôcť zlepšiť svalovú syntézu proteínov a podporovať rast chudé tkaniva hmotnosť.

V štúdii uverejnenej v International Journal of Sport Nutrition a cvičenie Metabolické k záveru, že “ srvátkových bielkovín suplementácia počas silového tréningu ponúka niektoré výhody v porovnaní s odporom školenia sám. ” okrem toho, “ mužov, ktorí dopĺňajú srvátkových bielkovín mal väčšiu relatívnu zisk v chudé tkaniva Mass ”

Oveľa lepšie zisky v pevnosti sú spojené s srvátka Izolujte suplementácie v porovnaní s kazeín.

To bolo preukázané v inej štúdii uverejnenej v International Journal of Sport Nutrition a výkon metabolizmu, ktoré k záveru, že v “ dvoch skupín uzavreté, odpor-vyškolení muži srvátky izolovať poskytnuté podstatne väčšie zisky v pevnosti, štíhle telesnej hmotnosti a zníženie tuku mass3 v porovnaní s suplementácia kazeínu počas intenzívnej 10-týždňovej odpor-školenie programu. ”

Kliknite tu kúpiť srvátkový proteínový doplnok

Zdravie Výhody srvátkových bielkovín

Existuje mnoho výhod spojených so spotrebou srvátkových bielkovín a vedci neustále hľadať nové liečebné vlastnosti.

Možné zdravotné výhody konzumácie srvátkových bielkovín patrí:

 • Chudnutie – podľa jednej štúdie, uverejnené vo výžive & metabolizmu, ľudí, ktorí vzal špecializované srvátkové frakcie (Prolibra ™, vysokým obsahom leucín, bioaktívne peptidy a vápnik mlieko) "stratili podstatne viac telesného tuku a ukázala väčšia ochrana svalovej oproti subjektom náročné ovládací prvok nápoje."4
 • Protirakovinové – sľubné výsledky boli zverejnené v journal protinádorových Research pre použitie srvátkový bielkovinový koncentrát (WPC) a glutatión modulácie v rakovine treatment.5
 • Vysoká hladina cholesterolu – podľa štúdie uverejnené v The British Journal of Nutrition, "tam bol výrazný pokles celkového cholesterolu a LDL cholesterolu v týždni 12 v skupine srvátky v porovnaní s kazeín (skupina)".6
 • Astma – srvátkový proteín môže zlepšiť imunitnú odpoveď u detí s astmou. Jedna štúdia, zverejnená v International Journal of Food Science a výživa, zistil, že deti s astmou, ktoré boli doplnené o srvátka jeden mesiac mal lepšie cytokínov response.7
 • Zníženie krvného tlaku a zníženie rizika srdcovo-cievnych ochorení – výskum uverejnený v denníku International Dairy zistil, že nápoje, ktoré boli doplnené srvátková bielkovina výrazne znížiť krvný tlak u pacientov s hypertenziou, riziko vzniku ochorenia srdca alebo cievna mozgová príhoda bola tiež nižšia.
Kliknite tu kúpiť srvátkový proteínový doplnok

Nežiaduce účinky srvátkového proteínu

Niektorí ľudia, ktorí sú alergickí na mlieko môže byť osobitne alergický na srvátky. V miernych dávkach srvátkových bielkovín vo všeobecnosti nespôsobuje žiadne nepriaznivé udalosti.

Však náročné značne vysoké dávky môžu spôsobiť:

 • Bolesti žalúdka
 • Kŕče
 • Znížená chuť do jedla
 • Nevoľnosť
 • Bolesť hlavy
 • Únava
Kliknite tu kúpiť srvátkový proteínový doplnok

Ako sa vyrába srvátkových bielkovín?

Keď mlieko je ostali a koaguluje, to nakoniec premení v 5% roztoku laktózy v vody, naloží s minerálmi.

Tento pozostatok vedľajší produkt, tzv srvátky, tvorí 20% bielkovín v mlieku, zvyšných 80% sa nazýva kazeín (tvaroh, cottage syr).

Tekuté srvátky je oddelené od kazeín a poslal cez filtre odstrániť všetky non-srvátka prísady. To je potom čistené v procese zvanom “ iónovej výmeny ”.

Posledným krokom je odstraňovanie vody zo srvátky otáčaním do prášku na sušenie veža.

Proteínový prášok je potom pripravená byť zabalený a spotrebované.

Kliknite tu kúpiť srvátkový proteínový doplnok