Sūkalu Olbaltumvielu Papildināt Atsauksmes

» » Sūkalu Olbaltumvielu Papildināt Atsauksmes

Kas ir sūkalu olbaltumvielu? Kādi ir ieguvumi no sūkalu olbaltumvielu

Sūkalu Olbaltumvielu Papildināt AtsauksmesPiens ir izgatavota no divām olbaltumvielu, kazeīna un sūkalu. Sūkalu olbaltumvielu var būt atdalīta no piena kazeīnu vai veidojas kā blakusprodukts siera pieņemšanā.

Sūkalu olbaltumvielu uzskatāms pilnīga olbaltumvielu un satur visus 9 neaizvietojamās aminoskābes un ir ar zemu laktozes saturu.

Medicīnas jaunumi šodien informācijas rakstā ietverta informācija par sūkalu olbaltumvielu sastāvā, tās izmantošana muskuļu ēkas un tās iespējamo veselības pabalstus. Rakstā arī paskaidrots, dažas blakusparādības, kas saistītas ar sūkalu proteīnu.

Pētījums publicēts žurnālā klīniskā un izmeklēšanas Medicine1 konstatēts, ka sūkalu olbaltumvielu palīdz samazināt svara zudums starp HIV pozitīviem pacientiem.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos sūkalu olbaltumvielu papildināt

Sastāvu un sūkalu olbaltumvielu veidlapām

Sastāvs: Sūkalu olbaltumvielu ir maisījums no šīm darbībām:

Sūkalu olbaltumvielu milkshake.

 • Beta-lactoglobulin
 • Alfa-laktoalbumīns
 • Govju serums albumīns
 • Immunoglobins

Pastāv trīs primārās sūkalu olbaltumvielu veidi: sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC), sūkalu proteīna izolāts (WPI) un sūkalu olbaltumvielu hidrolizāta (WPH):

 • Sūkalu olbaltumvielu koncentrāts-WPC satur zemu tauku un zems ogļhidrātu (laktoze) līmeņiem.Protein WPC procentuāli ir atkarīgs no tā, kā koncentrēts tas ir. Apakšējā gala koncentrāti parasti ir 30 % olbaltumvielu un augstāku līdz 90 %.
 • Lai novērstu tauku un laktozes sūkalu proteīna izolāts-WPIs turpmāk apstrādā. WPI parasti ir vismaz 90 % olbaltumvielu.
 • Sūkalu olbaltumvielu hidrolizāta-WPH tiek uzskatīts par "predigested" veidā, sūkalu olbaltumvielu, kā tas jau bijis pakļauts daļējā hidrolīzē-procesam, kas nepieciešams, lai organismam uzsūkt protein.
 • WPH neprasa tik daudz kā citiem divu veidu sūkalu olbaltumvielu gremošanu. Turklāt, tas parasti tiek izmantots medicīnas olbaltumvielu piedevas un zīdaiņu formulas, jo no tā ir uzlabota sagremojamība un samazinātas alergēnu potenciālu.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos sūkalu olbaltumvielu papildināt

Muskuļu ēka ar sūkalu olbaltumvielu

Sūkalu olbaltumvielu papildinājumu kopā ar pretestību uzdevumā var palīdzēt uzlabot muskuļu proteīnu sintēzi un veicināt izaugsmi, liesās ķermeņa audu masas.

Pētījums publicēts International Journal sporta uzturs un Metabolisms Exercise secināja, ka “ sūkalu olbaltumvielu papildus pretestība mācību laikā piedāvā dažas priekšrocības salīdzinājumā ar rezistenci apmācību vien. ” papildus “ tēviņi, kas papildināti ar sūkalu olbaltumvielu bija lielāks relatīvās peļņas liesās audos Mass. ”

Daudz labāk izturības pieaugumam ir saistītas ar sūkalu elektroenerģiju papildterapiju salīdzinājumā ar kazeīnu.

Citā pētījumā, kas publicēts International Journal sporta uzturs un īstenot vielmaiņu, kurā secināts, ka tas tika pierādīts “ divās grupās saskaņoto, pretestība apmācīti vīrieši sūkalu izolēt nodrošinātais ievērojami lielāks kāpums stiprumu, liesās ķermeņa masu un samazinās tauku mass3, salīdzinot ar papildinājumu ar kazeīnu laikā intensīvi 10 nedēļu pretestība mācību programmu. ”

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos sūkalu olbaltumvielu papildināt

Ieguvumi veselībai no sūkalu olbaltumvielu

Pastāv vairākas priekšrocības, kas saistītas ar patēriņu sūkalu olbaltumvielu un pētniekiem ir pastāvīgi atrast jaunas iespējas terapeitiskās īpašības.

Iespējamo veselības pabalstus no sūkalu olbaltumvielu patērē ietver:

 • Zaudēt svaru-saskaņā viens pētījums publicēts Nutrition & vielmaiņu, cilvēki, kuri saņēma specializēto sūkalu frakciju (Prolibra ™, augstu leicīns, bioaktīvo peptīdu un piena kalcija) "zaudēja ievērojami vairāk ķermeņa tauku un uzrādīja lielāku liesās muskuļu, salīdzinot saglabāšanu patērē dzērienu kontroles subjektiem."4
 • Pretvēža īpašības-daudzsološi rezultāti tika publicēts žurnālā pretvēža pētniecības sūkalu olbaltumvielu koncentrāts (WPC) un glutationa modulācijas vēža treatment.5 lietošanai
 • Augsts holesterīna līmenis – saskaņā ar pētījumu publicēja britu žurnāla, ēdināšanā, "bija ievērojami samazinās kopējais holesterīns un ZBL holesterīna nedēļa 12 grupā sūkalas, salīdzinot ar kazeīnu (grupa)",6
 • Astma-sūkalu olbaltumvielu varētu uzlabot imūnsistēmas reakciju, bērniem ar astmu. Vienā pētījumā, kas publicēts starptautiskā pārtikas zinātnes žurnāls un uzturu, konstatēja, ka bērni ar astmu, kuri tika papildināti ar sūkalu vienu mēnesi uzlabota cytokine response.7
 • Pazemina asinsspiedienu un samazināt risku sirds un asinsvadu slimību – pētījumi publicēti International Dairy Journal konstatēja, ka dzērieni, kas tika papildināti ar sūkalu olbaltumvielu ievērojami samazināt asinsspiediena pacientiem ar hipertensiju, risku saslimt ar sirds slimībām vai insultu bija arī zemāka.
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos sūkalu olbaltumvielu papildināt

Whey Protein blakusparādības

Daži cilvēki, kuriem ir alerģija pret pienu var būt īpaši alerģija pret sūkalas. Devas mērena sūkalu olbaltumvielu parasti nerada jebkādiem nelabvēlīgiem atgadījumiem.

Tomēr patērē stipri augstas devas var izraisīt:

 • Kuņģa sāpes
 • Krampji
 • Samazināta apetīte
 • Slikta dūša
 • Galvassāpes
 • Nogurums
Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos sūkalu olbaltumvielu papildināt

Kā veidojas sūkalu olbaltumvielu

Kad piens ir saglabājušies un koagulē, galu galā izrādās vērā 5 % šķīdumu ūdenī, iekrautas minerālvielas laktozes.

Šīs atliekas blakusprodukts, ko sauc sūkalas, sastāda 20 % piena olbaltumvielu, pārējos 80 % tiek saukta par kazeīna (biezpienu ar biezpienu).

Šķidro sūkalu ir atdalīta no kazeīna un nosūtīta caur filtriem, lai noņemtu visas-sūkalu sastāvdaļas. Tas ir process, ko sauc pēc tam attīra “ jonu apmaiņas ”.

Pēdējais solis ir atdalot ūdeni no sūkalām, pagriežot to pulveris pēc žāvēšanas tornis.

Olbaltumvielu pulveris ir gatavs iepako un patērē.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos sūkalu olbaltumvielu papildināt