Syrovátkový Protein Dodatek Recenze

» » Syrovátkový Protein Dodatek Recenze

Co je syrovátkový protein? Jaké jsou výhody syrovátkové bílkoviny?

Syrovátkový Protein Dodatek RecenzeMléko je vyroben ze dvou bílkovin, kaseinu a syrovátky. Syrovátkové bílkoviny mohou být odděleny od kaseinu v mléce nebo vznikla jako vedlejší produkt při výrobě sýrů.

Syrovátkový protein je kompletní protein a obsahuje všechny 9 esenciálních aminokyselin a má nízký obsah laktózy.

Lékařské zprávy dnes informační článek obsahuje informace o složení bílkovin syrovátky, její využití v budování svalů a jeho potenciální přínos pro zdraví. Článek také vysvětluje některé z nežádoucích účinků spojených s syrovátkové bílkoviny.

Studie publikovaná v časopise klinické a investigativní Medicine1 zjistil, že syrovátkový protein pomáhá snižovat hubnutí u HIV-pozitivních pacientů.

Chcete-li koupit Whey Protein dodatek

Složení a formy bílkovin syrovátky

Složení: Syrovátkový protein je směs z následujících akcí:

Syrovátkový proteinový koktejl.

 • Beta laktoglobulin
 • Alfa laktoglobulin
 • Hovězí sérový albumin
 • Immunoglobins

Existují tři základní typy bílkovin syrovátky: syrovátkový proteinový koncentrát (WPC), syrovátkový proteinový izolát (WPI) a hydrolyzovaný syrovátkový protein (WPH):

 • Syrovátkový protein – WPC obsahuje nízké hladiny tuku a nízké hladiny sacharidů (laktózy).Procento bílkovin WPC závisí na jak koncentrovaný je. Dolní konec koncentráty mají tendenci mít 30 % bílkovin a vyšší end až 90 %.
 • Syrovátkový proteinový izolát – WPIs jsou dále zpracovávány k odstranění tuku a laktózy. WPI je obvykle nejméně 90 % bílkovin.
 • Hydrolyzovaný syrovátkový protein-WPH je považován za "predigested" podobu syrovátkové bílkoviny, jako již prošla částečnou hydrolýzou – proces nezbytný pro tělo vstřebat bílkoviny.
 • WPH nevyžaduje tolik trávení jako ostatní dvě formy syrovátkové bílkoviny. Kromě toho se běžně používá v lékařské bílkovinné stravy a KDV kvůli tomu zlepšila stravitelnost a snižuje potenciální alergen.
Chcete-li koupit Whey Protein dodatek

Svalových budova s syrovátkové bílkoviny

Syrovátkové proteinové suplementace spolu s odporem cvičení může pomoci zlepšit svalovou syntézu proteinů a podporovat růst libového tkáně hmoty.

Studie zveřejněná v International Journal of sportovní výživu a metabolismus cvičení k závěru, že “ syrovátkové proteinové suplementace během silového tréninku a nabízí některé výhody ve srovnání s odporem školení sám. ” navíc “ mužů, kteří doplňují syrovátkové bílkoviny měli větší relativní přírůstek v libové tkáně mše ”

Mnohem lepší zisky v síle jsou spojeny s syrovátkový izolát suplementace ve srovnání s kaseinu.

To bylo prokázáno v jiné studii, publikované v časopise International Journal of Sport Nutrition a výkon metabolismu, k závěru, že v “ dvě skupiny odpovídající, vyškolený odpor mužů syrovátky izolovat poskytnutého výrazně vyšší zisky v síly, svalové hmoty a snížení tuku mass3 ve srovnání s suplementace kaseinu během intenzivní 10týdenní odpor vzdělávací program. ”

Chcete-li koupit Whey Protein dodatek

Zdravotní výhody syrovátkové bílkoviny

Existuje mnoho výhod spojených s konzumace syrovátkové bílkoviny, a vědci se snaží najít nové možné terapeutické vlastnosti.

Případné zdravotní přínosy konzumace syrovátkové bílkoviny patří:

 • Hubnutí – podle jedné studie, zveřejněné v výživu a metabolismus, lidé, kteří se zlomek specializovaný syrovátky (Prolibra ™, vysoko v leucin, bioaktivní peptidy a mléčné vápníku) "ztratila podstatně více tělesného tuku a ukázal větší zachování svalové oproti subjektům konzumace nápojů kontrolní."4
 • Anti-rakovina vlastnosti – perspektivní výsledky byly publikovány v časopise protinádorové výzkum pro využívání syrovátkový proteinový koncentrát (WPC) a Glutathion modulace v rakovinu treatment.5
 • Vysoký cholesterol – podle studie zveřejněné v The British Journal of Nutrition, "došlo k významnému snížení celkového cholesterolu a LDL cholesterolu na týden 12 ve skupině syrovátky ve srovnání s kasein (skupina)".6
 • Astma – syrovátkový protein by mohlo zlepšit imunitní odpověď u dětí s astmatem. Jedna studie, publikované v časopise International Journal of Food Science a výživy, zjistil, že děti s astmatem, kteří byly doplněny syrovátky na jeden měsíc měl lepší cytokinů response.7
 • Snížení krevního tlaku a snižuje riziko kardiovaskulárních onemocnění – výzkumu zveřejněné v časopise International Dairy zjistil, že nápoje, které byly doplněny syrovátkové bílkoviny výrazně snižuje krevní tlak u pacientů s hypertenzí, riziko vzniku srdečních chorob nebo tah byl také nižší.
Chcete-li koupit Whey Protein dodatek

Vedlejší účinky syrovátkového proteinu

Někteří lidé, kteří jsou alergičtí na mléko může být konkrétně alergický na syrovátky. V mírné dávky nezpůsobí syrovátkové bílkoviny obecně jakékoliv nežádoucí příhody.

Však konzumace silně vysoké dávky mohou způsobit:

 • Bolesti žaludku
 • Křeče
 • Snížená chuť k jídlu
 • Nevolnost
 • Bolest hlavy
 • Únava
Chcete-li koupit Whey Protein dodatek

Jak vzniká syrovátkový protein?

Když mléko zbyde a coagulates, nakonec se promění v 5 % roztoku laktosy ve vodě, s minerály.

Tento pozůstatek vedlejší produkt, zvané syrovátky, tvoří 20 % bílkovin v mléce, zbylých 80 % se nazývá kaseinu (tvaroh v tvarohu).

Tekuté syrovátky je oddělen od kaseinu a poslal přes filtry odstranit všechny ingredience syrovátka. To je poté čištěn v procesu zvaném “ iontové výměny ”.

Posledním krokem je odstranění vody ze syrovátky otočením na prášek v sušící věže.

Proteinový prášek je pak připravena být zabaleny a spotřebované.

Chcete-li koupit Whey Protein dodatek