Testosteron Hapları Hakkında Gerçeği

» » Testosteron Hapları Hakkında Gerçeği

Testosteron hapları steroid hormonu testosteron vücut yetişkin erkeklerin yetersiz miktarda nedeniyle ortaya çıkan hastalıkların tedavisi için reçete edilir. Çocuklar ve 18 yaş altındaki gençler nadiren de testosteron hap almak için izin verilir.

Kadınlar, testosteron hap almak için kontrendikedir. Yaşlı adamlar, onlar en az günlük doz testosteron hapları ile reçete edilir.

Testoterone steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

Testosteron hapları hakkında temel bilgiler

testosterone-steroidsTestosteron bir androjen steroid olan kadın ve erkek vücudunda sentez. Erkeklerde vücut testosteron birden fazla işlevi gerçekleştirir., bir tanesi erkek cinsel aktivite etkileyecek.

Erkek vücut testosteron eksikliği, düşük libido ve erektil disfonksiyon neden olabilir. Ancak ilk belirtiler testosteron eksikliğinin kronik yorgunluk ve fiziksel aktivite eksikliği olur.

Erkeklerin testosteron eksikliği androjen replasman tedavisi ile terapötik dozlarda testosteron günlük Alım miktarı içeren reçete edilir. Şiddetli androjen yetersizliği tedavi etmek için doktorlar kural olarak enjeksiyon tedavisi reçete. Ama o oral ilaçlar ile testosteron testosteron dengesizlik, küçük ya da adamın vücudunda hafif ise, reçete.

Testosteron hapları almaya başlamadan önce adam androjen yetersizliği belirtileri testosteron eksikliği neden oldu emin olmanız gerekir. Yani, meşru tanı onaylamak için adam laboratuvar ve tanı sınamaları geçmesi gerekebilir. Sadece testosteron düzeyleri, androjen yetmezlik tanısı teyit belirledikten sonra doktor testosteron bir optimal doz reçete.

Öngörülen doz ne olursa olsun, testosteron hapları günde iki kez uygulamanız gerekir. İki doz testosteron hap arasındaki zaman aralığını saat, en az 12 saat olmalıdır. Erkekler asla çiğnemek veya onları almadan önce sözlü ve bukkal testosteron hap ezmek gerekir.

Testoterone steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

Testosteron hap Kullanım Endikasyonları

Erkekler 18 yaşından Hipogonadizm tedavisi için hangi sonuçları olan testosteron hap almalıdır:

 • Endokrin erektil disfonksiyon;
 • düşük libido ve cinsel aktivite azaldı;
 • Sperma ve Erkek kısırlığı ihlali.
=>  Testosteron Steroid Faydaları

Testosteron hapları hem birincil hem de ikincil Hipogonadizm tedavisi için reçete.

Ancak androjen yetersizliği Osteoporoz nedenleri arasında olması durumunda, testosteron hapları çok faktörlü hastalıktan kombinasyon tedavisi eklenir.

Testosteron hap kullanmak için kontrendikasyonları

Şüpheli veya teyit edilen meme ve prostat Karsinomu testosteron hapı kaç kontrendikasyonları arasındadır.

Hipersensitivite steroid hormonu testosteron ile tanısı, o adamlar, testosteron hapları almak asla.

Testoterone steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

buy-testosterone-online

Oral testosteron hapı yan etkileri

Testosteron terapötik dozda alınırsa, nadiren yan etkilere neden olur. En yaygın testosteron yan etki yağlı dışkı olduğunu. Ancak bu yan etkinin erkeklerin testosteron hap alarak, daha az % 10 oluşur.

Daha nadiren, testosteron haplar mide bulantısı kışkırtmak. Ama hasta değil saygı reçete doz rejimi, testosteron hapları kusma neden olabilir. -Dibi takdirde kusma testosteron hapları neden oldu, bu acil bir Gastrik lavaj gerektirir aşırı doz için devletler.

 • Ağız mukozasında tahriş bukkal testosteron hap, en yaygın yan etkisi var. Nadiren bukkal testosteron hap ağız, diş eti ağrısı veya hassasiyet ve baş ağrısı acı bir tat neden.
 • En sık görülen yan etki oral testosteron hap, yağlı dışkı olduğunu. Nadiren erkeklerin testosteron hapları, bulanıyor.

Ancak, testosteron hapı yan etkileri biraz onları almak erkeklerde belirgindir. Bu adam bu yan etkiler fark androjen tedavisi durdurmak zorunda değildir anlamına gelir.

Doktorlar semptomatik tedavi reçete azaltmak için bu yüzden aşırı doz ile testosteron yan etkileri, yoğunlaştırmak.

Testoterone steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

Testosteron haplar için önerilen doz rejimi

 • Testosteron hapları Gıda ile alınır, androjenik etkisi artar. Bu nedenle testosteron hapları ile veya kısa bir süre sonra yemek alınması tavsiye edilir.
 • Androjenik tedavi başlangıcından sonraki ilk 14-21 gün için 160 mg 120 mg günlük doz testosteron hap değişebilir.
 • 2-3 hafta içinde hastanın testosteron hapları almaya başladıktan sonra günlük doz steroid hormon-ebilmek var olmak ilâ 40-120 mg azalır.
 • 24 saat içinde androjenik etkiyi sağlamak için testosteron hapları günde 2 kez, 12 saat aralığı ile alınması gerekiyor.
 • Adam değil çiğnemek, ezmek veya testosteron hapı kırmak. Testosteron hap, hasarlı kabuk Farmakodinamik ve tedavi edici özellikleri kötüleşir.
=>  Dianabol Steroidler Satın

Testosteron hap ilaç bölgesel pazarlar

 • ABD ilaç Pazar Striant (Haziran, 2003 yılında onaylanmış FDA) ticaret adı altında bukkal testosteron hapları (üretici Columbia Laboratories, Inc.) sunmaktadır.
 • Merck Türkiye A.ş olan oral Pills testosteron Kanadalı ilaç piyasasında üreticisi (tedarikçi) Kanada, testosteron hapları (Aralık 1992, sağlık Kanada tarafından onaylanmış) Andriol ticaret adı altında kullanılabilir.
 • Testosteron hapları NZ (tedarikçiler) üreticilerinden olan iki ilaç firmaları: ok eczacılık ve Merck Sharp & Dohme. NZ, testosteron hap ticari adları altında ok-testosteron, Andriol Testocaps ve Panteston Testocaps mevcuttur. İlk testosteron hap tarafından Medsafe Temmuz, 1981 yılında kabul edildi.
Testoterone steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

buy testoterone pill

Testosteron hap kullanmak için öneriler

Androgenic hormon testosteron bazı ilaçların etkinliğini etkiler. O ve diğer uyuşturucular testosteron androjenik etkiyi azaltabilir veya artırabilirsiniz.

Bu yüzden mi bir dikkatle testosteron hapları kombinasyon tedavisi eklemeden önce ilaç etkileşimleri, bilgileri öğrenmek gerekir. Özellikle dikkat alıyor o adamlar için ödenmesi gereken:

 • Bağışıklık baskılayıcılara (gibi Ketakonazol);
 • antidiyabetik ilaçlar (insülin gibi).

Mümkünse, bukkal testosteron hap almadan önce ağız boşluğu ve fırça diş yıkamak için önerilir. Adam hemen üzerinde kesici dişin bukkal testosteron hapları yerleştirmelisiniz.

Androjen hormonları (testosteron dahil) prostat bezi kanseri tümör büyümesini teşvik edebilirsiniz. Erkekler yaşlandıkça prostat kanseri riskini artırır. Böylece yaşlı erkeklerin testosteron ilaçlarla dikkatli olmalısınız.

Alkol erkek vücudunda androgenic hormon konsantrasyonu üzerinde hiçbir etkiye sahip olmasına rağmen testosteron hapları alırken alkol içecekler gelen çöp daha iyidir. Alkol testosteron hap kapak eriterek oranını artırmak ve böylece yan etkilerin olasılığını artırır.

Testosteron anabolik steroid kadınlar için kontrendikedir. Bu nedenle testosteron hap kadınlar için testosteron eksikliği neden olduğu teyit edilmiş androjenik yetmezliği olan reçete olamaz.

=>  Dianabol Satın Alınır?

Testoterone steroidler (resmi) satın almak için tıklayınız

testosterone steroids review