Testosterona Steroīdi – Atsauksmes Un Informācijas

» » Testosterona Steroīdi – Atsauksmes Un Informācijas

Testosterons ir būtiska hormons, kas ražo gan vīriešiem un sievietēm un būtiski pareizai endokrīnās sistēmas funkciju ar uzņēmēja pienākumi. Kamēr dabā sastopami visos cilvēkos saražoto apjomu tiks bieži ļoti daudz var atšķirties no cilvēka uz cilvēku, kā arī noraidīt, jo īpaši, kā mēs vecumu.

Savukārt dabas testosterons ir pastāvējusi vienmēr, protams, sintētiskā veidā ir pieejami tikai aptuveni 100 gadus, bet nekļūdīsies, sintētisko testosterons ir atvērusi durvis, daudzi sasniegumi gan veiktspējas uzlabošanu un hormonu aizstājterapiju.

Bez testosterona mēs nebūtu anaboliskas androgēnas steroīdi, kas mums ir šodien, uzņēmējas, kā visvairāk anaboliska steroīdi androgēnas parādā to esamība uz testosterona. Kamēr daudzi anabolisko steroīdu hormonu testosteronu tiek iegūti tur nav viens, kas ir svarīgāks un parasti labi panes.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona steroīdu

Kas ir testosterons?

Testosterons ir Androgēns klases hormons, ko ražo gan vīriešiem, gan sievietēm; no sēkliniekiem, vīrieši un sievietes olnīcas, kaut gan kopumā desmit reizes daudz testosterons dabiski ražos vīri un kā tāds tas ir pazīstams kā primāro vīrišķo hormonu.

Testosterons ir galvenā loma šajā attīstībā, seksuālo īpašības, muskuļu un kaulu augšanu, kā arī terminus atjaunošanai un saglabāšanai un ir ļoti svarīgi pareizai vielmaiņas efektivitāti. Kaut arī ir svarīgi, kā mēs vecumu mūsu līmenis dramatiski samazināšanās, it īpaši vīriešiem, un tas var novest pie daudzām problēmām.

Kamēr mūsu dzīvesveids var ietekmēt lielu kritumu tādēļ ir visās nenovēršams un var novest pie zudums spēks, palielināts ķermeņa tauku, samazinās libido, Erekcijas disfunkcija, trūkst garīgo skaidrību un pat depresiju.

Tam vajadzētu dot jums laba ideja par to, cik svarīgs šis hormons ir, kā kad līmeņi ir pareiza, mēs zelt un kad tās tiek uzlaboti katru aspektu, kas ir bojāta, kad līmenis ir zems ir tikai to, ka šim pastiprināta, ja līmenis ir augsts un pārsniedz parastas fiziskas ražošanas.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona steroīdu

Sintētisko testosterona vispirms tika sintezēts 1.930 ‘ s, pateicoties vācu ķīmiķi Adolf Butenandt un Leopold Ruzicka, kas noveda pie hormons ir masveidā ražo un padarīja cilvēku lietošanai. Feat bija tik pārsteidzošs, ka gan Butenandts, gan Ruzicka saņēma Nobela prēmiju par savu darbu, un kopš tā laika testosterona zināšanas un izpratni, ir tikai pieaudzis.

No darba Butenandts un Ruzicka ir daudzas variācijas hormons ir sasniedzis plauktos pēdējos 100 gados, bet ir svarīgi atzīmēt, ka nedrīkst ignorēt; testosterons ir vienkārši testosterona, neatkarīgi no formas. Lai gan ir daudzi veidi, katrā veidlapā sastāv un pasliktina tieši paša hormona un bioķīmisko ir pats ar visiem, jo tā dabas būtība ir nemainīga neatkarīgi no formas.

=>  Pirkt Testosterona Steroīdi

Jo ir daudzi veidi visbiežāk ietver testosterona-propionāts, testosterona Enanthate, testosterona-Cypionate, testosterona apturēšanu, kā arī daudzus dažādus maisījumus, piemēram, Sustanon 250 un Omnadren. Katrai veidlapai ir tīra testosterona tās darbības veids, par atbrīvošanu un ilgumu atšķirsies ar katru no tām, jo katrai no tām ir dažādas esteris, kas pievienots.

Esteris pievienots nav hormonu, tas neietekmē tiešās iedarbības veidu; Tomēr atkarībā no lieluma esteris, kā viņi var svārstīties no lielā mazā, jo lielāks esteris vairāk masu tas aizņem savienojums; jo mazāks esteris mazāk masu tas aizņem tādējādi dodot vairāk aktīvo testosterons kopā salikta.

Kad jūs saprast ieguvumus no testosterona, kā mēs apspriestu hormonu; pēc tam lielā mērā saprast, Tomēr, kad jūs saprotat dažādu esteri ir atšķiras un lielumu, kā tie ietekmē atbrīvošanu un aktīvo ilgumu, tad var pilnībā izprast un atšķirt no viena veida uz nākamo.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona steroīdu

Ieguvumi no testosterona

Pēc savas būtības testosterons ir gan augsti anaboliskas androgēnas un ir anaboliska, kā tas ir androgēnas. Caur savu darbības veidu testosterona palielina slāpekļa saglabāšanas muskuļos, tādējādi palielinot olbaltumvielu sintēzi un ļaujot vairāk olbaltumvielas jāuzglabā muskuļos.

Proteīns ir būtisks izaugsmes un muskuļu audu saglabāšanu advent paaugstinātu slāpekļa saglabāšana ir nenovērtējams. Daudzējādā ziņā tas ir viens no hormonu svarīgākās funkcijas kā lielākā daļa, kas papildinātu ar testosterona dara, lai uzlabotu šos atribūtus.

Testosterona arī ir svarīga loma mūsu vielmaiņas ātrumu; Pirmkārt, veicinot muskuļu audu pieaugumu mēs efektīvi palielināt mūsu vielmaiņas ātrumu, kā vairāk audos ir vienāds ar labāku vielmaiņu. Turklāt ir daudz hormonu ķermeni, sauc par muskuļu iznīcinot hormoni, visievērojamākā kortizola; testosterons ir spēja dēlītis off un bloķēt šādu hormoni, kas veicina tauku iegūt un zaudēt saglabātos ķermeņa tauku ļoti grūti.

Savukārt testosterona priekšrocības izmantot mainīsies atkarībā no individuālu atbildi gan dozēšanas līmeņus citas priekšrocības, piemēram, palielinājusies IGF 1, peptīda hormonu neticami anaboliskas raksturs; palielināts sarkano asins šūnu skaits, tādējādi veicinot izturības un veiktspēju, lai lielākā mērā. Vēl vairāk, un bieži vien underappreciated, palielinot testosterona līmenis ievērojami uzlabo mūsu spēja atgūties no enerģisku darbību. Ātrāk un ātrāk mēs atgūtu efektīvāku mēs un vieglatlētikas pasaules, tas ir tikai apsveicami iezīme.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona steroīdu

Testosterona blakusparādības

Veseliem pieaugušiem vīriešiem, lietojot atbildīgi testosterons ir parasti ļoti labi panes un viegli vadības negatīva vai negatīvas blakusparādības šajā ziņā. Kamēr visi anaboliska steroīdi androgēnas nes līdzi iespējamās negatīvās blakusparādības ir svarīgi paturēt prātā tās nekādā ziņā nav garantēta.

=>  Dianabol Priekšrocības

Visas zāles, steroīdu un steroīdās līdzīgi nes līdzi negatīvas blakusparādības; iespēju faktu, daudzi pār counter medikamentus, daudzi lieto katru dienu nes līdzi daudz lielāku risku blakus efektiem nekā lielākā daļa visu anabolisko steroīdu un noteikti testosterona.

Neatkarīgi no testosterona formu izvēlaties iespējamās negatīvās blakusparādības nemainās ar katru no tiem; Tomēr daži apgalvo daži veidi ir sliktāks par tiem nekā citi; Tomēr tas ir lielā garīgā maldināšana kā aktīvs hormons ir tāds pats katrā formā.

Biežākās blakusparādības testosterona izmantot celta pārvēršot hormonu estrogēnu caur aromatāzes process. Sakarā ar šo darbības veidu šādas blakusparādības kā ūdens aizture vai uzpūsties, ginekomastija (vīriešu krūts paplašināšanos) augsta asinsspiediena un holesterīna problēmas var būt visizplatītākā.

Kamēr katrs no šīs negatīvās blakusparādības ir iespēja, par laimi, labot un problēmu risinājumi ir pieejami, un lielā mērā nepieļaujama un maz skar veselīgu un atbildīgu lietotājam. Tomēr pastāv viena blakusparādība, kas ir nodrošināta pilnīgi visi cilvēki, kuri papildina ar testosterona, neatkarīgi no viņu personisko veselību; sēklinieku atrofija.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona steroīdu

Izmantojot papildu testosterona, vairs nav nepieciešama nekādu testosterona, eksogēnu testosterona ievadot ķermeņa dabīgo hormonu ražošanas un ražošanas vienmēr nāks pie pieturas. Kā testosterona ražo sēkliniekos vīriešiem, kad eksogēnu testosterona ievada organismā un dabīgo ražošanas nāk, lai apturētu sēklinieki sarukt; Tomēr vienreiz eksogēnu izmantošana tiek pārtraukta un dabas ražošana sākas atkal sēkliniekos atpakaļ to parastajā izmērā.

Vairumā gadījumu testosterona ražošanu atgriezīsies iepriekšējā normālā stāvoklī, pieņemot, mēs esam izmantojuši to atbildīgi; Tomēr ja cietis no zemu testosterona pirms jums sākās terapijas savu līmeni tikai atgriezīsies iepriekšējā stāvoklī zemas. Svarīga piezīme, kad mēs pārtraukt testosterona izmantošana ir lietas, ko mēs varam darīt, lai paātrinātu atjaunošanas procesu, tas parasti ir pazīstams kā ziņu cikls terapija (PCT) plānu un šāds plāns ir ļoti ieteicams.

Jo ātrāk jūs varat iegūt normālu dabas testosterona ražošanu, kur līmenis var samazināties labāk pie jums būs un vairāk ieguvumus no ārējai lietošanai var turēt uz.

Jo estrogēnu saistītās blakusparādības sintētisko izmantošanas dēļ var būt ļoti problemātiska ir risinājums. Kā šo ietekmi izraisa ko pamodinājušas aromatāzes fermentu pārvēršanu, papildinot ar aromatāzes inhibitoru, piemēram, Arimidex vai Letrozole mums var lielā mērā samazināt šādu ietekmē un daudzas reizes pilnībā likvidēt tos.

Tikpat svarīgi, jo tas attiecas uz asins spiedienu, holesterīna un citas līdzīgas darbības, veselīgs uzturs ir obligāti; diētu, kas ir pietiekami veselīgu Omega taukos, kā arī tiem, kuri ievērojami samazinātu nosacījumi ar sirds un asinsvadu regulāro apmācību iespējas, ka daudzas negatīvās sekas bieži saistīts ar daudzām anabolisko steroīdu, tostarp testosterona.

=>  Dianabol Steroīdi

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona steroīdu

Testosterona & citi steroīdi:

Visvairāk kas kaudze dažādu anabolisko steroīdu, vienkāršu ciklu testosterona tikai var būt ļoti izdevīga un ļoti efektīvs daudzi būs neizbēgami vēlas vairāk. Ir svarīgi saprast; Lielākā daļa visu anaboliskas androgēnas steroīdi apspiedīs dabas testosterona ražošanu, kaut gan lielākā vai mazākā mērā norisināsies apspiešanas.

Šī iemesla dēļ tas ir ārkārtīgi svarīgi, mēs papildināt un veidot pamatu mūsu ciklus ap hormonu testosteronu, lai saglabātu vismaz kādu hormonu organismā pienācīgu funkciju; nemaz nerunājot, jo mēs zinām, ka tā ir ļoti izdevīga.

Testosterona Cycles & devas:

Nav svarīgi mērķi, tā šķirošanas, griešanas vai vienkārši palielinot sportisko sniegumu, jums būs grūti atrast citu steroīdu vairāk piemērots šim nolūkam labi panes veidā nekā testosterona. Kamēr nav noteikts devu, kas ir absolūti ideāls ir pamatnostādnes un standartus, daudzi iet, kas ir izrādījušies drošas un efektīvas.

Lielākā daļa, kas ir tikai sākums un kuri meklē veiktspēju malas parasti papildina ar 400-500mg testosterona nedēļā. Tas ir ļoti spēcīgs un efektīvs devu un visvieglāk kontrolēti visi veiktspējas līmeni dozēšanas ir; tik daudz saistībā ar katru veterāns daudzi lietotāji reti iet pār šo summu.

Kamēr 500mg parasti izmanto lielākas devas nav reti; īpaši ievadot valstībā hardcore treneris, jo īpaši attiecībā uz enerģijas celšanas un kultūrisms. 1000 mg ir ļoti izplatīta starp šīm personu grupām un 1500 mg nedēļā nekādā ziņā nav nedzirdēts un konkurētspējīgu aprindās.

Tomēr, pastāv risks, jums ir jāsaprot ļoti reāls risks, lai atalgotu attiecība; lielāku devu, kas bieži vien lielāku rezultātus; Tomēr lielākas devas lielāks potenciāls ir negatīvas blakusparādības. Beigās atbildīga izmantošana vienmēr izrādīsies labākais bet vienmēr saprast vardarbības ietekme ir par jums un jūs vien.

Attiecībā uz termiņu, cik ilgi turpināsies testosterona izmantošanu, tas var mainīties, kā arī lielu, bet vēlreiz tiek pierādīts metodes. Kopumā lielākā daļa atradīsiet 8 nedēļas ir minimālais laika posms testosterona lietošanai ar 12-16 nedēļas, ir daudz vairāk optimāli, ja pozitīvi ieguvumi nav tikai būs panākt, bet padarīja permanent jebkādā veidā.

Jā, jūs varat pilnīgi izmantot testosterona ilgāk nekā 16 nedēļas, bet atkal būt informēti par risku, lai atalgotu attiecība, mēs runājām par tikai īsu brīdi atpakaļ, jo tas attiecas ne tikai uz dozēšanas bet ilgumu, kā arī.

Uzklikšķināt šeit, lai iegādātos testosterona steroīdu