Testosterooni Steroidid – Arvamused Ja Info

» » Testosterooni Steroidid – Arvamused Ja Info

Testosteroon on oluline hormoon, mehed ja naised ja oluline nõuetekohase endokriinsüsteemi funktsiooni on seal palju kohustusi. Samas looduslikult esinevad kõik inimesed toodetud koguse näidatakse erinev isik, inimene sageli väga palju, samuti väheneb, eriti kui me vanusest.

Kuigi loomulik testosterooni on alati eksisteerinud, siis ilmselt sünteetiline vorm on saadaval vaid umbes 100 aastat, kuid erehtykö, sünteetiline Testosteroon on avanud ukse palju edusammud tulemuslikkuse suurendamise ja Hormoonasendusravi.

Ilma testosterooni meil vastuvõtva meil täna, androgeense toimega anaboolsed steroidid nagu viimane anaboolsed androgeense steroidid võlgnevad oma olemasolu testosterooni. Kuigi paljud anaboolsed steroidid on saadud testosterooni hormoon ei ole olemas, mis on tähtsam ja üldiselt hästi talutav.

Vajuta siia osta testosterooni steroid

Mis on testosterooni?

Testosteroon on androgeenide klassi hormooni toodetakse nii meestele kui naistele; meestel ja naistel munasarjad arenenud kuigi üldiselt kümme korda nii palju testosterooni looduslikult toodetakse mehed ja sellena on tuntud kui esmased meessuguhormooni.

Testosteroon mängib võtmerolli arendamisel, sootunnuseid, lihaste ja luude kasv samuti tingimuste punktis taaselustamise ja säilitamise ja eluliselt tähtis õige metaboolne kasutegur. Samas on oluline, nagu me vanuse meie tasemed dramaatiliselt vähenemine, eriti meestele ja see võib viia paljud probleemid.

Ajal meie eluviis võib mõjutada sellega väga palju langus on paratamatu kõikides ja võib kaasa tuua jõudu, keha rasva, vähenenud libiido, erektsioonihäired, vaimset selgust ja isegi depressiooni.

See peaks andma teile hea idee selle kohta, kui tähtis see hormoon on, millal on õige me areneda ja kui nad on suurendanud iga aspekt, mis on kahjustatud, kui tase on madal on lihtsalt, et tunduvalt tugevdatud kui tase on kõrge ja väljaspool tavapärast looduslike tootmistingimuste.

Vajuta siia osta testosterooni steroid

Sünteetiline Testosteroon esmalt sünteesitud tänu Saksa keemikud Adolf Butenandt ja Leopold Ruzicka, mille tulemusena hormoon on mass toodetud ja valmistatud inimtoiduks kasutamiseks valmis 1930. Feat oli nii uskumatu, et nii Butenandt kui ka Ruzicka sai Nobeli preemia oma töö eest ja kuna aeg testosterooni teadmiste ja mõistmine on ainult kasvanud.

Butenandt ja Ruzicka’s töö palju variatsioone hormooni on tabanud riiulid viimase 100 aasta jooksul aga on tähtis märkus, mida ei saa ignoreerida; Testosteroon on lihtsalt testosterooni, olenemata nende vormist. Kuigi seal on palju vorme, koosnes ja täpselt sama hormooni lisandub iga vormi ja toime on sama kõigiga, oma olemuselt ei muutu olenemata vormist.

=>  Dianabol Kasutamist Täiendada

Kui palju on palju vorme kõige tavalisem hulka Testosteroon propionaat, Testosteroon Enanthate, Testosteroon Cypionate testosterooni peatamise, nagu ka paljud erinevate segude nagu Sustanon-250 ja Omnadren. Igal vormil on puhast testosterooni sõltub tema toimemehhanism vabastamist ja kestuse iga üks nagu kõigil on erinevad ester lisatud.

Lisatud ester ei ole hormoon, ei mõjuta see otseselt mode tegevus; siiski sõltuvalt suurusest ning ester, nagu nad võivad ulatuda suur väike, suurem ester rohkem mass kulub segu; mida väiksem ester väiksem mass kulub andes aktiivsem testosterooni kokku ühend.

Millal te aru testosterooni, kasu juttu sa siis suurel määral mõista hormoon; Aga kui sa mõistad erinevate estrid on erinevad ja suurus ning et need mõjutavad keskkonda ja aktiivne kestus, siis täielikult mõista ja eristada ühest vormist teise.

Vajuta siia osta testosterooni steroid

Testosterooni kasu

Oma olemuselt testosterooni on väga anaboolseid ja androgeense ja anaboolsed androgeense arvestatavam. Läbi selle toimimisviis testosterooni suureneb lämmastiku retentsiooni lihaseid, suurendades sellega valgusünteesi ja võimaldades rohkem valku tuleb hoida lihased.

Valk on oluline lihaste koe säilitamiseks tulekuga suurenenud lämmastiku retentsiooni ja kasv on hindamatu. Paljuski on see üks hormoonid tähtsamaid ülesandeid nagu enamik, kes koos testosterooni täiendada teevad seda parandada neid atribuute.

Testosteroon mängib ka olulist rolli meie ainevahetust; Esiteks, soodustades lihaskasvu koe me tõstavad meie ainevahetust rohkem koe võrdsetena suurem ainevahetust. Lisaks on palju hormoone tuntud lihaste hävitades hormoone, eeskätt kortisooli; keha Testosteroon on võime hoida ära ja takistada selliste hormoone, mis edendab rasva võita ja kaotada salvestatud keha rasva väga raske teha.

Testosterooni eeliseid kasutada varieerub sõltuvalt individuaalsest ravivastusest ja annustamise tasemed muid hüvitisi, näiteks suurenenud IGF 1 tootmine, peptiidi hormoonide uskumatu anaboolse laadi; suurenenud punaliblede arvu, edendades seeläbi vastupidavust ja tulemuslikkuse et suuremal määral. Edasi ja sageli underappreciated, suurenenud taseme testosterooni parandab meie võime taastuda pingutav tegevus. Mida kiiremini ja kiiremini me tagasi efektiivsem oleme ja Kergejõustik maailmas on see kaugemale tervitas iseloomujoon.

Vajuta siia osta testosterooni steroid

Testosterooni kõrvaltoimed

Terved täiskasvanud mehed, kui kasutada vastutustundlikult testosterooni üldjuhul väga hästi talutav ja lihtne kontrolli ja-tingimused negatiivne või kahjulikke kõrvaltoimeid. Kuigi kõik anaboolsed androgeense steroidid pardal hoida võimalikke negatiivseid kõrvalmõjusid on oluline meeles pidada, nad on sugugi garanteeritud.

=>  Dianabol Arvustust

Kõik ravimid steroidsete ja mittesteroidsete ühtmoodi kaasas kandma võimalus negatiivseid kõrvaltoimeid; In Tegelikult paljud käsimüügist ravimeid paljud kasutavad iga päev kaasas kandma palju suurem risk kõrvaltoimete kui enamik kõik anaboolsed steroidid ja kindlasti testosterooni.

Testosterooni vormiga valite võimalikud negatiivsed kõrvalmõjud jäävad samaks iga üks; siiski, mõned väidavad mõned vormid on halvem neile kui teised; kuid see on suuresti vaimne petmine nagu aktiivne hormoon on sama igal kujul.

Kõige sagedasemad kõrvaltoimed testosterooni kasutamine on toonud poolt hormoone teisendus östrogeeni aromataasi korra kaudu. Kuna see toimimisviis selliseid kõrvaltoimeid nagu veepeetus või paistetama, günekomastia (mees rindade suurenemine) kõrge vererõhk ja kolesteroolitase küsimusi saab kõige tavalisem.

Kuigi need negatiivsed kõrvalmõjud on olemas võimalus, õnneks heastamiseks ja lahendused probleemidele on olemas ja terved ja vastutav kasutaja suures osas välditavad ja vähe muret. Siiski on ühe kõrvalmõjuna absoluutselt kindel kõik mehed, kes täiendada testosterooni sõltumata nende inimeste tervisele; munandite atroofia.

Vajuta siia osta testosterooni steroid

Testosterooni tδiendava abil testosterooni vormi, kui eksogeense testosterooni hormoon keha loomulikku tootmist pole enam vaja ja tootmise tulevad tingimata peatus. Munandid väheneb testosterooni toodetakse arenenud mehed, kui eksogeense testosterooni siseneb keha loomulikku tootmist tuleb peatada; Aga kui eksogeense kasutamine on jätkatud ja looduslikud tootmine algab uuesti munandid tagasi oma normaalse suurusega.

Enamasti testosterooni tootmist naaseb eelmisele normaalne riik eeldades, et meil on kasutada seda vastutustundlikult; Aga kui olete kannatanud madal testosterooni enne ravi algust naaseb ainult oma taset, eelmise madal olek. Olulise märkuse, kui me lõpetada testosterooni kasutamine on asju, mida saame teha, et kiirendada taastumisprotsessi, see on üldiselt teada, nagu post tsükli ravi (PCT) plaan ja selline plaan on väga soovitatav.

Varem võimalik saada normaalne looduslik testosterooni tootmist, kui tase võib langeda parem välja peate olema rohkem kasu eksogeense kasutamiseks pead olema võimeline hoidke muldaviimiseks.

Nagu östrogeen seotud kõrvaltoimete tõttu sünteetilisi kasutamine võib olla väga problemaatiline on olemas lahendus. Kui kõnealune mõju on tingitud aromataasi ensüümi esitas protsessi tulemus, täiendades aromataasi inhibiitor nagu Arimidex’it või letrosool saame oluliselt vähendada selliste mõjutab ja mitu korda täielikult kõrvaldada neid.

Sama oluline, kui see puudutab vererõhu, kolesterooli ja teiste samalaadsete tervislik toitumine on hädavajalik; dieedid, tervislik Omega rasvu piisavaid kui ka need, kes tingimus on korrapärane südame-veresoonkonna koolitus oluliselt vähendada võimalusi paljude negatiivset mõju tavaliselt seostatakse paljude anaboolsed steroidid, sealhulgas testosterooni.

=>  Dianabol Kõrvaltoimed

Vajuta siia osta testosterooni steroid

Testosterooni ja muud steroidid:

Jaoks Viimane kes korstnat erinevate anaboolsed steroidid, kuigi lihtne tsükli testosterooni ainult võib olla väga kasulik ja väga tõhus paljud see paratamatult tahab veel. On oluline mõista; Enamik kõik anaboolsed androgeense steroidid ignoreerimine looduslik testosterooni tootmist, kuigi erineval määral toimub allasurumine.

Seetõttu see on äärmiselt oluline täiendada ja ehitada meie tsüklit umbes testosterooni hormoon fondi, et hoida vähemalt mõne hormooni keha nõuetekohaseks toimimiseks; rδδkimata, nagu me teame, on väga kasulik.

Testosterooni tsüklit & annused:

Pole tähtis eesmärk, olgu mahuaine, lõikamine või lihtsalt suurendada sportlikku sooritusvõimet, teil on raske et leida teine steroid kõige paremini eesmärk hästi talutav nii kui testosterooni. Samas ei sea doosi, mis on absoluutselt täiuslik on suunised ja paljud minna, et standardid ei ole osutunud nii ohutu ja efektiivne.

Viimane kes alles algab ja kes otsivad tulemuslikkuse serv üldiselt täiendab 400-500 mg testosterooni nädalas. See on väga võimas ja tõhus annus ja kõige lihtsamini kontrollitav kõik tulemuslikkuse tase manustamise ‘s; nii palju, et igas osas palju veteran kasutajaid harva minna üle selle summa.

Kuigi 500mg on levinud suuremates annustes ei ole haruldane; eriti kui sisestate hardcore treener valdkonda eriti võimsuse tõstmiseks ja kulturismis. 1000 mg on väga levinud inimeste rühmad ja 1500 mg nädalas on sugugi ennekuulmatu konkurentsivõimelise ringkondades.

Siiski, kui on olemas risk, peate mõistma, on väga reaalne oht tasu suhe; suuremat doosi, mis on sageli suurem tulemusi; aga seda suurem annus suurem potentsiaal on negatiivsed kõrvalmõjud. Lõpuks kasutama alati osutuvad parimaid aga alati aru kuritarvitamise tagajärjed on teile ja teie üksi.

Kestus, kui kaua kestab testosterooni kasutamine, see võib erineda samuti palju vaid jälle on tõestatud meetodeid. Üldiselt leiab enamik 8 nädalat olema minimaalse aja jooksul testosterooni kasutamine 12-16 nädalat on palju rohkem optimaalse kui positiivset kasu ei ole ainus saab olema saavutatud kuid tehtud püsiva kuidagi.

Jah, absoluutselt kasutavad testosterooni pikem kui 16 nädalat aga Jällegi olla teadlik riski tasu suhe rääkisime lihtsalt mõned lühikesed hetki tagasi mitte ainult kehtib aga Kestvus samuti annustamist.

Vajuta siia osta testosterooni steroid