Uzupełnienie Białka Serwatki Opinie

» » Uzupełnienie Białka Serwatki Opinie

Co to jest białko serwatki? Jakie są korzyści z białka serwatki?

Uzupełnienie Białka Serwatki OpinieMleko składa się z dwóch białek, kazeiny i serwatki. Białka serwatki mogą być oddzielone od kazeiny w mleku lub jako produkt uboczny produkcji sera.

Białko serwatkowe jest uznane za kompletne białko zawiera wszystkie 9 niezbędne aminokwasy i ma niską zawartość laktozy.

Ten Medical News Today informacje artykuł zawiera informacje na temat składu białek serwatkowych, jego wykorzystanie w budowanie mięśni, a jego potencjalne korzyści dla zdrowia. Artykuł wyjaśnia również niektóre działania niepożądane związane z białek serwatkowych.

Badania opublikowane w czasopiśmie kliniczne i śledczych Medicine1 znaleźć, że białka serwatkowego przyczynia się do zmniejszenia masy ciała u chorych HIV-dodatnie.

Kliknij tutaj, aby kupić uzupełnienie białka serwatki

Skład i formy białka serwatki

Skład: Białko serwatkowe jest mieszanką z następujących:

Mlecznego białka serwatki.

 • Beta-lactoglobulin
 • Alfa laktabumina
 • Albumina surowicy bydlęcej
 • Immunoglobins

Istnieją trzy podstawowe rodzaje białek serwatkowych: Koncentrat białka serwatki (WPC), izolat białek serwatkowych (WPI) i hydrolizatu białek serwatki (WPH):

 • Koncentrat białka serwatkowego-WPC zawiera niski poziom tłuszczu i niski poziom węglowodanów (laktozy).Procent białka WPC zależy od tego, jak koncentratu jest. Niższy koniec koncentraty mają tendencję do 30% białka i wyższa oferta kończyć nawet do 90%.
 • Izolat białka serwatki-WPIs są przetwarzane do usuwania tłuszczu oraz laktozy. WPI jest zazwyczaj co najmniej 90% białka.
 • Hydrolizat białka serwatki-WPH jest uważane za "przetworzony" formą białka serwatkowego, jak już został poddany częściowej hydrolizy – proces niezbędne dla organizmu do wchłaniania białka.
 • WPH nie wymagają tyle trawienie jak inne dwie formy białka serwatki. Ponadto jest ona powszechnie stosowana w suplementy białkowe medycznych i preparatów dla niemowląt, dlatego ma lepsze strawność i zmniejszenie potencjalnych alergenów.
Kliknij tutaj, aby kupić uzupełnienie białka serwatki

Mięśni budynku z białek serwatkowych

Suplementacja białka serwatki wraz z ćwiczeń oporowych mogą pomóc zwiększenie syntezy białek mięśniowych i promowania wzrostu tkanki beztłuszczowej masy.

Badania opublikowane w International Journal of Sport Nutrition i ćwiczenia metabolizm stwierdził, że “ suplementacji białka serwatki podczas treningu oporowego oferuje kilka korzyści w porównaniu do oporu szkolenia samodzielnie. ” Ponadto “ mężczyźni, którzy uzupełnić białko serwatkowe miał większy przyrost względny w chudego tkanki Mszy ”

Dużo lepsze przyrosty siły są związane z suplementacji izolat serwatki, w porównaniu do kazeiny.

Wykazano to w innym badaniu, opublikowanym w International Journal of Sport Nutrition i ćwiczenia metabolizmu, który stwierdził, że w “ dwie grupy serwatki dopasowane, wyszkolonych odporność mężczyźni izolować pod warunkiem znacznie większe zyski w siłę, beztłuszczowej masy ciała i spadek tłuszczu mass3 w porównaniu do suplementacji z kazeiny podczas korzystają intensywny program treningu oporowego 10-tygodniowy. ”

Kliknij tutaj, aby kupić uzupełnienie białka serwatki

Korzyści zdrowotne białka serwatki

Istnieje wiele korzyści związanych ze spożyciem białka serwatki, a naukowcy ciągle znajdują nowe możliwości terapeutyczne właściwości.

Korzyści zdrowotne możliwości spożywania białek serwatkowych obejmują:

 • Odchudzanie – według jednego z badań, opublikowane w żywienie i metabolizm, ludzi, którzy wzięli ułamek specjalistyczne serwatki (Prolibra ™, wysokiej leucyny, bioaktywne peptydy i mleka wapnia), "stracił znacznie więcej tkanki tłuszczowej i pokazał zachowania większej masy mięśniowej w porównaniu do osób spożywanie napojów kontroli."4
 • Właściwości przeciwnowotworowe-obiecujące wyniki zostały opublikowane w Dzienniku Anticancer Research dla stosowania koncentratu białka serwatki (WPC) i modulacji glutationu w raka treatment.5
 • Wysoki poziom cholesterolu – według badania opublikowane w British Journal of Nutrition, "wystąpił znaczny spadek cholesterolu całkowitego i cholesterolu LDL w 12 tygodniu w grupie serwatki w porównaniu z kazeiny (Grupa)".6
 • Astma-białko serwatkowe może poprawić odpowiedzi immunologicznej u dzieci z astmą. Jedno z badań, opublikowane w International Journal of Food Science i żywienia, znaleźć, że dzieci z astmą, które zostały uzupełnione z serwatki przez jeden miesiąc miał lepsze cytokin response.7
 • Obniżenie ciśnienia krwi i zmniejsza ryzyko chorób układu krążenia – badania opublikowane w Dzienniku nabiał International, stwierdził, że napoje, które zostały uzupełnione o białko serwatkowe znacznie zmniejszyć ciśnienie krwi u pacjentów z nadciśnieniem tętniczym, ryzyko zachorowania na choroby serca lub udaru mózgu też był niższy.
Kliknij tutaj, aby kupić uzupełnienie białka serwatki

Skutki uboczne białka serwatki

Niektórzy ludzie, którzy są uczuleni na mleko może być szczególnie uczuleni na serwatki. W umiarkowanych dawkach białka serwatkowego zazwyczaj nie powoduje żadnych działań niepożądanych.

Jednak spożywanie surowo wysokich dawkach może powodować:

 • Bóle brzucha
 • Skurcze
 • Zmniejszony apetyt
 • Nudności
 • Ból głowy
 • Zmęczenie
Kliknij tutaj, aby kupić uzupełnienie białka serwatki

Jak powstaje białko serwatki?

Gdy mleko jest pozostały i koagulacji, w końcu zamienia się w roztwór 5% laktozy w wodzie, ładowane z minerałów.

To resztki produktu ubocznego, o nazwie serwatki, sprawia, że 20% białka w mleku, pozostałe 80% nazywa kazeiny (twarogu w twarogu).

Płynnej serwatki jest oddzielona od kazeiny i wysyłane za pośrednictwem filtrów, aby usunąć wszystkie składniki bez serwatki. Jest to następnie oczyszczone w procesie zwanym “ jonowymiennej ”.

Ostatnim krokiem jest usunięcie wody z serwatki, przekształcając go w proszku w wieży suszenia.

Białko w proszku jest gotów być pakowane i spożywane.

Kliknij tutaj, aby kupić uzupełnienie białka serwatki