Vadaku Valgu Täiendada Arvustust

» » Vadaku Valgu Täiendada Arvustust

Mis on vadakuvalk? Mis on kasu vadakuvalgu?

Vadaku Valgu Täiendada ArvustustPiim on tehtud kaks valkude, kaseiin ja vadak. Vadakuvalk saab eraldada piima kaseiini või moodustatud kõrvalsaadusena juustu valmistamiseks.

Vadakuvalk peetakse täielik valgu ja sisaldab Kõik 9 asendamatuid aminohappeid ja on madala laktoosisisaldusega.

Selles Medical News täna teavet artikkel sisaldab teavet vadaku proteiini koostis, selle kasutamine lihaste hoone ja selle võimalikku kasu tervisele. Artikkel selgitab mõningaid kõrvaltoimeid seostatakse vadakuvalgu.

Uuring avaldati journal kliinilised ja uuriv Medicine1 leidis, et vadakuvalk aitab vähendada kehakaalu langus HIV-positiivsete patsientide seas.

Vajuta siia osta vadaku valgu täiendada

Koosseis ja vadakuvalgu vormid

Koostis: Vadakuvalk on segu järgmisega:

Vadaku valgu milkshake.

 • Beeta-lactoglobulin
 • Alfa-munavalge
 • Veise seerumialbumiini
 • Immunoglobins

On kolm esmane tüüpi vadakuvalgu: vadakuvalgu kontsentraadist (WPC), vadakuvalgu isolaat (WPI) ning vadaku valgu hüdrolüsaat (WPH):

 • Vadakuvalgu kontsentraadist – WPC sisaldab süsivesikuid (laktoosi) rasva ja madal tase madal.WPC valgu protsent sõltub kuidas kontsentreeritud on. Alumine ots kontsentraadid kipub olema 30% valku ja Kõrgemas otsas kuni 90%.
 • Vadaku isolaat – WPIs eesmärkidega eemaldada rasva ja laktoosi. WPI on tavaliselt vähemalt 90% valku.
 • Vadaku valgu hüdrolüsaat – WPH peetakse vadakuvalgu "predigested" vormi, kui see on juba läbinud osalise hüdrolüüsi – protsess vajalik keha absorbeerida valgu.
 • WPH ei nõua nii palju seedimist kui vadakuvalgu kahesuguseid. Peale seda kasutatakse tavaliselt arsti valgu toidulisandeid ja imiku piimasegude tõttu on parandada seedimist ja vähendada allergeeni potentsiaali.
Vajuta siia osta vadaku valgu täiendada

Lihase ehitus valk

Vadaku valgu täiendamist koos resistentsus Harjutus aitab parandada lihaste valgusünteesi ja edendada majanduskasvu maksimiseerida mass.

Uuring, mis avaldati International Journal of Sport toitumise ja treeningu ainevahetuse järeldusele, et “ vadaku valgu täiendamist ajal vastupanu koolitus pakub mõningaid kasu võrreldes vastupanu koolitus üksi. ” peale “ meestel, kes täiendatud vadakuvalgu oli suurem suhteline juurdekasv maksimiseerida mass ”

Palju parem kasu tugevuse on seotud vadakuvalgu isolaat täiendamist võrreldes kaseiini.

Seda tõestab veel üks uuring, mis avaldati International Journal of Sport toitumise ja treeningu ainevahetust, milles leiti, et “ tasakaalustatud, vastupanu õpetatud mehed vadaku kaheks isoleerida ette oluliselt suuremaid kasum tugevus, kõhn keha massi ja vähendada rasva mass3 võrreldes täiendamist koos kaseiini ajal on tugev 10-nädalase vastupanu koolitus programm. ”

Vajuta siia osta vadaku valgu täiendada

Vadakuvalk kasu tervisele

Seal on palju kasu vadakuvalgu tarbimisega seotud teadlased on pidevalt leida uued võimalikud raviomadusi.

Võimaliku tervise kasu vadakuvalgu tarbivad hulka:

 • Kehakaalu – ühe uuringu kohaselt avaldatud, Nutrition & Metabolism, kes võttis spetsialiseeritud vadaku murru (Prolibra ™, kõrge leutsiin, bioaktiivsete peptiidid ja piima kaltsiumi) "kaotanud oluliselt rohkem keha rasva ja näitas taine lihaste võrreldes suurem säilitamise teemadel tarbivad kontrolli jook."4
 • Vähivastane omadused – Perspektiivikad tulemused olid avaldatud ajakirja vähivastaste teadusuuringute vadakuvalgu kontsentraadist (WPC) ja glutatiooni ümbersuunamise vähi treatment.5 kasutamine
 • Kõrge kolesterool-uuringu kohaselt avaldatud The British Journal of Nutrition, "ei olnud märkimisväärne vähenemine üldkolesterooli ja LDL kolesterooli Week 12 vadaku rühma võrreldes kaseiini (grupi)".6
 • Astma – vadakuvalgu võiks parandada immuunvastust astma lastel. Üks uuring, avaldatud rahvusvahelise töölehe toidu teadus- ja toitumine, leidis, et astma lastel, kes täiendati ka vadaku ühe kuu oli parem Tsütokiin response.7
 • Vererõhku ja vähendab südame-veresoonkonna haigused – uurimistöö avaldatud International Dairy Journal leidis, et joogid, mida täiendati valk oluliselt vähendada vererõhu tõusu patsientidel, kellel on hüpertensioon, nende risk haigestuda südamehaigustesse haigestumise või insuldi oli ka madalam.
Vajuta siia osta vadaku valgu täiendada

Vadakuvalk kõrvaltoimed

Mõned inimesed, kellel on allergia piima võib eriti allergiline vadak. Mõõdukas annused üldiselt ei vadakuvalgu põhjustada tõsine kõrvalekalle.

Kuid tarbivad oluliselt suurtes annustes võivad põhjustada:

 • Mao valud
 • Krambid
 • Vähenenud söögiisu
 • Iiveldus
 • Peavalu
 • Väsimus
Vajuta siia osta vadaku valgu täiendada

Kuidas saadakse vadaku valgu?

Kui piima üle jäänud ja kalgendub, siis lõpuks muutub laktoosi vees, koormatud mineraale 5% lahust.

See konts kõrvalsaadus, nimetatakse vadak, moodustab 20% piima valgu, 80% nimetatakse kaseiini (kodujuust kohupiima).

Vedel vadak eraldatakse kaseiin ning saata läbi filtri eemaldada kõik vadaku koostisosad. Seejärel puhastatakse ehk “ ioonvahetuse ”.

Viimane samm on vee eemaldamine vadaku keerates seda pulbrit kuivatamine vestibüül.

Valgu pulber on siis valmis pakitud ja tarbida.

Vajuta siia osta vadaku valgu täiendada